Skocz do zawartości

spotkanie Boże Ciało


Rekomendowane odpowiedzi

Kit-to my bedziemy w twym zasiegu,bo ponoc jest chęc na okolice Biskupina,i rodzi sie Ślesin koło Konina,ale co wyjdzie się okaże.

 

Irku ja z moją familią piszę się na wyjazd do Biskupina ,ale jak będzie Ślesin to też dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.... następny dłuższy weekend to Boże Ciało.

Czy ktoś ma jakieś plany na spędzenie tych kilku dni ?

Ja, ja mam!!! :skromny::yay:

 

Kajaczek najprawdopodobniej zwoduję w tym czasie na Brdzie.

 

 

A noclegi albo w Woziwodzie, albo w Gołąbku, oba miejsca fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i jak robią jakiś spocik Pyrki w ten długi weekend?? :hmm::niewiem:

 

 

 

Z pewnością Tomku nie „na dziko” :sciana: a najprawdopodobniej w Januszewicach :ee: bo to miejsce sprawdzone i odpowiadające większości naszej grupie :-] Większość Pyrek i Pyreczek już tam zapuściła mocno swoje korzenie i myślę, że nie ma w okolicy innego miejsca odpowiadającego bliskości jak i warunkom tam panującym :narcyz: więc skoro nie ma innej propozycji (po za wyjazdami na dziko, do których wszystkich ciągle namawiasz :pad: ) to Januszewice tak jak Sława w takich sytuacjach są najlepsze na takie wyjazdy :biwak:

 

 

Tomku, znając Twoje poglądy to trzeci czy kolejny następny raz w to samo miejsce nie pojedziesz :hej: a myślę jednak, że wiele tracisz :-] słyszałem ostatnio od jednej, Pyreczki ( i wcale nie jest to żart), że wiele jest tam do zwiedzania :lol: i wcale nie trzeba cały ten czas siedzieć na :pupa: , jeśli komuś się nudzi w dobrze już znanym towarzystwie :pub:

 

 

Ps.1. Z naszej strony (z powodu pewnych spraw) wyjazd z przyczepką jest jeszcze pod znakiem zapytania, ale myślę, że jeśli nie z przyczepką to w odwiedziny zawitamy :banan:

 

Ps.2. Kto wyszukał te nudne... Januszewice cfaniaczek.gif:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za konkretna odpowiedź :ok:

 

a długiego weekendu chyba na dziko nie będziemy spędzać :-] choć kto to wie :niewiem: Dlatego pytam o jakieś plany bo czas już o czymś pomysleć :hmm: najbardziej podobała mi się propozycja z początku tematu 100py o Powidzu, Przybrodzinie :-] a w Januszewicach ładne pare razy byłem i pewnie zawitam tam jeszcze choć watpie by w ten długi weekend :hmm: ale tambylcom przyjemności życze :piwo:

 

 

to pozostaje indywidualny wyjazd :drive::przyczepa::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobała mi się propozycja z początku tematu 100py o Powidzu, Przybrodzinie :-] a w Januszewicach ładne pare razy byłem i pewnie zawitam tam jeszcze choć watpie by w ten długi weekend

 

Niestety dalsze wyjazdy w tym czasie są w naszym przypadku niemożliwe. Z powodu pewnych obowiązków, wiążących się z codziennymi popołudniowymi wizytami w Poznaniu, pozostają nam Januszewice :(

Szczęściarzom, którzy mogą sobie pozwolić na dalsze wyjazdy, życzymy mile spędzonego weekendu i do zobaczyska gdzieś.... kiedyś....

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.