Skocz do zawartości

Klubowicze


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak tak! Ja zaiste naklejeczki bym pragnął, taka ślicznuitką z jaskółeczkami :tuptup:

Niegodziwiec co moją cepkę wcześniej posiadał, dokonał na niej strasznego zabiegu i wałkiem pomalował. Ślad że to KNAUS się ino w dowodzie ostał.

 

w sprawie naklejki napisz do Mariusza NICKT na priva, może coś mu jeszcze zostało a jak nie to trzeba będzie dodruk zrobić :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka Knaus to część grupy Knaus Tabbert w skład, której wchodzi również (nieprodukowana już) marka Eifelland.

Poza nią znamy jeszcze: Wilk, Tabbert, Tab, Weinsberg, Vimara.

 

Poza tym IMHO mini Klub Knausiaków nie musi ograniczać się do posiadaczy :niewiem: może skupiać również sympatyków i użytkowników innych przyczep/kamperów.

 

To ja tez poproszę o dopisanie mnie do listy z marek ktore gosciły u mnie na placu knaus najbardziej przypadł mi do gustu pod wzglendem zarówno technicznym jak i paru ciekawych rozwiązan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to proszę o zmianę w pkt.32 na bsosieccy - Knaus Azur 460 - Tychy

Witam wszystkich :hej:

 

Cześć !

 

Masz nową lokatę :) 41 - na 32 zostawiamy bez zmian - w końcu nasz mini klubik ma jednoczyć wszystkich miłośników marki

 

też bym chciała do was dołączyc w tym roku zakupiłam knausa 500

 

Hej Iwona!

 

Dopisana do Knausiaków. Naklejeczki u Mariusza (NICKT).

Dopisz w profilu nazwę miejscowości z której jesteś :)

 

Witam.

Jakich zasług dokonać muszę bym niegodny dostał sie do tak zacnego grona? Ja i moja 440-tka bardzo pragniemy wstąpić w szeregi klubowe i cieszyć się towarzystwem tak czcigodnym.:blagac: Cóż czynić nam wypada??:blagac:

 

Witamy!

Sama chęć wystarczy :)

 

To ja tez poproszę o dopisanie mnie do listy z marek ktore gosciły u mnie na placu knaus najbardziej przypadł mi do gustu pod wzglendem zarówno technicznym jak i paru ciekawych rozwiązan

 

Hej!

 

A imię jego czterdzieści i cztery :) Andrewa1 jesteś na liście pod nr 44 - jaką przyczepkę planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Masz nową lokatę :) 41 - na 32 zostawiamy bez zmian - w końcu nasz mini klubik ma jednoczyć wszystkich miłośników marki

 

 

Oczywiście jestem za. Wielkie dzięki :dzieki:

Edytowane przez bsosieccy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

 

Hej!

 

A imię jego czterdzieści i cztery :) Andrewa1 jesteś na liście pod nr 44 - jaką przyczepkę planujesz ?

 

witam szanowne grono sami znajomi :ok:

a jaką by inną niz knaus :hehe: tylko tyle , jakiego bym teraz sobie nie wybrał to 3,5T przekraczam i to mnie bardzo martwi z racji tych nowych opłat poczekam jeszcze chwilkę moze sie coś wyjaśni z tymi opłatami

 

codo modelu to ten tylko rocznik muszę znaleść odpowiedni

http://szukaj.pl.mob...pl&pageNumber=3

 

lub ten

 

http://szukaj.pl.mob...pl&pageNumber=5

 

no chyba ze nie trafie to będę szukał campera

 

w tym stylu

http://szukaj.pl.mob...pl&pageNumber=1

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.