Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Kliny u mnie miały dwa wymiary ( i kształty ) i ciężko się zdziwiłem przy zakładaniu. Ten przy dachu, który idzie wzdłuż całej przyczepy od przodu do tyłu okazał się być szerszy i "grubszy". Zrób pomiar w kilku miejscach, bo tak jak ja kupisz za wąski i zostaniesz z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem muszę pomierzyć wsio dokładnie:
na dachu 2 szare kliny, obwódka budy czerwony pasek, poziome paski też szare.

dzięks za podpowiedz i;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam ponownie 

 

wracajac do tematu klapki pomki wody chcialabym bardzo ale to bardzo podziekowac koledze z forum a mianowicie koledze "pasjonat" za wielka bezinteresowna pomoc,  stworzyl bezcenna rzecz czyli klapke przykrywajaca pompke wody:), musze zachwalic jego perfekcyjna prace obracowana szczegolowo i dokladnie, jest zamykana wiec w czasie jazdy sie nie otworzy, poprostu perfekcja ponizej zdjecia stworzonej klapki przez kolege, dodatkowo bylam mile zaskoczona ciekawym gratisem w paczuszce, kolega zasluguje na duza gwiazdke przy nicku:) za pomoce jakie udziela

 

pozdrawiam i mam nadzieje ze bede miala kiedys mozliwosc podziekowac osobiscie i postawic ogromnego browarka:)

post-11833-0-06425000-1375201090_thumb.jpg

post-11833-0-69540400-1375201093_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ale w swift challenger nie wejdzie przez luk w poziomie. średnica butli 31,5cm a otwór bagażowy 29,7 :hehe: nie mieści sie :niewiem: szkoda bo w pionie by weszła ale nie będę ciął budki. :hehe:

u mnie też nie chciała wejść przez drzwiczki, więc wywaliłem wnękę i butlę 11kg wkładam przez szafę od wewnątrz przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O ile mnie pamięć nie myli, to włączanie bojlera wody (+ kontrolki stanu).

 

Popatrz tu

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to włączanie bojlera wody (+ kontrolki stanu).

 

Popatrz tu

dzięki wielkie

Mam jeszcze jeden problem z wodą (wszystko dziala ok. ale pompka załącza się co chwilei muszę wyłączać główny wyłącznik pompki)

Pompkę już zmieniłem i nic,woda nigdzie nie kapie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz instalację wodną ciśnieniową. Gdzieś pod siedzeniem w okolicach bojlera powinieneś regulator ciśnienia wody w instalacji. Spróbuj lekko podregulować w jedną lub w drugą stronę i objawy powinny ustąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz instalację wodną ciśnieniową. Gdzieś pod siedzeniem w okolicach bojlera powinieneś regulator ciśnienia wody w instalacji. Spróbuj lekko podregulować w jedną lub w drugą stronę i objawy powinny ustąpić.

No właśnie jesteś drugą osobą która mi to pisze,ale ja sobie nie przypominam zadnej regulacji ale sprawdzę jak pojadę do tej skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam WSZYSTKICH Uzytkowników angielskich przyczep!

Oczywiście popieram pomysł gdyz przyczep przybywa ale materialów dotyczących eksploatacji, napraw brakuje. Jestem za pełną

wymianą materiałów tak fabrycznych jak i własnych zdobytych w czasie użytkowania. Osobiśce posiadam od niedawna LUNARA CLUBMENA

i już udało mi się zgromadzić trochę materiałów własnych jak i tłumaczeń instrukcji firmowych. Pozdrawiam wszystkich użytkownikow

"angielek" i nie tylko

osadnik56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.