Skocz do zawartości

Pomarzyć zawsze można...


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was pytał o MW mojej Toyoty, więc piszę 1175 kg.

 

Więc Toyotką możesz targać max DMC 1174kG

 

na długie trasy lub np. w góry mam możliwość zabrać Ojcu landcruisera.

Bardzo słuszna koncepcja.

 

 

Szukam jak najlżejszej przyczepy (naprawdę, nie na papierze)

Brawo :) za świadomość, szybko się uczysz

 

 

Pomarzyć zawsze można....:)

Marzenia są po to by się spełniały, inaczej by ich nie było.

Powodzenia.

 

PS. Na 4 foto BlondMariolek to ja i Darek kumpel. Ukochana na 1 i 5 foto.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...ja troszkę namieszam i wrzucę taką propozycję http://allegro.pl/ho...1477553288.html

Też ją zauważyłem. Następna Hobby od p. Darka :)

Nie ma jej już na Allegro.

Sprzedaż zakończona. Myślę że ma nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne, nowe pytanie. Jak ktoś może i chce to proszę o radę.

Mój znajomy jeździ po niemieckie auta (sprowadza od kilku lat).

Zaoferował się że przyczepę też ściągnie, tylko mam sobie wybrać konkretną.

No i problem i PROŚBA. Nie znam niemieckiego. Ktoś szpera w niemieckich ogłoszeniach?

Albo poda markę i model, który może mi się (znacie moje preferencje) spodobać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne, nowe pytanie. Jak ktoś może i chce to proszę o radę.

Mój znajomy jeździ po niemieckie auta (sprowadza od kilku lat).

Zaoferował się że przyczepę też ściągnie, tylko mam sobie wybrać konkretną.

No i problem i PROŚBA. Nie znam niemieckiego. Ktoś szpera w niemieckich ogłoszeniach?

Albo poda markę i model, który może mi się (znacie moje preferencje) spodobać?

 

A proszę bardzo. Nie wiem czy właściwe parametry ustawiłem, sama pozmieniasz. Masz w/g ceny rosnąco.

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/changeSortOptions.html?defaultOrder=ASCENDING&isSearchRequest=true&__lp=23&scopeId=MH&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&vehicleLength=FROM_1_TILL_5000_MM&axles=ONE&lang=pl&sortPath=price.consumerGrossEuro

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, dziękuję:sex:

 

A tak sobie jeszcze wymyśliłam, że idąc za Waszymi radami, podskoczę do komisów i sprzedawców w Krakowie.

W celu lekcji poglądowych. Popatrzę, powącham, popytam, sprawdzę jaki układ wnętrza mi pasuje.

Jakieś propozycje, gdzie mam się udać? Może do tego Pana? http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1893813

Które wg Was są ok, a które "zrobione" na inny rocznik, masę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które wg Was są ok, a które "zrobione" na inny rocznik, masę?

 

 

 

Takie zabiegi najczęściej dotyczą angielek. W przypadku przyczep niemieckich możesz zweryfikować rocznik na podstawie nr VIN , a masy są na tabliczce znamionowej (pamiętaj aby porównać dane z tabliczki, VIN z dowodem rejestracyjnym). Jeśli komis nie wystawia faktury,a przyczepa nie jest zarejestrowana w Polsce to unikaj umowy "na niemca czy holendra". W przypadku problemów z rejestracją nie bardzo masz u kogo dochodzić swoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z bardziej cenionych marek na rynku. Konstrukcja samej przyczepy odbiega od standardowych rozwiązań. Zaraz poszukam linka do dyskusji o tej marce.

 

jest: http://forum.karawaning.pl/topic/5708-eriba-touring/page__p__151049__hl__eriba__fromsearch__1?do=findComment&comment=151049

Edytowane przez jacekwwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.