Skocz do zawartości

Fajny Wilk pod Wrocławiem 510 - dla poszukujących


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj obejrzeć przyczepę, którą chciałem kupić. Miałem blisko (28 km) to nie wypytywałem gościa o szczegóły. Pojechałem obejrzałem i stwierdziłem, że świetna przyczepa ;), ale nie dla mnie (za mała ze zbyt mało ładownością).

Nie wiem czy mnie moderatorzy nie pobiją:):rolleyes::):( za taki wątek, ale wiem, że są ludzie którzy szukają przyczep i robią czasami niepotrzebnie setki kilometrów. Mój opis jest właśnie dla tych, którzy szukają czegoś podobnego.

Otóż tak. Jest to Wilk z roku 1993. DMC 1300kg a MW 1100kg. Długość wewnątrz coś koło 520? Szerokość na zewnątrz około 214cm. Przyczepa z przedsionkiem, bez ciepłej wody, z kukiem serwisowym i z kilku dziesięciolitrowym kanistrem z kółkami na wodę. Ma stabilizator toru jazdy. Co najważniejsze, przyczepa bardzo zadbana, bezwypadkowa i zarejestrowana. Gość kupił zadbaną i o nią dbał. Cena też dobra, bo powiedział, że za 12 tysięcy sprzeda.

Gdyby była dłuższa o 25 cm to sam bym ją brał. Jest jednak tak fajna, że szkoda by było, by poszła w obce - nie forumowe ręce beksa.gif.

Przyczepa jest tuż pod Wrocławiem. Jak mi moderatorzy pozwolą, to załączę link do strony z ta ofertą. A jak nie pozwolą, to szukajcie na Allegro wpisując miejscowość Kobierzyce.

Podkreślam, nie mam w tym ogłoszeniu żadnego prywatnego interesu :(. Ot, fajna przyczepa dla kogoś, kto podobnej szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi: http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-wilk-super-stan-i1494716061.html

Jak będziecie mieli jakieś pytania, to pytajcie. To co zapamiętałem to opiszę. Z tyłu ma podkowę, a z przodu dwa siedziska ze stolikiem po środku. Oczywiście i jedno i drugie składane. Ma dość mały kibelek, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. podłoga to wykładzina PCV a nie dywanowa. Z tyły nie widziałem żyrandola, ale kostka ze stykami była. Ma tez dwa szyberdachy. Przednia sypialnia zamykana jest drzwiami. Gość komunikatywny. Jak mówił przyczepa była kupowana po kolei od znajomych, tak że jej historia była mu znana. Trzyma ją pod dachem. Wlazeł pod spód przyczepy (ledwo się tam zmieściłem) i na osi Al-KO tabliczka znamionowa to 1300kg (dla mnie za mało). Meble w środku mają kolor taki olchowo - czereśniowy. Nie tak ciemne jak w Hobby Prestige. Nie znalazłem jakichkolwiek miejsc z uszkodzeniami, ale nie szukałem szczegółowo, gdyż wiedziałem, że jest nie dla mnie i nie chciałem gościowi zabierać zbyt wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle proponuję zrobić wątek pt:" Okazje dla poszukujących" czyli jestem doświadczony, widziałem coś super, polecam tym co szukają i nie mogą wyszukać:) Czyli coś dla mnie :(

Chociaż czy ja gdzieś już tego na Forum nie spotkałam?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Terenowiec, pamiętając twój holownik od razu pomyślałem, że za mała :) ale układ w srodku jak piszesz miała bardzo podobny do twojego poprzedniego Burstnera.

Nie chce wypominać, ale jak podesłałem ci kiedyś linka do 10 metrowego Burstnera LUX na dwóch osiach to nie miałes dylematu czy za długa, ale jak się zmieści na ciasnych uliczkach Chorwacji :(

 

Najważniejsze mieć rozmach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gfizyk. Problem jest tylko jeden - cena! Dwuosiowy Knaus z Grodziska - bo tego masz chyba na myśli - kosztuje 24 tysiące i ani złotówki mniej. Ja zaplanowałem kwotę od 10 do 22 tys, z tym, że te ostatnie 2 to już takie naciągane. Głównie skupiam sie za czymś, co można kupić do 20 tysięcy. Jeżeli kupię za 17 - 18 tys, to zostanie mi 6 - 7 tysięcy na materiały budowlane. Knaus z Grodziska to dobra oferta, ale ostateczność cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle proponuję zrobić wątek pt:" Okazje dla poszukujących" czyli jestem doświadczony, widziałem coś super, polecam tym co szukają i nie mogą wyszukać:) Czyli coś dla mnie :(

Chociaż czy ja gdzieś już tego na Forum nie spotkałam?:rolleyes:

 

 

Czy oby na pewno ? Gratuluję odwagi terenowiec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka wyjazdów po 200-300 km i nazbierasz 500-700 zł kosztów ;-)

I pamiętaj o jednej zalecie Knausa. Będziesz w naszym klubie!:rolleyes:

 

A poważnie, to chyba fajna oferta. Może warto dołożyć. Oczywiście nie zaglądam Ci do portfela, ale stres zwiazany z poszukiwaniami to też koszty ;-)

 

Może warto podjąć kolejną próbę negocjacji. Może gościo zkruszał ?

Powiedz, że dajesz 22tys gotówką i jedziesz. Może podziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oby na pewno ?

Czy oby na pewno co?

Czy widziałam taki wątek, czy warto taki założyć?

Bo, że jest tu sporo osób, które mają doświadczenie i mogą coś polecić szukającym laikom (jak ja)

to chyba nikt nie wątpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.