Skocz do zawartości

proszę o pomoc


Jacek72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wystające śruby pod oknami mogą służyć do montowania podpór do małych markiz wieszanych na oknach - takie rozwiązania są widziane w przyczepach stojących przez cały sezon na campingach na południu Europy. Faktycznie może się okazać, że są to potencjalne miejsca przecieków, ale niekoniecznie ( np. stojaki na rowery montowane na tylnej ścianie nie zawsze powoduję przecieki ).

 

Co do ogólnego przeciekania przyczep Caravelair - nie potwierdzam. Moja jest sucha. Przeciekać mogą przyczepy KAŻDEJ marki.

 

Moja rada : obejrzeć przyczepę na żywo. Może być w porządku. Jeśli jeszcze jest rachunek z serwisu na wymianę łożysk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na dobra sprawe, to mozna sie dopatrzyc tych 'punktow' naokolo calej przyczepy. Przod, bok, tyl... Moze to so mocowania po jakiejs zabudowie na kempingu? Nie wiem, ale z fabryki tak nie wychodzily :-) na pewno nalezy zachowac wyjatkowa ostroznosc i dokladnie to sprawdzic, a moze by przez telefon wprost zapytac o to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z właścicelem porozmawiać na temat tych wkrętów ale on niewie o jakie wkręty chodzi a potem że tak jest fabrycznie faktury na wymianę i serwis niema.Oczywiscie mówi bardzo dużo ale nie temat i odpowiedzi są wymijające.W pierwszej rozmowie powiedział że niema problemu zrobi więcej zdjęć ale cóż do dziś niema czasu albo aparatu żeby zrobić .więc myslę że dam sobie spokój z tym.Skoro właścicelowi nie zależy to trudno.

 

 

 

A podczas przeglądania natrafiłem na coś takiego czy możecie się wypowiedziedzieć na temat tej cepki,co prawda cena wyższa ale widze że bez zainwestowania większych pieniędzy nic z tego nie będzie ,ciężko znaleść coś dobrego.Nawet nie myśłęm że kupno cepka jest takie trudne i tyle problemy jest z tym zwjązanych tj na tyle elementów trzeba zwracać uwagę.

 

http://moto.allegro.pl/super-kemping-tec-wc-ogrzew-tv-kupiony-w-nl-i1455836398.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas przeglądania natrafiłem na coś takiego czy możecie się wypowiedziedzieć na temat tej cepki,co prawda cena wyższa ale widze że bez zainwestowania większych pieniędzy nic z tego nie będzie ,ciężko znaleść coś dobrego.Nawet nie myśłęm że kupno cepka jest takie trudne i tyle problemy jest z tym zwjązanych tj na tyle elementów trzeba zwracać uwagę.

 

http://moto.allegro....1455836398.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to salonka...

Wady takie, że trudniej sprzedać, i jest jedno łóżko.

 

Nie pamiętam, czy pisałeś o stanie rodzinnym. Jeżeli jeździcie we dwójkę - to ok. Ale jeżeli macie (będziecie mieli) dzieciaki - to takie rozwiązanie (dla mnie) nie jest dobre.

Jeszcze przy jakimś maluszku - można spać razem, ale jak trochę podrośnie, to będzie problem z zachowaniem intymności ( np.; :niewiem: ).

 

Dwa łóżka i kibelek - to podstawa :-] .

 

Przy okazji - w tej cenie można już znaleźć kibelek kasetowy. O wiele wygodniejszy w użytkowaniu (tzn w serwisowaniu).

 

Prawdę mówiąc robiąc kupona na "przenośnej" czułem się jak na nocniku ... .

 

Poza tym przyczepka wizualnie na fotkach w lepszym stanie niż poprzednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stan rodziny to ja żona pies i kot więc luz jak na razie :niewiem: .

Właśnie chodzi o rozmieszczenie w środku ,masz rację w póżniejszym okresie może to być problem .Ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - pamiętaj, ze jak się napijesz na zlocie, to Cię żona do łóżka może nie wpuścić! :-]

 

O kocie nie wspominam!:niewiem:

 

I będziesz musiał spać na wycieraczce z psem :yay:

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.