Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

NIESAMOWITE!!!

Szczerze się przyznaję , że w życiu nie spotkałem się z kombinacją zamienną gaz/prąd .

No cóż , człowiek uczy się całe życie.

 

Żartujesz sobie ze mnie?Chyba tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie ze mnie?Chyba tak....

 

Nie, nie żartuję. Żarty wyraźnie zawsze zaznaczam by nie było wątpliwości.

Przecież nie robiłbym kpin z Kolegi oczekującego pomocy, naprawdę nigdy nie widziałem tzn nie zwróciłem na to uwagi a w swoich angielkach w żadnej nie miałem takiej kombinacji *

-

-

* Kombinacji nie oznacza prowizorki, tylko zamienność, uniwersalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spotkałem takiego rozwiązania - a przed zakupem swojej oglądałem kilkanaście modeli. Ale wydaje się to bardzo praktyczne.

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartuję. Żarty wyraźnie zawsze zaznaczam by nie było wątpliwości.

Przecież nie robiłbym kpin z Kolegi oczekującego pomocy, naprawdę nigdy nie widziałem tzn nie zwróciłem na to uwagi a w swoich angielkach w żadnej nie miałem takiej kombinacji *

-

-

* Kombinacji nie oznacza prowizorki, tylko zamienność, uniwersalność.

 

Wszystko wygląda oryginalnie ,nie ma prowizorki!

Ale widziałem coś takiego

http://allegro.onet....1995593736.html

chyba mam coś takiego-ale fabrycznie montowane ze sterownikiem jw.

Pozdrawiam!

 

Ja również nie spotkałem takiego rozwiązania - a przed zakupem swojej oglądałem kilkanaście modeli. Ale wydaje się to bardzo praktyczne.

 

Jesienią i zimą jak na polu kempingowym umówisz się na ryczałt-możesz grzać do woli!

Bojler ciepłej wody to samo gazowo elektryczny 9L .ale to jest już chyba w każdej nowszej cepce!

Edytowane przez Szafa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda oryginalnie ,nie ma prowizorki!

Ale widziałem coś takiego

http://allegro.onet....1995593736.html

chyba mam coś takiego-ale fabrycznie montowane ze sterownikiem jw.

Pozdrawiam!

 

No dobrze, wierzę że tak jest tylko nie wiedziałem dotychczas że tak może też być.

Wydaje mi się trochę podwyższone zagrożenie pożarem przy tym grzejniku :czacha::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wierzę że tak jest tylko nie wiedziałem dotychczas że tak może też być.

Wydaje mi się trochę podwyższone zagrożenie pożarem przy tym grzejniku :czacha::hmm:

 

Podałem jako przykład. Mojego nie widać jest zabudowany wewnątrz i podgrzewa cały grzejnik od środka jak grzałka w grzejniku łazienkowym-drabinka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że ta grzałka jest z tyłu pieca gazowego bo jak włącze to kilka razy za trzaszczy przy nagrzewaniu się , zagrozenia napewno nie ma bo jest bezpiecznik

 

Pytanie dodatkowe co jest warta ta okrągła antena na dachu bo jak narazie to telewizor nie chce na niej nic pokazać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że ta grzałka jest z tyłu pieca gazowego bo jak włącze to kilka razy za trzaszczy przy nagrzewaniu się , zagrozenia napewno nie ma bo jest bezpiecznik

 

Pytanie dodatkowe co jest warta ta okrągła antena na dachu bo jak narazie to telewizor nie chce na niej nic pokazać ?

 

Sprawdź połączenia.

Jaki masz TV?

Wzmacniacz ma wiele opcji (przełączniki)

Zasila w sygnał również radio.

Ja na zwykłym kineskopie 14 cali odbieram średnio 5 programów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dla równowagi i różnorodności, chciałbym zaproponować założenie drugiego Klubu Sympatyków Marki np. SWIFT.

 

Kilku użytkowników Swiftów widziałem. Do grupy Swift, możemy zaliczyć również: Abbey, Sprite, Bessacarr, Ace. Albo można też rozszerzyć na Klub Sympatyków Angielek. Angielskich przyczep jest coraz więcej na rynku, a mają one bardzo specyficzne rozwiązania. Wielu z nas poszukuje instrukcji obsługi lub części zamiennych.

 

Na początek sprawdźmy jakie będzie zainteresowanie, a później zobaczymy co z tym zrobić.

 

pozdr

witam ,chętnie podzielę się użytkowaniem ;anglika; mój typ to / compass/ czyli Angielka pod Anglikiem wczesniej miałem Holendra ale zmieniłem , w budowie i konstrukcji bardzo podobne ,a ja lubie przerabiać na własne kopyto, by była funkcjonalna ,właśnie robię przegląd podwozia ! pozdrawiam z NoweTargu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w trumie gazowej mam grzałkę elektryczną z możliwością wyboru 500 1500 lub 2000W, co ciekawe pokrętło sterujące jest obok sterowania bojlerem. Jutro podejdę do budy i zrobię foty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenia.

Jaki masz TV?

Wzmacniacz ma wiele opcji (przełączniki)

Zasila w sygnał również radio.

Ja na zwykłym kineskopie 14 cali odbieram średnio 5 programów .

 

U mnie w przyczepie po wyłączeniu wzmocnienia sygnału TV odbieram 24 programy cyfrowe ,polskie i czeskie. obraz idealny.TV 19cali LED .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda oryginalnie ,nie ma prowizorki!

Ale widziałem coś takiego

http://allegro.onet....1995593736.html

chyba mam coś takiego-ale fabrycznie montowane ze sterownikiem jw.

Pozdrawiam!

 

 

 

Jesienią i zimą jak na polu kempingowym umówisz się na ryczałt-możesz grzać do woli!

Bojler ciepłej wody to samo gazowo elektryczny 9L .ale to jest już chyba w każdej nowszej cepce!

 

Wszystko się zgadza :ok: , jeśli piec jest firmy "Truma", "Carver", to może być w wersji z grzałką elektryczną (taką, jak podałeś dla przykładu). Z uwagi na warunki pogodowe, to rozwiązanie, jest częściej spotykane właśnie w przyczepach angielskich - tych z wyposażeniem ponad standardowym smirk%281%29.gif

Grzałka znajduje się za gazową komorą grzewczą, czyli przez kratki obudowy zewnętrznej nie jest widoczna.

Może występować tylko w urządzeniach grzewczych Trumatic S 3002 (P) od roku prod. 07/81, Trumatic S 5002 od roku prod. 04/98 (z nową obudową półokrągłą) oraz w wersjach o nr art. 30402- 08 do 14 z przeznaczeniem dla urządzenia grzewczego Truma S 55 T. Użytkowanie z urządzeniami grzewczymi Trumatic S 3000 P, S 3002 K, S 5002 K oraz Trumatic S 5002 do roku produkcji 04/98 (z dawną obudową prostokątną) nie jest dozwolone :nono:.

:excl: Zabronione jest jednoczesne włączanie ogrzewania gazowego i elektrycznego :nono:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.