Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy

Jestem po wszelkich ustaleniach i rozmowach z administracją i przedstawiam wszystkim zainteresowanym co ustalono:

1) Założony zostanie nowy temat z ankietą dotyczącą wyboru naklejki. Wszelkie informacje związane z tym tematem przenosimy tam

2) Na dzień dzisiejszy ze względu na zbyt małe zainteresowanie i ruch w temacie ( tak uważa administracja i ja w sumie się z tym zgadzam) nie zostanie utworzone subforum na kształt Knausa czy Hobby ale wszystko przed nami i jesli będzie większe zainteresowanie do tematu mam wrócić. Jesli więc chcielibyście abyśmy mieli własny kącik - do klawiatur koledzy :)

3) Żeby nie zakładać kolejnego tematu w tym wątku poddaję pod dyskusję jeszcze jedną rzecz: NAZWA KLUBU

Czy zostajemy przy Klubie Sympatyków Burstnera czy też być może ( taka moja nowa propozycja) Burstner Club byłoby lepiej

Otwieram dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

 

Co do nazwy , to podobały mi się propozycje logo z napisem "BURSTNER CLUB" i osobiście będę przy takiej nazwie obstawał :winner:

 

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Szacunek" dla Kolegi Geloo77...:ok:

Jestem osobiście za: "BURSTNER CLUB".

Dlaczego tak uważam...? Napis wydaje się uniwersalny, czytelny na całym świecie.... :slina:

 

Pozdrawiam ;)

"burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Żeby nie zakładać kolejnego tematu w tym wątku poddaję pod dyskusję jeszcze jedną rzecz: NAZWA KLUBU

Czy zostajemy przy Klubie Sympatyków Burstnera czy też być może ( taka moja nowa propozycja) Burstner Club byłoby lepiej

Otwieram dyskusję

 

Ja też wybieram Burstner Club, a jeszcze lepiej Bürstner Club.

 

Geloo77 - wyrazy uznania za prężną postawę i dynamiczne działanie :winner:

Edytowane przez beruang (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybieram Burstner Club, a jeszcze lepiej Bürstner Club.

 

Geloo77 - wyrazy uznania za prężną postawę i dynamiczne działanie :winner:

 

Oczywiście że ma tu na myśli "u" niemieckie tylko używam zwykłego ze zwykłego lenistwa i niechciejstwa szukania tego niemieckiego u

No i panowie - zapraszam do głosowania nad wyborem logo bo jak narazie żadnego głosu nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Chętnie bym spełnił obowiązek (oddał głos) ale nie wiem gdzie ...? :bzik:

Można prosić jakiś odnośnik / adres do ankiety ?

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rozsądek nakazuje folię transportową i plot... ;)

W ramach akcji klubowej /społecznej/ dla Paru miłych Forumowiczów (Klubowiczów) mogę wydrukować na kolorze (laser color ! ) nalepki na papierze samoprzylepnym, do wielkości A4, w kolorze, które także można zalaminować na gorąco folią samoprzylepną. Powstaje coś w rodzaju "nalepki"...

Tak jak Kolega wspomniał będzie drukowana całość, nalepka może mieć niekoniecznie tło (odcień bieli) zgodne z tłem elementu na który naklejamy... (chyba że Ktoś sobie mozolnie wytnie... :) )

 

Pozdrawiam ;)

"burnster"

 

www.konicaserwis.pl

 

 

P.S.

Koszt Poczty Pl. po stronie chętnych... :)

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Tak na szybko wydrukowałem na papierze parę przykładowych nalepek w różnej wielkości....

Zalaminowałem na gorąco folią samoprzylepną (posiada klej z jednej strony, do zerwania i przyklejenia)

- pierwsze pociąłem szybko w paski.... (na szybę, w róg być może - może być...?)

- drugie /większe z okręgiem dookoła. Tak jak dawne PL-ki..... Wycinanie mi nie idzie ;)

Przepraszam za kiepskiej jakości zdjęcia ale naprędce robione w pracy, z telefonu (słabe oświetlenie)

Myślę że Każdy może sobie sam dociąć w/g swojego zapatrywania czy miejsca docelowego cepki, autka, szafki... itd.

Jak Ktoś z Kolegów klubowiczów chce mogę posłać próbki Pocztą.... (zwrot za znaczki) ;)

post-8041-0-30806700-1318934554_thumb.jpg, post-8041-0-38231800-1318934562_thumb.jpg, post-8041-0-79538900-1318934588_thumb.jpg, post-8041-0-83733800-1318934617_thumb.jpg

zdjęcie można kliknąć i powiększyć

 

Przepraszam że drukowałem akurat 2-gie logo ;:blagac: po prostu maiłem je na dysku.... :)

Wydrukować przy okazji także próbkę naklejki nr.1 ?

 

Pozdrawiam

"burnster" ;)

 

 

P.S.

A, nad "u" nazwy własnej "firmy" pozwoliłem sobie dodać w miejscu kropek - kropki oczka, lub jak to moje dzieci ("szkodniki") określiły oczka - kółeczka.... Oczywiście mogą być normalne kropki umlaut ;)

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

A, nad "u" nazwy własnej "firmy" pozwoliłem sobie dodać w miejscu kropek - kropki oczka, lub jak to moje dzieci ("szkodniki") określiły oczka - kółeczka.... Oczywiście mogą być normalne kropki umlaut ;)

 

Ja chcę z oczkami !!! :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę z oczkami !!! :mlot:

 

Jak ktoś chce z Klubowiczów próbkę to wysyłajcie dane adresowe na "priva" lub klikajcie tu: Wyślij e-mail

Wyślę Pocztą w kopercie zwykłej, może nie zbankrutuje..., na razie Klubowiczów jest parę osób, no .... ścisła "garstka" :look:

 

Pozdrawiam :)

"burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się ja też jestem za folią transportową - tylko aby oddać głos trzeba znać szczegóły :) czekamy na konkrety :)

 

Kolego już jest założony nowy temat z wyborem logo

Dla ciebie jak też i dla pozostałych którzy jeszcze go nie zauważyli podaję jeszcze raz link

 

http://forum.karawan...892#entry224892

 

Kolego Burstner. Poczekaj proszę z wysyłką materiałów do czasu zakończenia ankiety. Nie wprowadzajmy bałaganu i przedwczesnych naklejek bo się zrobi bałagan.

Osobiście obiecuję że jak skończymy wybierać mianuję cię naszym naklejkowym guru :) i załatwimy temat wysyłki profesjonalnie. ale to po zakończeniu głosowania :)

I jeśli wygra propozycja nr.2 to też opowiadam się za wersją z "oczkami" - ma to w sobie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.