Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw - lista


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Ja dojade w sobote rano,bo żona kończy prace w sobote o 7.30 i otej godz czekam pod praca z przyczepką i :drive::przyczepa: do SWORNYCHgaci :)

Nawet jeden dzień spędzony dobrze pozostaje w pamięci. POZDRAWIAM i do zobaczena na ZLOCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety, ze względu na sprawy rodzinne mój przyjazd do Sworów okazał się niemożliwy.

Życzę wszystkim miłych wspomnień z III Zlotu. Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia w innym miejscu i czasie. Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieku,będą od 3 do 99lat,jeśli pasuje to bierz d..e w troki się pakuj i ruszaj do Sworów,najlepiej jutro żebyś był na wieczorne ognisko.I nie zapomnij o całej rodzinie,bo cięgle ich w domu zostawiasz jakbyś ich lub oni cię nie lubili,hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będą jakieś dzieci (takie do max 10-13 lat a najlepiej młodsze)............. umówmy się że na razie pytam "dla sportu"

 

vide: http://forum.karawaning.pl/topic/6509-iii-zlot-karawaningu-pomorza-i-kujaw/page__view__findpost__p__179425

 

:piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieku,będą od 3 do 99lat,jeśli pasuje to bierz d..e w troki się pakuj i ruszaj do Sworów,najlepiej jutro żebyś był na wieczorne ognisko.I nie zapomnij o całej rodzinie,bo cięgle ich w domu zostawiasz jakbyś ich lub oni cię nie lubili,hahahah

 

A ile sztuk tych od 3 do 6 ????

Irek dla mnie 300km w jedną stronę to ponad zbiornik paliwa na wyjazd (360zł - jak ostatnio tankowałem) i od tego dopiero zaczynają się koszty ; znając życie zamkną się około 1k za weekend ...... to chciałbym chociaż mieć spokój i nie słuchać (skądinąd słusznie) że powlokłem Gosię z dziećmi a ja łażę po imprezach i piję a dzieci z Gosią w budzie. W domu będzie im taniej i lepiej (duże podwórko i plac zabaw).

Toteż pytam o istotne detale zanim zacznę szybkie negocjacje w domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w domu żonce taniej to Ok,i siedzcie.Wiem że macie kawałek,ale tam będzie 27 z wami zestawów i każdy ma małe dzieci,ja nie znam wszystkich ,z roczników,ale napewno będzie full małych do 10 lat.A po za tym co wy sobie myślicie tam jadą sami porządni ludzie co nie chleją gorzały po katach,tylko z kulturą,oczywiście ( do pierwszego żygania,):hehe: :hehe: .Jak uważacie nikt na siłe nie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym chociaż mieć spokój i nie słuchać (skądinąd słusznie) że powlokłem Gosię z dziećmi a ja łażę po imprezach i piję a dzieci z Gosią w budzie. W domu będzie im taniej i lepiej (duże podwórko i plac zabaw).

Toteż pytam o istotne detale zanim zacznę szybkie negocjacje w domu :-)

 

Skąd ja to znam... :niewiem::pub::piwo::-]:klotnia::przytul:

 

Pakuj się, pakuj :drive:

Edytowane przez marfipl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.