Skocz do zawartości

Kempingi w Tarnowskim


cupek6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy ktoś mógł by mi podać informacje na temat jakiegoś kempingu lub możliwości , gdzie stanąć przyczepą w Tarnowskim ? Dokładniej , chodzi mi o rejon Dwudniaki , Niwka , Bobrowniki itp .

Dziękuję z góry i pozdrawiam .

PS. Chcę się tam wybrać w weekend 22.06.- 26.06 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych rejonach gdzie chcesz sie wybrać to nie ma zdanego kempingu. Ratuje cie tylko na dziko lub u kogoś na posesji. Jedyny kemping to http://www.camping.tarnow.pl/1154/Index_part_1154.html

Rejony w które chcesz się wybrać są to po wyrobiskowe jeziorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa na Radłowie ? To , że są to wyrobiska po żwirowe to wiem , bo bywałem tam parę (ładnych) lat temu , lecz miałem nadzieję , że coś się przez te lata pozmieniało i coś powstało , typu kemping czy pole namiotowe . Na Dwudniakach swego czasu , właściciel stadniny , gdzie można było pojeździć konno , pozwalał rozbijać namioty . A co na Niwce czy Bobrownikach . Chciał bym przy okazji połowić ryby , a przynajmniej spróbować :) . Może być na dziko , tylko czy w ogóle gdzieś tam można stanąć z przyczepą , czy tereny prywatne , czy są opłaty ? Za wszystkie rady i sugestie dzięki .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Aaaa ja powiem tak ze jest super kemping w okolicy Tarnowa :) a mianowicie na dwudniakach:)) mało kto wie ale jest spokój!!!!!! Bezpiecznie!!!!!! Jest prąd!!!!!! Bar można zjeść!!!!!!! Ubikacja i wc!!!!!!! Ceny rewelaca!!!!!!! Poprostu fajnie i blisko i woda i ciszaaaaaaa :)) Poprostu jak ktoś ma blisko to niech sam sprawdzi :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak z ciekawości to gdzie jest ten kemping?

 

Aaaa ja powiem tak ze jest super kemping w okolicy Tarnowa :) a mianowicie na dwudniakach:)) mało kto wie ale jest spokój!!!!!! Bezpiecznie!!!!!! Jest prąd!!!!!! Bar można zjeść!!!!!!! Ubikacja i wc!!!!!!! Ceny rewelaca!!!!!!! Poprostu fajnie i blisko i woda i ciszaaaaaaa :)) Poprostu jak ktoś ma blisko to niech sam sprawdzi :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Tak z ciekawości to gdzie jest ten kemping?

Kolego jestes w Wojniczu  stara A4 jadac od Krakowa w rynku na swiatłach w lewo !!! na otrym zakrecie kolo kosciola (po prawej stronie ) ty Jedziesz prostooo !!!!! dojezdrzasz do ronda jedziesz prosto (kier Dabrowa Tarnowska) jest jakies 600 m prostego odcinka i jest zakret !!! Po lewej stronie jest KRZYZ i dajesz kolo niego w lewo !!! Dojezdrzasz do znaku STOP i dajesz prosto !! od znaku STOP moza ze 100m i w prawo w zielona brame !!! Pytac o GRZESKa własciciela i powiedziec ze jest od UPs-a :ee:

 

 

 

 

Fajnie , miło , tanio , blisko :skromny:  sie mi podoba :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.