Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uwaga ! nie wymieniać forsy w kantorach na granicy , np. Slowenia/Chorwacja- w zeszłym roku tak zrobiłem i okazało się, że kursy są bardzo niekożystne.

 

 

No masz rację, 5 kun (2,50) Cie zrujnuje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z opinią Dragstar..... wiele lat jeżdżę do San Marino w różnych terminach i nigdy mnie nie spotkał zaszczyt "koczowania" przed kempingiem czy też "polowania" na miejsce na plaży.... sanitariaty fakt może nie najnowocześniejsze ale czystość zależy od użytkowników a brud zgłasza sie do recepcji i sprzątają na bierząco..... Z cenami niema się co dziwić..... Rab słynie jako wyspa "niemiecka" a wiadomo jak chorwaci podchodzą do byłych "bogatych" niemiaszków.....pozatym to kraj turystyczny i każdy chce zarobić, jakby Nasz kraj też miał dostęp do Adriatyku równie byłoby drogo a znając Nasz rząd ..... jeszcze drożej.....

Myślę że opinie na temat SM głownie zależą od nastawienia do kempingu, wizja przed przyjazdem jest troszke inna od rzeczywistości gdzie strony promujące kemping, opisy i nazwa zapewniają o max komforcie(ale czy reklamy innych obiektów sa inne??).......właśnie ta nazwa nazwa San Marino dumnie brzmi człowiek oczekuje 5* "obiektu" z klimą ochroną i czerwonymi dywanami ale SM to zwyczajny kemping na którym można spędzić miło czas (chyba że jest bora oslabiony.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym koczowaniem i problemem z miejscówkami w San Marino dokładnie było między 17 a 20 sierpnia zeszłego roku. Nie wiem jak jest w innych terminach bo nie byłem. Chcę tylko zwrócić uwagę nowicjuszom, że rzeczywistość może się okazać trochę odmienna od ich oczekiwań. Miałem akurat okazje bywać w innych częściach zachodniej europy i nie spotkałem się z taką dysproporcją. Albo inaczej - był to mój pierwszy raz w Chorwacji i może zbyt dużo sobie wyobrażałem. Tak siak czy owak pewnie pojedziemy tam na wypoczynek jeszcze raz bo z zeszłych wakacji wróciliśmy zadowoleni. A czemu ludziska tam zawijają tak licznie - sądzę że właśnie ze względu na tą piaszczystą plaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak wygląda w tym roku przejscie graniczne w Zwardoniu, czy juz jest nowa trasa oddana???

 

Przeglądam mapę i nie wiem jak jechać do Chr. wyspa RAB (San Marino) Czy przez Czechy czy Słowację??? W zeszłym roku jechaliśmy przez (Cieszyn) Czechy i tragedia trasy pozamykane opisu brak. Nadrobiłem prawie 100km teraz chciałbym tego uniknąć. W zeszłym roku wracaliśmy z Wiednia przez Słowację i trasa była super, ale przed Zwardoniem jak dobrze pamiętam się skończyła, ale była budowana trasa... Czy ją skończyli i oddali???

 

Jak Wy jedziecie w tym roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety między Żiliną na Słowacji a Zwardoniem droga dalej wąska, ale te 30 km przejeżdża sie w ramach relaksu po autostradzie :smirk:

 

Przejście w Zwardoniu wspaniałe, a później już na przemian raz droga lepsza raz gorsza, ale od Bielska-Białej to już wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i jestesmy na wyspie Rab, kamping San Marino jest super pogoda woda ciepła raj dla dzieci. W sklepach ceny podobne do naszych o 1 zł drożej niż u nas. Trzeba uważać na falszywe pieniądze zwłaszcza na 100 kun. Jesteśmy razem z Martini...

To na razie tyle.

Edytowane przez John (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.