Skocz do zawartości

przyczepka do 5 tyś zł


AniaP

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jest to mój pierwszy post,jak w tytule poszukujemy przyczepki dla 2 osób+dziecko(jak na razie ma 3 latka :winner:)przeglądając ogłoszenia trafiłam na ogłoszenie

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-avento-zadbana-tanio-i1621599009.html

 

Mam prosbę do was doswiadczonego grona czy ta przyczepka ma szansę byc naszą pierwsza??podoba nam się i cena nawet odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aniu, pokażę Ci ciekawostkę http://www.stamserwis.pl/%5B49%5D.htm

wiem, że rocznik odstrasza i nie namawiam Cię do niej, choć specjalnie pojechałem, aby zobaczyć cepkę w takim kolorze. Jak na swój wiek przyczepa bardzo zadbana, zwłaszcza w środku... Coś w sobie ma :)

Jeśli chcesz więcej zdjęć tej cepki lub jakiejś innej tam to pisz, bo jutro jadę zobaczyć tam dla Kolegi z forum inną, to przy okazji mogę coś dla Ciebie obejrzeć.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie o tym samym myślałem.

Ta budka na pewno jest pogięta z lewej strony w związku z tym, może być też rozszczelniona.

Po za tym, wygląd nie rzuca na kolana.

Wiem, że budka nie jest nowa, ale nie podoba mi się listwa przednia prawa (dolna). Być może to tylko brak klina, ale równie dobrze mógł ją ktoś "uszczelniać".

Tym bardziej, że klin jest na tylnej listwie.

Lewy przedni narożnik od środka - cień czy zaciek?

Nierówna uszczelka pod przednią szybą może świadczyć, że nie ma tam już szkieletu... Bo zacieki i odbarwienia widać.

 

Jakiś dziwny (odcien?) ściany prawej za oparciem. Kurcze nie wiem - może to taki cień, ale nie zgrywa mi się z drugą stroną.

 

Warto obejrzeć lewy tylny róg. Co prawda może to być kwestia fotki, ale tam widać plamkę - pod szafką.

W łazience - rozwarstwienie tapety. Zresztą widać łączenie pasków. Ale na dole jest też plama. Podobnie jak łączeniu ścian z prawej strony okna w łazience.

O pogiętym narożniku - pisałem.

Tylu nie widać. Drugiej strony - też nie widać. A szkoda.

Jak sprzedający nie pokazuje budki ze wszystkich stron, to ja mam obawy, że czegoś nie chce pokazać :niewiem:.

 

Przy okazji, jeśli nie n126/132 to przynajmniej szukajcie coś w układzie łóżek 2+1. W końcu dziecko 3 letnie to już spory malec. A wczasy powinny być też czasem przyjemnym, więc .....;-)

 

Propozycja Mariusza - ciekawa. Już nie będę się wpatrywał, bo mnie oczy bolą ;-) Mariusz obejrzy na żywca - wtedy ocenimy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu - oglądałem. Za tę kasę fajny klasyk. Ale jeśli Ania chce lub dla forumowiczów to zrobię dokładniejsze fotki i umieszczę na forum. Mnie kolor zachwycił i... szyberdach 140x85. Myślałem, że otwieranie solidniejsze, ale niestety w jedną osobę (prawie dwumetrową) ciężkie... No i nawet z otwartym szyberdachem muszę się schylać ;) No i nie ma łazienki. Natomiast tapicerka, mebelki... bardzo zadbane.

Plusem też DMC 890kg.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za odp.pewnie zaoszczędziłam czas i pieniądze, dzięki gfizyk...nigdy pewnie nie pomyślałabym by patrzec na przyczepkę w ten sposób...Mariusz(NICKT)dzięki za propozycję ale nie pasuje mi ta przyczepka,a inne na stronie przekraczają zaplanowany budżet.Nie mam nic do przyczep z Niewiadowa ale kojarzy mi sie to z zapiekankami(fast food) ,Nie zniechęcam sie i szukam dalej.....:lol:mam nadzieje że będę mogła liczyc na waszą pomoc.pozdrawiam jak na razie bez cepki AniaP :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym słyszał swoją żonę przed zakupem przyczepki. Ja patrzyłem na stan techniczny, żona na wygląd i wodotryski. Skończyło się na tym że musieliśmy zwiększyć budżet x2. Nie łudź się że znajdziesz zdrową przyczepkę z "łazienką" w tej cenie. Ta proponowana przez Nickta wygląda bardzo rozsądnie do tego została oblukana przez fachowca. Wydaje mi się że za 5000 będzie trudno znaleźć coś na podobnym poziomie.

 

Do tego ma nie tuzinkowy wygląd.:ok:

Edytowane przez blacktag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym słyszał swoją żonę przed zakupem przyczepki. Ja patrzyłem na stan techniczny, żona na wygląd i wodotryski. Skończyło się na tym że musieliśmy zwiększyć budżet x2. Nie łudź się że znajdziesz zdrową przyczepkę z "łazienką" w tej cenie. Ta proponowana przez Nickta wygląda bardzo rozsądnie do tego została oblukana przez fachowca. Wydaje mi się że za 5000 będzie trudno znaleźć coś na podobnym poziomie.

 

Do tego ma nie tuzinkowy wygląd.:ok:

 

 

To prawda co kolega mówi. Jak zaczynałem swoją przygodę to też chciałem kupić, ba za 3tys. Potem za 5tys. A potem mówię sobie jak mam 10tys. to mam każdą przyczepkę jaką sobie wymarzę. Jak błędne to było myślenie wiem to po czasie. Co prawda udało się kupić, ale z defektem, choć byłem tego świadom. Zatem za 5tys. to naprawdę musiała by być okazja, a obecny zaczynający się okres wakacyjny raczej takich okazji nie przynosi. Bardziej zdesperowanych klientów. Musisz na to uważać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za odp.pewnie zaoszczędziłam czas i pieniądze, dzięki gfizyk...nigdy pewnie nie pomyślałabym by patrzec na przyczepkę w ten sposób...Mariusz(NICKT)dzięki za propozycję ale nie pasuje mi ta przyczepka,a inne na stronie przekraczają zaplanowany budżet.Nie mam nic do przyczep z Niewiadowa ale kojarzy mi sie to z zapiekankami(fast food) ,Nie zniechęcam sie i szukam dalej.....:lol:mam nadzieje że będę mogła liczyc na waszą pomoc.pozdrawiam jak na razie bez cepki AniaP :dzieki:

 

Witam

w tej cenie kup sobie wypasiony namiot (bedzie Ci sie kojarzyl z campingowaniem),a to co zostanie przeznacz na urlop i wyjazdy.

 

Czy teraz to posiadanie przyczepy campingowej(nawet najwiekszego grata) to jakis status spoleczny czy co , bo juz nie jarze.

 

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za odp.pewnie zaoszczędziłam czas i pieniądze, dzięki gfizyk...nigdy pewnie nie pomyślałabym by patrzec na przyczepkę w ten sposób...Mariusz(NICKT)dzięki za propozycję ale nie pasuje mi ta przyczepka,a inne na stronie przekraczają zaplanowany budżet.Nie mam nic do przyczep z Niewiadowa ale kojarzy mi sie to z zapiekankami(fast food) ,Nie zniechęcam sie i szukam dalej.....:lol:mam nadzieje że będę mogła liczyc na waszą pomoc.pozdrawiam jak na razie bez cepki AniaP :dzieki:

 

poczytaj ten temat http://forum.karawan...post__p__187276

za 5tyś będzie bardzo ciezko kupić dobrą budkę, zwłaszcza jak kupujesz pierwszy raz i nie wiesz na co patrzeć

na prawdę pomyśl o niewiadówce bo to trwałe przyczepy, a nawet jak sprzedasz po sezonie czy dwóch to wiele nie stracisz

a będziesz wiedziała czego potrzebujesz i na co patrzeć, przy kupnie następnej

coś takiego np http://otomoto.pl/ni...n-T2372362.html

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n-126n-i1618786531.html

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał tą znalezioną przez nickt-a albo poszukał namiotówki (jeździłem kilka lat "za małolata" z Rodzicami i fajnie wspominam). Jak przedmówcy wspomnieli: nie występują w przyrodzie suche (nie cieknące) z łazienkami 3-4 osobowe przyczepy w zadanym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie przekreślaj N26 tylko dlatego,że jej wygląd źle Ci się kojarzy. Zapewniam,że po pierwszych udanych wakacjach jej wygląd już na zawsze będzie Ci się kojarzył właśnie z nimi :serducha: Tak było u nas, kupiliśmy niewiadówkę, jak nasz pierworodny miał 4 latka i byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Była lekka, łatwa do prowadzenia no i bardzo wygodna (do tego stopnia,że nie chcieliśmy się jej pozbywać nawet jak na świat przyszły bliźniaki). Zaliczyliśmy z nią nawet wakacje w 5 osób (dzieci spały w środku, a my w przystawce). Z ciężkim sercem sprzedaliśmy ją w ubiegłym miesiącu, a szczęśliwy nabywca napisał w komentarzu, że stan przyczepki jest lepszy niż bardzo dobry (tak go opisaliśmy). To chyba o czymś świadczy zważywszy na rok budki 1987. Tak więc przemyśl jeszcze raz swoją decyzję, dobrze utrzymana niewiadówka jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kuknij sobie może też do tego wątku prowadziliśmy tam dyskusję co prawda w troszkę innej sprawie ale temat zakupu taniej przyczepy oraz n126 kontra "mały zachód" też tam poruszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że za 5000 nie można kupić porządnej budki. Moja kosztowała ciut więcej i trudno byłoby znaleźć w niej jakieś problemy techniczne. Jest absolutnie sucha i szczelna oraz bardzo zadbana jak na swoje lata. Nie patrz na rocznik, patrz na stan a znajdziesz i za taką kwotę rozsądną przyczepkę. Szukaj, pytaj aż znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.