Skocz do zawartości

Chłapowo Alex Camping - czy ktoś ma prywatne zdjecia tego obiektu


roadwarrior23

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęć masz dużo na ich stronie nawet mają kamerkę

schodów jest od groma ok 250 :bzik:

Ogolnie da sie wytrzymac toalety czyste woda ciepła 24h

przy campie sklepik

w sezonie bardzo tloczno im bliżej morza a właściwie klifu to ciszej ale widok ładny

W zeszłym roku plaża byla dosyć wąska i zatloczona nieziemsko niektórzy nawet nie schodzili na dół tylko opalali sie na campie

bliżej Wladka jest Horyzont i z niego mozna zejść bez schodów ale za to dłużej sam camp bez drzewek camp Alexa ladniejszy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby nie było że taki nie kumaty jestem i nie zajrzalem na ich strone :). Zajrzałem i nie ma tam tych schodów oraz plaży a że mam dwuletnią córkę z którą trzeba pokonać te schody to mam pewne obawy i dlatego pomyślałem że może ktos z forumowiczów je sfotografował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek schodów niestety nie posiadam, ale dla nas te schody były uciązliwe i schodziliśmy takim wawozem obok Alexy. Było znacznie wygodniej niż schodami. Schody w znacznej cześci to takie jakby platformy: 3 kroki i stopien, 3 kroki i stopień... takie bardzo rozciągnięte. Generalnie kemping godny polecenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaża z roku na rok jest coraz węższa,schód dużo ale dzieki nim codzienna gimnastyka załatwiona,ale widok wynagradza wszystko i ciągłe uczucie przebywania na plaży.Oto kilka zdięć.Jeżdzimy tam od sześciu lat,wyleczyłam tam syna z alergi.

post-2132-0-07480700-1307978180_thumb.jpg

post-2132-0-40069400-1307978252_thumb.jpg

post-2132-0-53456900-1307978446_thumb.jpg

post-2132-0-44709000-1307978751_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu wróciłem z tych rejonów. Nie jest strasznie z tymi schodami. Moje dzieci 2 i 4 same wchodziły i schodziły. Zdjęcia nieaktualne. Te schody ze zdjęć zmyło, teraz są troche na zachód i w połowie klifu łącza sie ze starymi. Powiem cie ze sam nie pałałem ochota schodzić klifem na plaże z dzieciakami, ale nie taki diabeł straszny. Bardzo dużo osób z dziećmi było i nikt nie miał problemów ze schodami. Co do plaży racja, wąska. Ja byłem przed sezonem i tłoku nie było. Kemping zwiedziłem i jest OK. A te widoki jak sie ustawisz nad samym klifem, ehhhh. Jak już mówiłem dla samych widoków warto pomęczyc się na schodach. Pozatym po drodze masz 2 lub 3 ławeczki. Sam zmieniłem zdanie o zejsciach klifem. Jedyne co ciężko znieść to wózek. My chodziliśmy bez. Moje zdanie SPOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale kawałek (za dużym parkingiem,dalej w stronę Władka jest łagodne zejście z górki już bez schodów. Różnica wzniesień już nie jest taka duża jak na przy kempingu bo idąc przy głównej ulicy już schodzi się z górki. Z centrum Chłapowa do tego zejścia jest 5-10 min to z kempingu będzie bliżej. Przy czym dla mnie problemem było nie tyle zejście co wąska plaża ....

 

w załączniku zejście wzdłuż strzałki

post-4458-0-88781400-1308736788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.