Skocz do zawartości

III Majowe wietrzenie przyczep i camperów Loch Ness 2011


Rekomendowane odpowiedzi

III Majowe Wietrzenie Przyczep i Camperów Loch Ness 2011

Serdecznie zapraszam właścicieli domków na kołach na kolejne już majowe wietrzenie przyczep campingowych i camperów.

Zlot odbędzie sie w terminie 30 - 3 maja na terenie ośrodka campingowego Loch Ness / świętokrzyskie Gacki k. Pińczowa /.

Wszelkie informacje uzyskacie na witrynie LOCH NESS.

Bardzo proszę o niedpisywanie poniżej tekstów, gdyż korzystając z gościnności karawaning.pl jest to tylko informacja dla korzystających z tego forum.

 

Osoby lubiące omawiać i prowadzić dyskusje z tematyki forum proszę o ewentualne samodzielne nowe tematy.

Pozdrawiam brać caravaningową arturo 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III Majowe Wietrzenie Przyczep i Camperów Loch Ness 2011

Serdecznie zapraszam właścicieli domków na kołach na kolejne już majowe wietrzenie przyczep campingowych i camperów.

Zlot odbędzie sie w terminie 30 - 3 maja na terenie ośrodka campingowego Loch Ness / świętokrzyskie Gacki k. Pińczowa /.

Wszelkie informacje uzyskacie na witrynie LOCH NESS.

Bardzo proszę o niedpisywanie poniżej tekstów, gdyż korzystając z gościnności karawaning.pl jest to tylko informacja dla korzystających z tego forum.

 

Osoby lubiące omawiać i prowadzić dyskusje z tematyki forum proszę o ewentualne samodzielne nowe tematy.

Pozdrawiam brać caravaningową arturo 38

Czytać potrafię ze zrozumienie, ale powyższy tekst jest jakiś niejasny. Uprzejmie proszę o informacje, jaki jest koszt pobytu (za jeden dzień i za cały pobyt), oraz jaki jest program spotkania? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informacja dla osób nie posiadających własnej przyczepy lub campera a chcących spędzić Majówkę w Loch Ness,

bądź też jako koło ratunkowe dla zięcia, który zabiera teściową, bo nie ma wyjścia a nie zamierza

„ majówkować ” się np. z teściową w tle i pod jednym dachem.:rolleyes:

Dla zainteresowanych zostanie przygotowana przyczepa campingowa Corsar 3os. lub 2os + 2

 

Pełny koszt pobytu / doba

 

1os. 45zł.

 

2os. 50 zł.

 

3os. 58 zł.

 

1os + 1, 46 zł.

 

1os. + 2, 50zł.

 

1os. + 3, 54 zł.

 

2os. + 1, 54 zł.

 

2os. + 2, 58 zł.

 

W cenie energia. Pościel we własnym zakresie. + oznacza dziecko do 7 lat, starsze cena jak za osobę.

 

Kontakt do rezerwacji 503100996

 

ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ..

 

 

Druga propozycja w tym temacie:

 

Adria 100 zł (4 osobowa) i 80 zł za Caravelair (2-3 osobowa). Transport przyczep do Loch Ness gratis.

 

Na wyposażeniu przyczep znajduje się:

 

przedłużacz 50m

- wtyczka do przyczepy

- zbiornik na brudną wodę

- butla gazowa - pełna

- starter chemii do WC (10l w zbiorniku)

- czajnik na kuchenkę gazową

- stopień wejściowy

- korba do podpór

- gaśnica

 

do ceny należy doliczyć pobyt według cennika campingu

 

kontakt 602668704 Nida Camp www.nidacamp.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo38, uzupełnij swój profil ( jaka budka, skąd itp.) chciałbym wiedzieć kto zaprasza i kto organizuje zlot. może jakiś plan zlotu bo samo wietrzenie budki to trochę za mało.

jak na mój nos to pachnie to reklamą a nie zlotem.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafal_K odpowiadając na Twoje pytanie / chodz powinno ono przyjść na priva /.

.... to nie reklama to raczej kolejne cykliczne zaproszenie na przed sezonowe spotkanie pozytywnie zakręconych,

miłosników caravaningu. / Poczytaj trochę archiwalnych postów: majówki, spoty czerwcowe czy sierpniowe, ogólnopolskie zawody w nurkowaniu swobodnym, pikniki rodzinne i inne sa dostępne na tym i innych forach /.

Loch Ness to alternatywa dla wszystkich tych, którzy planują wypoczynek w południowej części kraju, bądz traktują takie spotkanie w ośrodku celem

kilkudniowego rozpoznania przed dłuższym urlopem u nas lub po prostu spotkanie znajomych , przyjaciół, którzy bardzo często poznali się własnie u nas a atmosfera tu panująca im odpowiada.

Program imprezy, pozostałe info o Loch Ness - poczytaj na naszej witrynie www.campinglochness.blog.onet.pl .

Programu na majówkę jako takiego nie ma. Każda załoga bądz grupy przyjaciół odpoczywają jak im pasuje to przez lata sprawdzona metoda oczywiście jeśli tylko coś pragniesz a planujesz nas odwiedzić postaramy sie spełnić Twoje marzenia :rolleyes: .

Planowane są jeszcze : zlotowisko czerwcowe i sierpniowe ale to w następnych tematach i ze względu na ich charakter nie twierdzę , że tam nie wstawimy od "nas" dodatkowego programu imprezy

Jeśli chodzi o propozycję dla nie posiadających swojego sprzętu campingowego to oferta innych osób z którymi zaczynamy współpracę i te sprawy prosimy kierować pod podane kontakty.

Miało nie być reklamy a sam sprowokowałeś:)

Myślę, że odpowiedziełem Ci wyczerpująco ... jeśli nie zpraszam na priva lub do odwiedzenia Loch Ness osobiście arturo 38

Pozdrawiam recepcja Loch Ness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Rafal_K odpowiadając na Twoje pytanie / chodz powinno ono przyjść na priva /.

.... to nie reklama to raczej kolejne cykliczne zaproszenie na przed sezonowe spotkanie pozytywnie zakręconych,

miłosników caravaningu. / Poczytaj trochę archiwalnych postów: majówki, spoty czerwcowe czy sierpniowe, ogólnopolskie zawody w nurkowaniu swobodnym, pikniki rodzinne i inne sa dostępne na tym i innych forach /.

Loch Ness to alternatywa dla wszystkich tych, którzy planują wypoczynek w południowej części kraju, bądz traktują takie spotkanie w ośrodku celem

kilkudniowego rozpoznania przed dłuższym urlopem u nas lub po prostu spotkanie znajomych , przyjaciół, którzy bardzo często poznali się własnie u nas a atmosfera tu panująca im odpowiada.

Program imprezy, pozostałe info o Loch Ness - poczytaj na naszej witrynie www.campinglochness.blog.onet.pl .

Programu na majówkę jako takiego nie ma. Każda załoga bądz grupy przyjaciół odpoczywają jak im pasuje to przez lata sprawdzona metoda oczywiście jeśli tylko coś pragniesz a planujesz nas odwiedzić postaramy sie spełnić Twoje marzenia :rolleyes: .

Planowane są jeszcze : zlotowisko czerwcowe i sierpniowe ale to w następnych tematach i ze względu na ich charakter nie twierdzę , że tam nie wstawimy od "nas" dodatkowego programu imprezy

Jeśli chodzi o propozycję dla nie posiadających swojego sprzętu campingowego to oferta innych osób z którymi zaczynamy współpracę i te sprawy prosimy kierować pod podane kontakty.

Miało nie być reklamy a sam sprowokowałeś:)

Myślę, że odpowiedziełem Ci wyczerpująco ... jeśli nie zpraszam na priva lub do odwiedzenia Loch Ness osobiście arturo 38

Pozdrawiam recepcja Loch Ness

 

arturo 38, z konstrukcji twojego postu wnioskuje że podniosłem ci lekko ciśnienie, ale nie było to moim zamiarem. Przeczytałem twoje zaproszenie i chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Nie wiedziałem, że pod nickiem arturo 38 kryje się recepcja campingu LOCHNESS, prośba o uzupełnienie profilu była z czysto grzecznościowa (więcej wiemy o rozmówcy) Jak zauważysz, inne zaproszenia na spotkania zawierają wyczerpujące informacje odnośnie samego spotkania. Wystarczyło dopisać że zaprasza Właściciel kempingu i wszystko było by wyjaśnione. Nie zrozum nie źle, byłem u was na spotkaniu w sierpniu 2010 i byłem naprawdę zadowolony, więc chyba źle odczytałeś moje intencje.

pozwoliłem sobie odpowiedzieć w tym wątku a nie na PW ponieważ po twojej odpowiedzi mógł by pozostać wrażenie że się czepiam a tak nie jest.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

III Majowe Wietrzenie Przyczep i Camperów już za nami!

Pomimo, że do wietrzenia przyczep i camperów majówka zaproponowała jeszcze mycie i suszenie.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wypoczynek w Loch Ness.

Wielkie ukłony dla "twardzieli" z namiotów oraz wielki szacun dla złogi z Lublina BIGGG ! campera za cierpliwość na wjazd na camping.

Do grona naszych stałych klientów dołączyły nowe załogi, które już dziś zapraszamy na spotkanie czerwcowe 23 - 26 szczegóły i program wkrótce.

Recepcja Loch Ness www.campinglochness.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

III Majowe Wietrzenie Przyczep i Camperów już za nami!

Pomimo, że do wietrzenia przyczep i camperów majówka zaproponowała jeszcze mycie i suszenie.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wypoczynek w Loch Ness.

Wielkie ukłony dla "twardzieli" z namiotów oraz wielki szacun dla złogi z Lublina BIGGG ! campera za cierpliwość na wjazd na camping.

Do grona naszych stałych klientów dołączyły nowe załogi, które już dziś zapraszamy na spotkanie czerwcowe 23 - 26 szczegóły i program wkrótce.

Recepcja Loch Ness www.campinglochness.blog.onet.pl

 

 

 

 

III Majowe Wietrzenie Przyczep i Camperów udało się lecz pogoda moze trochę niedopisała ale ogólnie to napewno W R Ó C I M Y.

Jedna z fotek z III Zlotu

post-5936-0-41700500-1307644806_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.