Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw - lista


Rekomendowane odpowiedzi

No,no na tej liście brakuje tylko delegacji Krainy Podziemnych Pomarańczy,ale bądżmy dobrej mysli i filujmy jak wjadą z nie nacka,jak lubia i potrafią robić niespodzianki.:ok:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przewidywana pogoda

piątek - pogodnie temp. dzień 10 stopni noc 1 stopień

sobota - częściowe zachmurzenie temp. dzień 11 stopni noc 4 stopnie

niedziela - częściowe zachmurzenie temp. dzień 12 stopni noc 2 stopnie, możliwy deszcz (10%)

dane ze strony http://english.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=chojnice

jeszcze 51 godz. do wyjazdu :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieku,a do Ugorka, też przyjechałes podobnie daleko i własnie na 1 dzień,a my jedziemy na 3 . Nie ma problemu,nie przyjedziesz to nie bedziesz musiał odjeżdżać, każdy sam o tym decyduje.:ok:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak ............ w piątek mam robotę do wieczora i nie mam się kiedy spakować. A w poniedziałek rano muszę być już w biurze ..... a zazwyczaj jak wracam z wypadu to tak na prawdę we wtorek zaczynam robotę bo w poniedziałek to nawet nie dojeżdżam do biura tylko włączam w domu laptopa na 2-3 godziny :-)

normalnie nie dam rady bo zbyt daleko tym razem. Zresztą ja moim zestawem średnia podróżna w polsce mam 45-50 km/h i nie chcę znowu się wygłupiać z przyspieszaniem bo właśnie zapłaciłem dwa sądy grodzkie za prędkość ze śmietników :-(

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to żeby nie jechać potrzebna jakaś szczególna wymówka ? :-)

Dla mnie normalnie zbyt daleko na 1 dzień :-(

 

 

Żeby nie jechać nie potrzeba żadnej szczególnej wymówki, ale jeśli ktoś obiecuje a nie przyjedzie... :look:

W przypadku Irka, wiemy że przytargał by przyczepę na plecach żeby się pojawić na zlocie, a z tym szukaniem wymówki to był taki sobie żarcik z mojej strony :-]

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie jechać nie potrzeba żadnej szczególnej wymówki, ale jeśli ktoś obiecuje a nie przyjedzie... :look:

W przypadku Irka, wiemy że przytargał by przyczepę na plecach żeby się pojawić na zlocie, a z tym szukaniem wymówki to był taki sobie żarcik z mojej strony :-]

 

Irek to taki nudziarz, ze każdy żart do bani sobie wbija :P, co my byśmy zrobili bez jego masztu i flagi Jamajki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.