Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich użytkowników "angielek" Dokładnie rok temu przesiadłem się z przyczepy Dethllefs do LUNARA CLUBMAN 475 . Mam nadzieję, że od wiosny będziemy mogli spotykać się na "szlaku" POZDRAWIAM

 

 

 

Zapraszamy na nieformalny zlot angielek do Sławy w Maju :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników "angielek".

Dołączam do grona ze swoją Abi Award Sunstar.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kempingach i zlotach

 

Witam z ziemi wielkopolskiej :bukiet:. Gratuluję zakupu, niech dobrze służy. Zapraszam na Majówkę do Sławy gdzie będzie kilka Angielek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników "angielek".

Dołączam do grona ze swoją Abi Award Sunstar.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kempingach i zlotach

Witam w krainie Angielek mój kawaler ma 16 lat ,,COMPASS'' myślicie że już może--- .A gdzie to spotkanie????

 

jestem za wstąpieniem. lubię angielki.. są piękne, smukłe, ciepłe a co najważniejsze przyjemnie się układa ciałko na ichniejszych poduszkach.

a jeżeli myślicie o tym samym co ja to jesteście świntu...y. :niewiem::hehe::)

Dlaczego Ksausiaki mają swój klub a my nie..?? SWIFT... choć uważam że karawaning to bez względu na markę i pieniądze.

no to ja już poświęcam mojego 16 -to latka /COMPASS/ niech się wykaże. A gdzie ten zlot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo lubię angielskie p-py. Do niedawna byłem posiadaczem kochanej Swift i mam sporą wiedzę nt angielek ogólnie.

Jestem w stanie rozpoznać prawdziwy rok budowy z dokładnością do 1 roku.

Służę zatem pomocą tym, którzy angielkę kupić zamierzają bowiem w kraju jest ogromna plaga oszustów.

Również w sprawach techniczno-eksploatacyjnych mam doświadczenie.

x

x

W imię Klubu Lewych Drzwi popieram :)

Kupiłem anglika,, Compass'' 1996 ale bardzo mało o nim słychać ,czy coś na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie! Jestem szczęśliwym posiadaczem angielki Bailey senator 8000. Chętnie dołącze się do klubu ponieważ uważam, że są to najlepiej wyposażone i najlżejsze do holowania przyczepy. Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :banan: Jakby to powiedzieć bo angielka to jest to :smirk: Ja swoją mam już wiekową i muszę przy niej zrobić parę rzeczy ale i tak nie zamieniłbym na inną-chyba, że też angielkę. Ale Panowie i Panie-jakoś cicho i spokojnie się tu zrobiło :zolta: Czas to zmienić!:klnie: A kto z posiadaczy pięknych budek jedzie na zlot majowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :banan: Jakby to powiedzieć bo angielka to jest to :smirk: Ja swoją mam już wiekową i muszę przy niej zrobić parę rzeczy ale i tak nie zamieniłbym na inną-chyba, że też angielkę. Ale Panowie i Panie-jakoś cicho i spokojnie się tu zrobiło :zolta: Czas to zmienić!:klnie: A kto z posiadaczy pięknych budek jedzie na zlot majowy???

 

 

 

 

:drive::przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.