Skocz do zawartości

dorobienie kluczyków do przyczepy Łódź i okolice?


arekr1981

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie poszedłem inną drogą...

dorwałem stary używany zamek z Niewiadówki (pasował idealnie do Avondale) do niego dokupiłem nową wkładkę z niewiadowa i mam zamek z nowym bębenkiem i kluczykami :bukiet:

 

Kamil_K a możesz podpowiedzieć tak na przyszłość i dla innych jak się to wymienia, aby nie uszkodzić klamki, i aby wkładka wyszła ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla arekr1981

Byłem zobaczyłem, odnotowałem. W niedziele jest czynny od 10:00 ale lepiej być troszkę później bo on później przychodzi. Ale jest czynne.

 

UFOLZ dzięki za info, tak jak pisałęm dziś zdjęcie kluczyka, z tyłu jest numer a z przodu na gumce napis"CHATEAU CARAVAN" man nadzieje że na zdjęciu będzie widać.

post-5460-001413100 1296207486_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil_K a możesz podpowiedzieć tak na przyszłość i dla innych jak się to wymienia, aby nie uszkodzić klamki, i aby wkładka wyszła ładnie.

 

Jak zdemontowałem zamek to w zasadzie na wierzchu jest widoczne jak zamocowana jest wkładka takim zabezpieczeniem w kształcie półksiężyca.

Demontaż jest dość prosty, trochę trzeba się namęczyć przy składaniu (mówię o zamku od niewiadówki) bo ma sprężynkę którą trzeba jednoczesnie trafić do dwóch dziurek ... cała zabawa jakieś 15-20 minut, niestety zdjęć nie robiłem :bukiet:

Ale przy wymianie warto mieć pod ręką smar i posmarować te plastiki tam gdzie oryginalnie były smarowane od razu klamka chodzi jak nowa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc a w szczególności UFOLZ , kluczyk dorobiony w TESCO na Widzewie w Łodzi choć dorabiający nie dawał 100% że będzie pasował ale zrobił wszystko aby był jak oryginał i po sprawdzeniu jest ok. Dziękuje wszystkim. Zamykam temat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc a w szczególności UFOLZ , kluczyk dorobiony w TESCO na Widzewie w Łodzi choć dorabiający nie dawał 100% że będzie pasował ale zrobił wszystko aby był jak oryginał i po sprawdzeniu jest ok. Dziękuje wszystkim. Zamykam temat,

 

Arekr1981 nie ma sprawy - fajnie że pomogłem.

Może zjawisz się 20 lutego do knajpki - spotkanie łodziaków - zobacz wątek?

http://forum.karawaning.pl/index.php?showtopic=6307&view=getnewpost

 

PS. dorabiacza kluczy, u mnie też nie dawał 100% pewności ale pasował bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No to ja przepłaciłam dokładnie o 100%. :sciana:

 

Dorabiałam kluczyki w Carrefourze na Szparagowej, nie powiem, ekspresowo i działają bez zarzutu, ale zapłaciłam 40 zł za dwa kluczyki do Caravelaira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.