Skocz do zawartości

Absolutny spontan w Wiśle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W tą niedzielę byłem na wycieczce we Wiśle. Moim oczom nie umknął uwagi fakt, iż stary, pamiętający czasy rządów Gierka kemping Jonidło zaczął zmieniać swoje oblicze. Dzięki dotacji z UE powstały sanitariaty, których nawet na zachodnich kempingach nie trzeba by się wstydzić, prądu też nie powinno zabraknąć a i miejsca dosyć sporo.

Jako, że inne regiony Polski wykazują większą "inicjatywę spotową" rzucam więc luźną propozycję by w ten weekend (tj.27 - 29 maja) ruszyć do Wisły, mając na względzie również prognozę pogody.

Dla chętnych za płotem kempingu przebiega łatwa ścieżka rowerowa a za nią szumi już królowa polskich rzek Wisła.

 

Namiary na kemping: Wisła ulica Wyzwolenia 10

link do googlemaps

 

Czekam na ewentualnych zainteresowanych. W razie czego podzielę się większą ilością informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzucam parę fotek z kempingu. Na zdjęciach widać jeszcze końcówkę prac budowlanych, ale dla wypoczywających nie ma to żadnych

Myślę, że ten kemping po remoncie to dobra alternatywa na wyjazd weekendowy. Za cały weekend, 2 osoby, przyczepa, auto i prąd cena 90 zł.

Na razie na kempingu cicho i spokojnie, dwie załogi z przyczepami i dwa kamperki.

W każdym razie my w ten weekend również się wybieramy- jakby co zapraszam!

post-4917-0-73178000-1307346331_thumb.jpg

post-4917-0-59648100-1307346408_thumb.jpg

post-4917-0-18722700-1307346473_thumb.jpg

post-4917-0-03573000-1307346515_thumb.jpg

post-4917-0-45520100-1307346594_thumb.jpg

post-4917-0-74600600-1307346692_thumb.jpg

post-4917-0-67895900-1307346862_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

W tą niedzielę byłem na wycieczce we Wiśle. Moim oczom nie umknął uwagi fakt, iż stary, pamiętający czasy rządów Gierka kemping Jonidło zaczął zmieniać swoje oblicze. Dzięki dotacji z UE powstały sanitariaty, których nawet na zachodnich kempingach nie trzeba by się wstydzić, prądu też nie powinno zabraknąć a i miejsca dosyć sporo.

Jako, że inne regiony Polski wykazują większą "inicjatywę spotową" rzucam więc luźną propozycję by w ten weekend (tj.27 - 29 maja) ruszyć do Wisły, mając na względzie również prognozę pogody.

Dla chętnych za płotem kempingu przebiega łatwa ścieżka rowerowa a za nią szumi już królowa polskich rzek Wisła.

 

Namiary na kemping: Wisła ulica Wyzwolenia 10

link do googlemaps

 

Czekam na ewentualnych zainteresowanych. W razie czego podzielę się większą ilością informacji.

 

ZGADZAM SIĘ JEST NOWOCZEŚNIE CZYSTO I PIĘKNIE POLECAM GORĄCO MIŁA OBSŁUGA "SZEFOWEJ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Karlik, w maju ceny były bez zmian, tak jak w zeszłym roku i podobno miały takie zostać.

Za weekendy od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem płaciliśmy po około 90 złotych za 3 osoby, przyczepę, busa, prąd i takse klimatyczną.

Strony nowej nie mają, informacja jest tylko tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja odnawiam temat Janidła . JUTRO tj.22 pazdziernika chcemy wpasć na ten autokamping i otworzyc go na "siłe"aby spędzic tam wekend z soboty na niedziele .Będzie tam pare kamperów na takie spontaniczne spotkanie że Sląska .Zapraszamy tych co nie mają pomysłu na te ostatnie dni słoneczne aby pogadac i może pobawic sie w kameralnym gronie .Kto chętny to jutro na Janidło .Rozmawiałem z włascicielem jak byłem tam w wrzesniu to powiedział mi że autokamping jest owszem nieczynny ale na pewno nikogo nie wygoni jak przyjedzie.Kto będzie ano pare osób z Camper timu i może ktos z tego forum sie przyłaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artanek -proszę weźcie numer do tej pani co się opiekuje kempingiem. Mamy do niej stacjonarny (na kemping) i komórkę i od miesiąca nie potrafimy się dodzwonić. Dowiedzcie się proszę jaka jest szansa na otwarcie na weekend 11-13 listopada - chodzi o prąd, łazienki i ciepłą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.