Skocz do zawartości

cholesterol PLUS w Loch Ness


Rekomendowane odpowiedzi

my też byliśmy po raz 6 albo 7 w tamtym roku jeszcze było ok a w tym mam parę WIELKICH :czerwona:

 

1 - brak wody pitnej !!!!

 

2 - ceny kempingu ..... !!!!

i teraz najbardziej co mnie wkurzyło :oslabiony::sciana:

 

3 - za dziecko 1,5 roczne 4 zł doba masakra ( wszędzie gdzie bywaliśmy z naszym małym bąblem do lat 3 wszystko było darmowe, nawet w PKP , PKS jest darmo)

 

4 - CHOLESTEROL PLUS Pełny koszt 5 zł dorośli OK ale2.50 zł. dzieci ( 1,5 roczne) :nono:

 

post-4359-0-81212300-1309464748_thumb.jpg

post-4359-0-13483900-1309464383_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

opłaty są wszędzie, dzisiaj rzadko się zdarza żeby dzieci miały pobyt za darmo. Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej przeciez dziecko też używa wody, którą trzeba podgrzać, korzysta z sanitariatów, urządzen na polu, wieksza ilość śmieci, za wywóz których trzeba równiez zapłacić. Przeglądając cenniki rówżnych pól widziałam różne rzeczy np prysznic płatny 1 zł za MINUTĘ!!, opłaty klimatyczne również za dzieci i wiele , wiele innych. Ja osobiście najpierw przeglądam ofertę pola i wtedy decyduję się czy jadę czy nie. Wybór jest duży i nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu w konkretne miejsce. Lepiej sie zapoznac z ofertą i wtedy nie ma niepotrzebnych nerwów , czy niespodzianek na miejcu i urlop bardziej udany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na opłaty na tym polu . Nie jest to co prawda mało ale za warunki jakie nam zaoferowano i w porównaniu z innymi kempingami cena jest średnia i do przyjęcia Za diwie osoby dorosłe z dzieckiem (9 lat) zapłaciłem niecałe 50zł za dobę .Opłata była liczona bez żadnych zniżek .

 

W kwocie tej był::

 

Dostęp do prądu,prysznic z ciepłą wodą przez cały dzień ,dostęp do dodatkowej lodówki ,dostęp do kuchenki gazowej zaopatrzonej w gaz .Nie liczono opłaty za rozbicie przedsionka ,samochód mógł stać koło przyczepy .

 

Na kempingu panuje prządek ,są miejsca na palenie ognisk i można zakupić drewno ,nie jest przyjmowane hałaśliwe towarzystwo ,zwracana jest uwaga na to by pieski nie biegały luzem.

 

Podobała mi się forma informowania o regulaminie i uwagach co do przebywania na kempingu .Było to zrobione w formie ulotki wręczanej podczas meldunku.,były w tej ulotce również informacje co do zakupu obiadów ,atrakcji turystycznych ,wędkowania itp.

 

 

 

Minusem są:

 

- chwilowe braki wody pitnej

 

-woda do mycia naczyń jest zimna .(dla przykładu byłem w tym roku na kempingu Oleńka w Częstochowie i za podobna kwotę od naszej załogi woda do mycia naczyń była ciepła )

 

Podsumowując plusów jest więcej niż minusów (z którymi właściciel na pewno się z czasem upora) . Nam się tam podobało i jeżeli tylko będzie możliwość to jeszcze tam zawitamy .

 

Aaaa.... jeszcze w tej ulotce pisało że następne pobyty to 5 % rabatu ,a kolejne to 10% potem 15% i tak aż do 20% .

 

Myślę ze do tych 20% to nie dojdziemy bo w jedno miejsce nie lubimy bez przerwy jeździć ale ulotkę na wszelki wypadek trzymamy :)

Edytowane przez leszek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja nie powiedziałem że całkowity minus dla loch ness bo tak nie jest. jesteśmy tam kilka razy w roku i ogólnie to jest bardzo fajnie ale chodzi o te pewne zasady chociażby co do opłata za małe dzieci.

A na następnej imprezie też się pokażemy pozdrawiamy wszystkich którzy byli w Boże Ciało :hej: i do następnego :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dopiero dziś jest chwila aby podziękować wszystkim uczestnikom cholesterol PLUS. Tworzyliście kolejną fajną grupę załóg w Loch Ness , tworzyliście ją Wy wszyscy nowi i odwiedzający nas ponownie do kompletu zabrakło słońca i gorącej plaży ale polskie lato trochę kaprysi.

 

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i te krytyczne również przyjmujemy chodź poniżej kilka wyjaśnień

 

Było kilka pytań w czasie wyjazdu załóg czy będzie bis?

 

Tak planujemy cholesterol PLUS 2 na zakończenie lata o czym poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

 

Na dzieciaki - zebraliśmy 180 zł dodałem na równe 200. Dobre i tyle liczy się przecież dobre serce dla słabszych i potrzebujących. Kasa ze wstępnych informacji przeznaczona będzie na zabawki. Jeśli będę coś więcej wiedział na pewno wrócę do tematu. Tak czy inaczej bardzo wszystkim dziękuję!

 

A teraz sprawy techniczne i niedogodności zaistniałe w czasie spotkania.

 

Pitna woda – to nie była awaria pompy tylko osłabiona wydajność źródła, które odmówiło w tym czasie posłuszeństwa podobnie jak w roku ubiegłym tyle, że w końcu sierpnia. Duży wpływ na stan studni miało również opuszczenie lustra wody na jeziorze o 0.5 m wykonywane corocznie o tej porze. Dla zawiedzionych studnią 5 l. woda czekała w recepcji bezpłatnie. Będzie przebudowa studni i nikomu już jak sądzimy chłodnej wody nie zabraknie.

 

Opłaty - tu w zasadzie kieruję temat bezpośrednio do Dawida. Dziwi mnie Twoja postawa i „ atak” na forum w tej sprawie. Szczegółowy cennik znałeś lub powinieneś znać wybierając się na czerwcowy weekend. Nasze cenniki nie są tajemnicą i są dostępne w sieci. Cholesterol Plus też nie był tajemnicą i był szczegółowo opisany w dziale ogłoszenia na naszej witrynie. Masakra jak opisujesz opłata za dziecko aż 4 zł. Skoro byłeś u nas tyle razy dlaczego zdziwienie?! Ceny za dziecko się nie zmieniły od bynajmniej 3 lat. Dzieci też kosztują uwierz mi może nawet czasami więcej niż dorośli ale nie mam zamiaru się tłumaczyć ani analizować mojego cennika, który jak twierdzisz się tak zmienił. Jedyna zmiana to 1 zł za auta, które niszczą teren a każdy chce mieć ładnie w dniu swojego pobytu i auto obok siebie to wszystko kosztuje. Nie wiem gdzie jeszcze jeździsz jakie campingi odwiedzasz ale u mnie jak dobrze wiesz dzieci, rodzice, sprzęt turystyczny, auto spokojnie, bezpiecznie odpoczywają:sleep: jeśli rozumiesz o czym piszę zrozumiesz i cennik.

 

Inne – ciepła woda na zmywaku. Nie da się technicznie już tego wykonać. Obecny zmywak przewidziany jest do rozbiórki i realizowana nowa kuchnia, zmywaki, lodówki, pralki. Dla ciekawskich plany i dokumentacja do wglądu

 

Pozdrawiam wszystkich. Materiały foto w wolnej chwili wypuszczę na forum lub dla zainteresowanych wyślę bezpośrednio e – mailem.

arturo38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam się bardzo podobało !

Cisza ,spokój ,bezpieczeństwo ,oraz malownicze położenie i ciekawi ludzie.Czego chciec więcej ?

Czym że jest ta marna opłata za dziecko gdy wokól nie ma płatnych dziecięcych pokus typu karuzele czy automaty do gry !

Woda ? Można sobie tanio kupić pitną. Za to popływać w "prawdopodobnie" :bzik: wodzie leczniczej juz nie .

Infrastruktura uboga ale nie od razu Kraków zbudowano. Będą wpływy-będzie rozwój.

A propo Krakowa i infrastruktury : Parę dni póżniej spędzilismy trzy noce na krakowskim kempingu "SMOK". Łazienki ,zlewozmywaki , pralki, sklep wszystko pełny wypas ! A mimo to nie było tam żeczy najważniejszej - ATMOSFERY KEMPINGOWEJ cechujacej ludzi wolnych !

"Loch Ness" - pomimo swoich braków - MA TĘ ATMOSFERE !!!

Goraco polecamy ten kemping !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgadzam się z przedmówcą. ,,Smok,, jest raczej dla cudzoziemców w wieku emerytalnym. Brakuje atmosfery charakterystycznej dla polskich karawaningowców.

 

Witam.

 

 

Bo nikt Ci przyczepy nie oszczywał? Nie darł się całą noc. :zly:

 

Wszystko było ,,pod ręką,, a rano wszyscy Cię witali uśmiechem i w paru językach. :banan:

 

A i cennik raczej ,,polski,, niż ,,holenderski,,

 

Co to jest ,, atmosfery charakterystycznej dla polskich karawaningowców,, i jak to się ma do infrastruktury kempingu i cen? :niewiem:

 

Fajny zlot można zrobić na gołej łące i prawie za darmo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.