Skocz do zawartości

Moj Knaus


killbill

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przedstawiam moja przyczepkę: Knaus Azur 520.

Na razie tylko jedno foto z wczorajszej podróży.

Historia zakupu tej przyczepy jest niezwykła, ponieważ

po wielu rozmowach telefonicznych z właścicielem zdecydowałem się ja kupić w opcji kup teraz (niestety wszystko co mi się wcześniej podobało znikało od razu,

poza tym odrzuciłem oferty handlarzy).

Przyczepa przez ostatnie cztery lata była w rękach jednego właściciela, była garażowana i corocznie

zaliczała jeden wyjazd nad morze. 4 lata temu został również założony fabrycznie nowy zaczep ALKO,

nowe opony, układ jezdny i hamulce sa w bardzo dobrym stanie (sprzedający jest mechanikiem samochodowym).

To co mówił potwierdziło się w ponad 500 kilometrowej drodze powrotnej. Kierowca, którego zabrałem

to stary "laweciarz" :przytul:, aktualnie kierowca TIR i wielokrotnie podkreślał w trakcie jazdy, że świetnie hamuje i bardzo dobrze się prowadzi.

To co niestety jest wadą tej przyczepy to jej wygląd zewnętrzny, tzn kilka wgnieceń na budzie, trochę

pogięta blacha pod przednim lukiem, tylna szyba wymieniona nie pod kolor (jest ciemniejsza)

no i przyczepa przeszła dość nieudolnie przeprowadzoną naprawę lewej strony i wymagałoby to poprawy + klejony był tylny zderzak

Mam więc kilka rzeczy do zrobienia, jednak zrobię to po sezonie lub w ogóle nie będę robił.

Wyposażenie to m. in. fabryczny zestaw satelitarny, przedsionek, nowy zaczep alko, drabinka + relingi dachowe, bagażnik na rowery,

 

co ciekawe poprzedni właściciel również nabył ja na aukcji (w Niemczech) bez oglądania :palacz:

Taka widać już tradycja tej przyczepy :swiety:

 

 

więcej fotek niebawem

 

Pozdrawiamy

post-5084-0-53435300-1300030077_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje killbill.

Trochę pogadałem z kolegą na privie i się okazało, że kiedyś miałem chrapkę na tę przyczepę i nawet rozmawiałem z właścicielem. Wtedy sie nie zdecydowałem a teraz zdecydował się killbill. Środek bajeczny z tego co pamiętam z allegro.

 

Pozdrawiam. Oby dobrze się spisywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje killbill.

Trochę pogadałem z kolegą na privie i się okazało, że kiedyś miałem chrapkę na tę przyczepę i nawet rozmawiałem z właścicielem. Wtedy sie nie zdecydowałem a teraz zdecydował się killbill. Środek bajeczny z tego co pamiętam z allegro.

 

Pozdrawiam. Oby dobrze się spisywała.

 

kodi,

 

co można stwierdzić to sprzedający nie potrafi robić zdjęć. Przyczepkę 520 sfotografował tak, jak by miała 370 - nie widać było na zdjęciach tej przestronności, meble w rzeczywistości

są jaśniejsze. jeszcze raz dzięki za foty, które mi przesłałeś. zapraszam do obejrzenia w realu jak będziesz w pobliżu

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.