Skocz do zawartości

przyczepka do 5 tyś zł


AniaP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kupiłam NIEWIADÓW N126N

 

a nie mowilem... ;)

 

teraz pewnie zaczna sie kłopoty z użytkowaniem

 

raczej drobnostki bo czesci tanie i latwo dostepne...

co do zachodnich to z regoly czesci uzywane wchodza tylko w gre z racji iz nikt ich juz nie produkuje a do niewiadki duzo czesci mozna kupic nowych...

 

 

zapraszamy do dzialu nasze pojazdy - pochwal sie Aniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem... ;)

 

 

 

raczej drobnostki bo czesci tanie i latwo dostepne...

co do zachodnich to z regoly czesci uzywane wchodza tylko w gre z racji iz nikt ich juz nie produkuje a do niewiadki duzo czesci mozna kupic nowych...

 

 

zapraszamy do dzialu nasze pojazdy - pochwal sie Aniu ;)

 

 

oczywiście że się pochwale,napewno nie jest to tak ładna przyczepka jak wsze zachodnie,ale doszłąm do wniosku że na poczatek wystarczy, a co do kłopotów z uzytkowaniem to tak z przekory...."nie miała baba kłopotu kupiła sobie ....przyczepę"jest parę rzeczy do zrobienia-mówię tu o estetyce wnętrza,co do spraw mechanicznych ???zobaczymy.W przyszłą sobotę planujemy jakiś krótki wypadzik w nasze pobliskie górki,może do Wisły albo do Ustronia.Pozdrawiam z N126n :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że się pochwale,napewno nie jest to tak ładna przyczepka jak wsze zachodnie

 

cepka ma byc miejscem na spanie, przygotowanie drobnych posilkow, miejscem do przebrania sie itd...

 

ladne to maja byc widokowki ktore bedziesz wysylala z podrozy z ogonkiem na haku...

 

a estetyka jest do zrobienia zawsze... kazdy robi cepke pod siebie i dla siebie - to nieuniknione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czekamy na fotki... tu nie ma co porównywać do innych, ważne, że chcesz wypoczywać "z ogonkiem" ;) masz się sama dobrze w niej czuć.

Mnie się bardzo podobają klasyki... to złotko, które Ci wysłałem, czy kiedyś Tabbert z 1974 roku - bajka.

To, że mam Knausa wynika z charakteru moich wyjazdów - to przede wszystkim długie wyprawy po Europie w czteroosobowej, dorosłej załodze. Stąd i wielkość i komfort...

Na początek będziesz sobie zwinnie poczynać Galaxy + enka ;) Potem... zobaczysz czego Ci brakuje, co byś chciała i kupisz inną.

Pozdrawiam. Odwagi :) pozytywnie zakręcona Kobieto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z N126n

Ja również pozdrawiam ze swoją N126n 30.gif

Chociaż do ideału jej daleko i wiele w niej trzeba by zrobić to i tak jestem z niej zadowolony :)

 

 

 

Życzę samych udanych wyjazdów i pięknych zdjęć waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czekamy na fotki... tu nie ma co porównywać do innych, ważne, że chcesz wypoczywać "z ogonkiem" ;) masz się sama dobrze w niej czuć.

Mnie się bardzo podobają klasyki... to złotko, które Ci wysłałem, czy kiedyś Tabbert z 1974 roku - bajka.

To, że mam Knausa wynika z charakteru moich wyjazdów - to przede wszystkim długie wyprawy po Europie w czteroosobowej, dorosłej załodze. Stąd i wielkość i komfort...

Na początek będziesz sobie zwinnie poczynać Galaxy + enka ;) Potem... zobaczysz czego Ci brakuje, co byś chciała i kupisz inną.

Pozdrawiam. Odwagi :) pozytywnie zakręcona Kobieto ;)

 

 

Dziękuje wszystkim za dobre słowa,długo "spałam " z myslą o zakupie przyczepki,co kupic czy tanio i pewnie wtopic,czy pozyczyc kaskę i coś lepszego,nowszego....itd.Za i przeciw wygrała właśnie ta marka...znajomy jeżdzi taka już 3 lata i mocno sobie chwali,a ja podobnie jak on narazie nie zamierzam podróżowac po świecie(nie będę ryb łowic),raczej Polska ,krótkie wypady piatkowo-niedzielne,może raz na dłuższy pobyt jakieś jeziorko czy cóś....dlatego początek będzie dobry,poznam dobre i złe uroki tego wypoczynku i tak jak juz koledzy pisaliście, następną przyczepka będzie już dopasowana do moich potrzeb.

zdjęcia wstawiłem do -nasze pojazdy-są to zdjęcia sprzedajacego,swoje zrobie po pierwszym wypadziku.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/7297-nasza-pierwszaprzyczepka-niewiadow-n126n/

 

ide poszyc firaneczki do przyczepki,bo to "muszę " zmienic.Pozdrówka i do zobaczenia :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniaP, piszesz :"nie zamierzam podróżowac po świecie,raczej Polska ,krótkie wypady piatkowo-niedzielne,może raz na dłuższy pobyt" na początek tak może będzie, ale uwierz mi, my z naszą Niewidówką zjechalismy kawał świata. Byliśmy z nią kilka razy np we Włoszech. Jedzie się z nią łatwiej i szybciej niż z dużą przyczepą. Od kilkunastu lat co roku jeździmy na Węgry i nie przeszkadza nam jej marka i wielkość. Jedno czego nie doczytałam, to jak z przedsionkiem, bo do tej wielkości przyczepy to jest raczej potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z przedsionkiem, bo do tej wielkości przyczepy to jest raczej potrzebny.

 

 

jest,tzn był orginalny przedsionek Niewiadowa,nawet w dobrym stanie technicznym,ale mocno spłowiały i prawie cały pocerowany-wiadomo lata.Rozglądamy się za nowym przedsionkiem,nawet mamy pare na oku.Zobaczymy jak sie to potoczy czyli cena.Pozdrawiam AniaP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przyczepą tak jak autem, jak się człowiek postara to przy nieprzesadzonych wymaganiach da się za nieduże pieniądze kupić sensowny pojazd. Camping do 5000 zł też, oczywiście przy założeniu, że nie oczekuje się 5 metrów i mega wyposażenia, grunt by była sucha i czysta, wygodnie się dało spać, gdzie trzymać rzeczy itd. A z wyposażenia najważniejsze wg mnie, to przedsionek i lodówka, obecnie z rodziną mamy już trzecią (kolejną) przyczepę, w żadnej nie używamy inst. gazowej (gotuje się na elektrycznej w przedsionku, a i tak większość obiadków sponsoruje grill :D), w poprzednich nie było nawet lodówki (ale to były wehikuły z lat 70-tych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.