Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

OK ;) To może tak: jestem Arielowi bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo... wdzięczny, że solidnie zrobił przegląd i bezpiecznie mogę jechać w Karpaty dbając o bezpieczeństwo swoje, mojej załogi i innych użytkowników i za słowa uznania, że mam cepkę na tiptop super sprawną i zadbaną :):winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne za ofertę. Miałem w tym roku przegląd u Andrewa, który co prawda specjalizuje się w czymś innym, ale będę musiał mu zaufać. Termin, o którym piszesz niestety u mnie odpada - będę już wtedy w trasie. Myślę, że po powrocie chętnie podjadę i skorzystam. Pewności nigdy dość :-) Tak więc termin sobotni jest wolny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u Ariela i bardzo serdecznie dziękuje za super przyjęcie i zajęcie się tematem mojego podwozia :)

 

Wymieniliśmy:

- Opony

- łożyska z jednej strony

- wyczyszczony i wyregulowany cały układ hamulcowy

- poprawiona elektryka

 

Rachunek bardzo pozytywnie nas zaskoczył :D

Gorąco polecam i jestem przekonany że tak kompleksowego przeglądu i tak niskiego rachunku za części jeśli będziecie potrzebowali coś wymienić nigdzie nie znajdziecie :)

 

Warto było jechać 180km w jedną stronę

 

Pozdrawiamy całą ekipę z serwisu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądy będziemy wykonywali do 30 czerwca i potem od 19 Lipca do końca wakacji a może nawet do końca Października.

 

 

Witam. Czy w drugiej połowie lipca, będąc w Miłkowie, mógłbym zajechać na drobny przegląd. Od niedawna jestem posiadaczem przyczepy i nie wszystko potrafię sam dokładnie sprawdzić, a i sprzętu brak.

Edytowane przez skrool (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec lipca też skorzystam z możliwości przeglądu mimo że mam kawałek drogi to uważam że warto. szkoda że tak późno wskoczyłem na ten wątek bo przyjechał bym już teraz przed wakacjami ale nie wyrobię sie czasowo. Co do dokładnego terminu to będziemy jeszcze w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arielu byłbym wdzięczny za przedłużenie przeglądów do minimum połowy października - dopiero wtedy tak naprawdę mógłbym się pojawić u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrool, napisz dokładnie jaki termin Cię interesuje.

 

 

 

16 lipca do mniej więcej 23 lipca gościł będę w Miłkowie , więc pomyślałem sobie, że mógłbym zawitać na przegląd w drodze tam lub powrotnej. Termin moglibyśmy dobrać odpowiedni dla obu stron.

Edytowane przez skrool (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel - Ja też bardzo dziękuje za zorganizowanie przeglądu.

 

U mnie okazało się że łozyska będziemy wymieniać - warto było przejechać się te 180km.

Teraz wiem co ciągne na haku.

 

W drodze powrotnej jechałem pod wiatr do Wrocławia - do pierwszego prakingu myślałem że mam coś z hamulcami :mikolaj:

 

 

Ariel - jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam w wątku :-) Czy przewidywany termin wznowienia przeglądów 19-go jest aktualny? Ja niestety mam wyjazdy delegacyjne i muszę się "wstrzelić" z terminem. Jeśli by było coś wiadomo, to ja jestem chętny. No i kwestia organizacyjna - nie chcę brać wolnego na przegląd. Chciałbym podjechać z rana (przed 8-mą) i zostawić przyczepę, po czym wrócić po nią po 17:00. Czy taki scenariusz jest realny, czy też mam inaczej zorganizować czas? Pytam na forum ogólnym, bo jak znam zycie, kilku kolegów będzie miało podobne dylematy, więc w jednym wspólnym wątku kolega zapewne odpowie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel - Ja też bardzo dziękuje za zorganizowanie przeglądu.

 

U mnie okazało się że łozyska będziemy wymieniać - warto było przejechać się te 180km.

Teraz wiem co ciągne na haku.

 

W drodze powrotnej jechałem pod wiatr do Wrocławia - do pierwszego prakingu myślałem że mam coś z hamulcami :mikolaj:

 

 

Ariel - jeszcze raz dziękuje

 

Po prostu są mocno wyregulowane ;)

Dzięki że wpadłeś, miło było poznać

 

Witam w wątku :-) Czy przewidywany termin wznowienia przeglądów 19-go jest aktualny? Ja niestety mam wyjazdy delegacyjne i muszę się "wstrzelić" z terminem. Jeśli by było coś wiadomo, to ja jestem chętny. No i kwestia organizacyjna - nie chcę brać wolnego na przegląd. Chciałbym podjechać z rana (przed 8-mą) i zostawić przyczepę, po czym wrócić po nią po 17:00. Czy taki scenariusz jest realny, czy też mam inaczej zorganizować czas? Pytam na forum ogólnym, bo jak znam zycie, kilku kolegów będzie miało podobne dylematy, więc w jednym wspólnym wątku kolega zapewne odpowie :-)

 

Termin wznowienia przeglądów jest od 19.07 bo właśnie wróciłem z urlopu :) Najwcześniej mogę zaproponować Czwartek 21.07 około godz 11:00, daj znać jeśli termin będzie odpowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie jestem w delegacji. Właśnie w związku z delegacjami będę szukał terminów raczej bardziej odległych, żeby się jakoś wstrzelić. Natomiast prosiłbym jeszcze o określenie - czy istnieje taka możliwość pozostawienia u Ciebie przyczepki rano (może nawet dzień wcześniej) i odebrania po 17:00? Jeśli taka możliwość nie istnieje, muszę przeorganizować plan przeglądu przyczepki :-) Dzięki za szybką odpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koledzy, w sobotę dotarłem do Gliwic na umówiony przegląd mojej budki. w prawdzie nie miałem przyjemności poznać samego Ariela ale był jego brat Emil, jak się później okazało to panowie są w trakcie uruchamiania nowego punktu. Emil okazał się bardzo kompetentną osobę, mad wymiar życzliwą i skorą do pomocy gdyż u mnie wynikły problemy z kołem manewrowym i przy pomocy Emila i Rafała ( mechanika - serwisanta) problem został rozwiązany. jeśli chodzi o obsługę to naprawdę polecam tych panów i ja na pewno wrócę do nich jeśli wynikną jakieś dodatkowe problemy. odległość którą do nich pokonałem tj. ok.210km X2 to była najlepsza inwestycja w moją przyczepkę. Dodam że panowie dobrze się postarali przy rozliczeniu.

Jeszcze raz dziękuję za obsługę.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.