Skocz do zawartości

odrowążęk


kaka020397

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy może ktoś z was mieszka po sąsiedzku z tym sprzedającym przyczepy http://stamserwis.pl/ , potrzebuję pomocy tj. rzucić okiem na jedną upatrzoną przyczepę , mam bardzo daleko do nich i boję się żeby nie był to wyjazd na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu z piętrowym? Ja miałem z piętrowym i dlatego zamieniłem na Knausa 2+2. Plus to, że jest krótka.

 

A więc po kolei: Adrii tej za 11000 już nie było - sprzedana, podobnie jak tej za 12500 juz nie ma - mój kolega kupił ;)

 

Caravelair Bamba Luxe

plusy: stałe łóżko z przodu, a pod nim schowek dostępny z zew, truma (ale ciepła woda tylko w zlewie obok kuchenki, w łazience nie ma), bagażnik rowerowy, przedsionek ISABELLA, wydaje się zadbana, jasne wnętrze dodaje optycznie wielkości

minusy (dla mnie to łóżko piętrowe) i dziwne otwieranie drzwiczek (na takie kuleczki)

 

Caravelair Bamba 375

nie oglądałem, ale z taką łazienką chcesz? bez brodzika i bez kasety?

 

Ja Ci polecam coś innego. Kupilibyśmy tą, ale kasa nas ograniczała: http://www.stamserwis.pl/%5B11%5D.htm Jest super zadbana (oczywiście trzeba by wniknąć wszędzie), tapicerka jak z fabryki, lazieneczka cudna. MINUS (może też dla Ciebie) - masa DMC 1300kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, zarówno Chateau jak i Caravelair nie mają zbiornika z wlewem zew. wody - obie mają zbiorniki w schowku z przodu ;)

 

Jacek72, nie oglądałem z jednego powodu - nie ma łazienki i WC. Warto to mieć w cepce. Ogólnie tam mają dobrej jakości cepki, więc jak masz kilka upatrzonych to warto wziąć gotóweczkę i jest co wybrać. Przyczepy są zarejestrowane w większości więc od razu można podpiąć i do domu. Jakie masz wymagania? Cenowe, DMC? Może jakąś inną podpowiem...

 

Ale ta Adria jest dość długo i chyba kiedyś ją oglądałem. To co mi się podoba to okno dachowe i tylne :thank:

 

Jacek72, jeśli już miałbym polecić coś mniejszego (chociaż szersza i DMC 1200) to oglądałem tę http://www.stamserwis.pl/%5B49%5D.htm

Bardzo ładna i duża łazienka, WC kasetowe, schowek pod łóżkiem dostępny z zew, zbiornik na wodę z wlewem zew.

MINUS - jedno łóżko (3 dorosłe osoby lub 2 + dwoje dzieci)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak DMC z hamulecem 1300 a co do ceny to im więcej oglądam to cena rośnie max to 8000-9000 napewno 2+1 .Wiem wiem łazienka kibelek ale cóż nie można mieć wszystkiego od razu.

Napewno dwa oddzielne łóżka i szerokość max 210 .

Edytowane przez Jacek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja poprzednia Adria, by Ci spasowała idealnie. Kolega odkupił i jest zadowolony ;) Poczekaj, oni mają często świeże dostawy, to coś znajdziemy. Chętnie służę pomocą. Tylko aktualizacja strony nie jest zbyt częsta, więc jak coś upatrzysz to wcześniej do nich zadzwoń czy jest. A propos tych Adrii za 11 i 12,5 to wiedziałem, bo po nie byłem. Nie było tej za 11 (tą sobie upatrzyłem), więc kupiliśmy tą za 12500.

Jeśli 2+1 to szukaj mniejszej (do Twojego holownika max DMC 1000, żeby zadyszki nie dostawał), ale szukaj z łazienką i WC kasetowym!

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT dziękuję za pomoc ;) znikam z tematu kolegi kaka.

Ta tak własnie ma DMC 1000 właśnie tej zadyszki się obawiam i te 1000 to MAX MAX

Edytowane przez Jacek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka020397 co myślisz o tej Chateau?

 

Jacek72, a może od szczepana kupisz? http://forum.karawan...ia/page__st__15

 

sorki, teraz zobaczyłem, że jedno łóżko... to nie dla Ciebie :look: jak coś kiedyś znajdziesz ciekawego w STAMSERWIS to mogę podjechać zobaczyć ;) jeśli kaka020397 to też :hop1:

 

Dobra Koledzy, muszę już iść spać... Będę za kilka dni na forum to proszę pytać. Odpowiem. Gdyby ktoś sobie upatrzył to Chateau to śmiało przyjeżdżać - mnie i koledze się bardzo podobała (choć bardzo wnikliwie nie zaglądałem wszędzie,bo mi nie pasowała za bardzo cena i DMC), choć lepiej mieć upatrzone 2-3 sztuki (zwłaszcza jak ktoś z daleka jedzie). Pozdrawiam :thank:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka020397 co myślisz o tej Chateau?

 

Jacek72, a może od szczepana kupisz? http://forum.karawan...ia/page__st__15

 

sorki, teraz zobaczyłem, że jedno łóżko... to nie dla Ciebie :look: jak coś kiedyś znajdziesz ciekawego w STAMSERWIS to mogę podjechać zobaczyć ;) jeśli kaka020397 to też :hop1:

 

Dobra Koledzy, muszę już iść spać... Będę za kilka dni na forum to proszę pytać. Odpowiem. Gdyby ktoś sobie upatrzył to Chateau to śmiało przyjeżdżać - mnie i koledze się bardzo podobała (choć bardzo wnikliwie nie zaglądałem wszędzie,bo mi nie pasowała za bardzo cena i DMC), choć lepiej mieć upatrzone 2-3 sztuki (zwłaszcza jak ktoś z daleka jedzie). Pozdrawiam :thank:

 

NICKT u mnie jest trochę inna sytuacja rodzinna, mam córkę niepełnosprawną dlatego chciałem żeby miała swoje łóżko a szkrab spałby na piętrówce - to jest jedyny powód na zakup przyczepki z łóżkiem piętrowym bo nie mogę znaleźć takiej żeby na tej większej kanapie mogły spać wygodnie dwoje dorosłych i dziecko przy ograniczeniu DMC ok 1000 kg. Mógłbym ciągnąć nawet przyczepkę o DMC 1300kg, bo według DR holownika jest to dopuszczalne (1400 kg ) ale boję się jak to będzie w realu bo mój holownik ma tylko 101 KM. Czy dobrze przyglądałeś się tej caravelce bamba lux , bo na jednym ze zdjęć na jej tylnej części nad bagażnikiem rowerowym widać jakieś odbarwienie i nie wiem czy było coś tam grzebane,sprzedający nie potrafił mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.