Skocz do zawartości

Spotkajmy się w Pszczewie 10-12 czerwca 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiem Wam, że lubię spontany. Bo zawsze pojawiają się na ostatnią chwilę, kiedy nie ma już czasu na dyskusję o miejscu, czasie, tudzież koszulkach i czapeczkach klubowych ;-)

Planujemy spędzić drugi weekend czerwca (10-12 czerwca 2011) w ośrodku wypoczynkowym Karina w Pszczewie nad jeziorem Szarcz. Tu macie adres ośrodka:

http://www.o-karina.pl/onas.htm

 

Na ośrodku warunki bytowe rewelacyjne, ośrodek śliczny, czyściutki, pięknie urządzony, warunki sanitarne rewelacyjne, ceny bardzo umiarkowane. Byłem tam osobiście na rekonesansie wczoraj. Jeśli ktoś z okolicy bliższej lub dalszej nie ma pomysłu na weekend 10-12 czerwca, a chciałby się przyłączyć, i na pewno miło i wesoło spędzić czas, serdecznie zachęcam i zapraszam, byłaby to okazja do poznania niektórych z Was, i na pewno będzie weselej :-)

 

Planuję w tym czasie zorganizować coś na kształt warsztatów. Przykładowy plan zajęć:

 

Montaż przedsionka letniego w mojej przyczepie

Przerwa

Demontaż przedsionka letniego w mojej przyczepie

Przerwa

Przerwa

Montaż przedsionka całorocznego w mojej przyczepie

Przerwa

Demontaż

Przerwa

przedsionka całorocznego w mojej przyczepie

Przerwa

Montaż przedsionka XXXL w przyczepie Piotrka

Przerwa

Przerwa

Demontaż

Przerwa

Przerwa

przedsionka XXXL w przyczepie Piotrka

Przerwa

Przerwa

Montaż Piotrka w przyczepie

 

Upssssss..... Chyba nieco pojechałem po bandzie. Piotrek wybacz. (wiem, że wybaczy)

 

Poza tym planuję dla dzieciaków:

Pasowanie na przyczepkowicza/karawaningowca (jakiś konkurs na tą okoliczność jeszcze wymyślę)

Konkurs smażenia jajecznicy (oczywiście jajka i patelnie własne, kuchenki dwie udostępnię, ale zastrzegam sobie prawo do konsumpcji jajecznic)

Konkurs w pompowaniu kajaka dmuchanego

Zawody w Darts

Zawody w Eurobiznes

Zawody w Makao

Oczekuję również Waszych pomysłów.

 

Co planuję dla dorosłych?

NIC :-)

Jakoś sobie damy radę zapewne, pomysły same się zrodzą.

 

Zgłoszenia, deklaracje, wpisowe nie obowiązują.

 

Aczkolwiek anonse z wyrazem chęci/potwierdzenia współuczestnictwa mile będą widziane.

 

Pozdrawiam

Maciek

Edytowane przez maciej68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że spodobała Ci się moja propozycja :-) No to już mamy trzy załogi. Twoja, moja, i rzecz jasna Piotrka. Sądzę, że będzie bardzo wesoło :-) Zapraszam kolejne załogi.

No i tutaj zapodam małe korekty/update'y.

 

1. W kwestii jajecznicy: może się tak zdarzyć, że w nadmiarze załóg startujących nie zdołam pochłonąć wszystkich (tzn nie startujących, tylko jajecznic). Zatem powołam chyba namiestnika.

 

2. W kwestii zawodów w pompowaniu kajaka dmuchanego przewidziałem dziesieć głównych nagród dla dziesięciu finalistów. W przypadku, gdy finalistów będzie więcej, rozpatrzę zwiększenie ilości głównych nagród. W każdym razie, głównymi nagrodami będzie rejs tymże wspomnianym kajakiem dmuchanym, oczywiście w asyście, a przede przede wszystkim ponad kuratelą macza. I tu rozwinę sens tego określenia (w sensie "macza"), gdyż spodziewam się, że część z Was mogła podążyć tokiem myślowym w stronę słowa "macho". I tu kucha, gdyż miałem na myśli macza, czyli posiadacza tego sprzętu, czyli konkretnie MNIE. A zapewniam w kajaku warunki godne, spokojne i bezpieczne dla pospólstwa (typu niezatapialne kapoki na stanie), tak więc bez obaw.

Oczekuję nadal na pomysły na kolejne konkursy/dyscypliny.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że na stronie ośrodka faktycznie nie ma cen pola kempingowego. Wcześniej mailem spytałem o te ceny, wyglądają one następująco:

 

-pole namiotowe (ceny za dobę) Przyczepa campingowa 15zł Parking 5zł (obowiązuje na terenie całego Ośrodka niezależnie od miejsca postoju) Pobyt osoby dorosłej 10zł Pobyt dziecka do 7 r.ż 7zł Energia 7zł Zwierzęta 5zł. Pozdrawiam serdecznie, Dyrekcja Ośrodka.

 

Wydaje mi się, że te ceny są niskie jak na bardzo wysoki standard, który oferuje ośrodek.

Nie chciałbym jakoś specjalnie reklamować tego ośrodka, bo nikt mi za to nie zapłaci :-) Powiem tylko tyle, że jeśli moja małżonka powiedziała, że chce tam pojechać, no to to jest najlepsza rekomendacja :-)

 

Tak jak powiedziałem wcześniej, nie oczekujemy żadnych deklaracji, że "być morze przyjedziemy". My po prostu jedziemy, choćbyśmy nawet mieli jechać sami, kto do nas dołączy, będzie mile widziany, mile ugoszczony i na pewno mile spędzimy czas wspólnie :-) Będzie to "dziewiczy rejs" z naszą nową przyczepką, tak więc pewnie i jakiś rytuał chrzcin trzeba będzie wykonać. A i zaproponowany przeze mnie program montażu przedsionków z tym się właśnie wiąże, gdyż jeszcze nie miałem okazji tych przedsionków ustawiać :-)

 

Wkrótce podam współrzędne GPS ośrodka, bo ulica "Wybudowanie" podana na stronie ośrodka w żadnej nawigacji nie jest znana.

Maciek

Edytowane przez maciej68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu odpowiadam sam sobie. No trudno.

W piątek, koło południa, dotrze do Kariny pierwsza załoga. Znaki rozpoznawcze: Niewiadówka ze srebrną Astrą, na poznańskich blachach. Będą to super seniorzy. Na prawdę super. Mianowicie dziadkowie mojego pełnoletniego potomstwa. Tak więc ich wypatrujcie. My dojedziemy w piątek około godziny 19tej. Nasze znaki rozpoznawcze: mały Burstner plus Kia sedan w kolorze miedzi, zapewne rozstawiona obok wspomnianej Niewiadówki.

Z racji przybycia moich rodziców powstała kolejna atrakcja weekendu, mianowicie zwiedzanie Niewiadówki bardziej niż pełnoletniej, w której się wychowałem, bilety są już w druku. Niewiadówka jedyna w swoim rodzaju, mianowicie pachnąca, co rok o coś usprawniana, sądzę, że jeden z wieczorów poświęcimy pogadance mojego taty o jego sprzęcie i pasji, zapewniam, warto będzie posłuchać bardzo wieloletniego entuzjasty karawaningu.

Niezdecydowanych zapraszam !!!.

I oczekuję w tym momencie stuprocentowych deklaracji przybycia.

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.