Skocz do zawartości

No w końcu się przemogłem i robiłem fotki :-D


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w końcu się zmobilizowałem :-D i zrobiłem fotki przyczepy nabytej w zeszłym roku u naszego kolegi Szymona (TransaM) . Jak na razie z Żoną i dziećmi mieliśmy 4 wyjazdy z czego jeden 2-tygodniowy i choć na tak mały "przebieg" jesteśmy bardzo zadowoleni :-D . W lipcu planujemy "daleką podróż" :-D nad nasze Polskie morze ( proszę się nie śmiać :-) ) ale jak dla nas na dzień dzisiejszy to "pół europy" :-D . We wrześniu być może Chorwacja ale to jak na razie melodia przyszłości :-) Pozdrawiamy forumowiczów :-)

 

 

p.s. Przepraszam za bałagan :-)

post-6171-0-90416100-1307733283_thumb.jpg

post-6171-0-84783100-1307733314_thumb.jpg

post-6171-0-99822200-1307733347_thumb.jpg

post-6171-0-88910800-1307733406_thumb.jpg

post-6171-0-83889100-1307733439_thumb.jpg

post-6171-0-19752300-1307733493_thumb.jpg

post-6171-0-38272000-1307733530_thumb.jpg

post-6171-0-04785300-1307733573_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w końcu się zmobilizowałem :-D i zrobiłem fotki przyczepy (...)

W lipcu planujemy "daleką podróż" :-D nad nasze Polskie morze ( proszę się nie śmiać :-)

(...)

 

Ad1. No pięknie... tylko to w innym dziale powinno być. Niemniej nie ma to wpływu na uroczość Twojego Detleffa.

Ad2. To nie jest tak źle! Biedniejsi fruwają do Egiptóff a nad Bałtyk, nasz Polski... stać nielicznych.:oslabiony:

Gdzie na wybrzeże się wybieracie?

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Chrysler - wybieramy się na zachód a tak dokładniej Ustronie Morskie niedaleko Kołobrzegu <div><br></div><div> Yachu4 - nie to taka jakby siatka z drobnymi oczkami , kupiłem na allegro (opisane jako podłoga do przedsionka). Ciężko stwierdzić z czego to jest tak jakby z jakiejś gumy ale ma dwie zalety : po pierwsze jak się coś wyleje to od razu przecieka a druga to taka że gdy miałem ją rozłożoną przez 2 tygodnie na trawie to nawet jednego żółtego źdźbła nie znalazłem . Jednym słowem sprawdziła się :-)

 

</div><div><br></div><div>Dziękuję wszystkim :-D</div>

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, super przyczepa a autko jeszcze fajniejsze !!

Masz czym ciągać więc życzę milej podróży i jeszcze wspanialszego pobytu.

Do Chorwacji masz chyba podobny czas jazdy jak nad Bałtyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.