Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że dobrze jest wybrać logo jak najbardziej czytelne,

 

np.: zaproponowane przez pjmlody_i_tusia w poscie 61

 

lub trochę zmodyfikowane (tak na szybko) logo majora

post-3361-0-57170000-1301475018_thumb.jpg

 

 

To serduszko jest całkiem niezłe ale wolelibyśby aby to był napis KLUB SYMPATYKÓW BURSTNERA i całe logo karawaning.pl z tym autkiem i całkiem super by to wyszło, może major zmodyfukuje bo to jego projekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To serduszko jest całkiem niezłe ale wolelibyśby aby to był napis KLUB SYMPATYKÓW BURSTNERA - tu jak najbardziej zgoda

 

i całe logo karawaning.pl z tym autkiem i całkiem super by to wyszło - niektórzy posiadają już logo karawaning.pl (lub można nabyć dotując utrzymanie portalu), więc nie koniecznie musi być całe

 

, może major zmodyfukuje bo to jego projekt:) - popieram, zamiast "I love my" KLUB SYMPATYKÓW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię taką modyfikację:policja: portwa to jednak kilka dni bo format :C zrobił swoje ..:rolleyes:

 

Cześć, jak będziesz miał gotowe logo to proszę o inf. na PW to zaraz pójdzie do grafika żeby mi wydrukował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Mam nadzieje, że w ten weekend uda mi się to zrobić. W końcu sezon już jest i nasze vozidla tylko czekają na jakieś ozdóbki :)

 

Dysponuje ktoś logiem karawaning.pl w formacie jpeg/gif itp ? Prosiłbym o wysłanie transa-m@wp.pl

 

Dzięki!

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Mam nadzieje, że w ten weekend uda mi się to zrobić. W końcu sezon już jest i nasze vozidla tylko czekają na jakieś ozdóbki :)

 

Dysponuje ktoś logiem karawaning.pl w formacie jpeg/gif itp ? Prosiłbym o wysłanie transa-m@wp.pl

 

Dzięki!

 

Major Major logo rób bo kolejny zlot tuz tuż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam propozycje loga :) Sorry, że tyle to trwało ..

 

 

Czy jest już ktoś co nam to cacko wykona :tuptup::slina:

Mam piękne wolne miejsce po oryginale ( który się "zużył" w ciągu 25 lat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już ktoś co nam to cacko wykona :tuptup::slina:

Mam piękne wolne miejsce po oryginale ( który się "zużył" w ciągu 25 lat )

 

no właśnie- produkujemy to "hurtowo" czy każdy we własnym zakresie?:) Tombr masz swojego grafika czy jakąś pszczyńską agencję reklamową?

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁONKOWIE "KLUBU SYMPATYKÓW BURSTNERA"

 

1. pjmlody_i_tusia

2. asic2

3. Spablo1

4. geloo77

5. Przemo.D

6. TURTL

7. Proper76

8. martini44

9. Lepciak

10. cosik3

11. beruang

12. przemas998

13. Arkady11

14. RobiBogna

15. Luksusowa_buda

16. major

17. radwan

18. Yans

19. jakobus1

20. Jery

21. gurskakresowianka

 

P.S. Jeśli zaszła jakaś pomyłka i ktoś chce się wykreslić to proszę pisać.

 

HEJ!!!!

SUPER, ŻE DO NAS DOŁĄCZYŁEŚ :)

Co do logo to jeszcze nad nim pracujemy a potem poddamy głosowaniu, także trzeba cierpliwie czekać.

Serdecznie pozdrawiamy :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!!!!

SUPER, ŻE DO NAS DOŁĄCZYŁEŚ :)

Co do logo to jeszcze nad nim pracujemy a potem poddamy głosowaniu, także trzeba cierpliwie czekać.

Serdecznie pozdrawiamy :przytul:

 

Nie ma sprawy.Do wyjazdu na wakacje jest jeszcze trochę czasu. Spokojnych i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.