Skocz do zawartości

Blacha nierdzewka we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie

Remontuje w kuchni blat,powiedzcie mi ,gdzie we Wrocławiu znajde nową blache wyciętą na wymiar pod mój blat .Chodzi ta przy palnikach gdy podniesiemy blat.

Może ktoś z kolegów ma kawałek i mi odpsrzeda?Na jednym z postów wspominałem o remoncie i tam są fotki gdzie widać ów blache-chciałbym wsadzić nową lub,

Lub jak wypolerować starą bo brzydko wygląda.Po odkręceniu od blatu na drugiej stronie ukazał mi się piękny kawałek nieporysowany,ale nie moge odwrotnie przykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jak wypolerować starą bo brzydko wygląda.Po odkręceniu od blatu na drugiej stronie ukazał mi się piękny kawałek nieporysowany,ale nie moge odwrotnie przykręcić.

 

Pasta polerska tempo, szmatka bawełniania i jedziemy :biwak:

Albo pasta tempo, szlifierka kątowa (najlepiej z regulacją obrotów) - ew. wiertarka, gąbka polerska i jazda.

Są jeszcze specjalne szmatki do polerowania do dostania w sklepach dla lakierników samochodowych bądź narzędziami do obróbki nierdzewki.

 

A jeśli baaardzo porysowana, to papier ścierny. Gradacja taka: zacząć tak od 800, potem 1500, 2000, 3000. Wszystko na mokro. A potem pasta polerska. Możesz jeszcze sprawdzić z domowych sposobów proszek do szorowania garów, a potem mleczko CIF (mniej ścierne) a na koniec tempo.

Te dwa sposoby (gradację papierów i proszek) sprawdź na odwrotnej stronie, jak głębokie rysy zostawiają, żeby za głęboko nie podrapać i se nie narobić za dużo roboty z polerowaniem.

 

Zasadniczo chodzi o złagodzenie krawędzi głębokich rys i wybranie rys drobnych :bevil:

 

Edit: Aha, dodam jeszcze, że nie należy używać narzędzi (papier ścierny etc) które były używane do obróbki stali rdzewnej. Spowoduje to wtrącenia drobinek stali rdzewnej i rdzewienie nierdzewki ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Blacha potrzebna na jeden kawalek blatu przykrywajacego kuchenke.Nie pamietam teraz ile to bylo cm.Cos kolo 50 szerokosci na metr?Sprawdze jutro i dam znac.

Popatrze jak to idzie z polerowaniem,tempo juz próbowałem i ze szmatką nic nie pomogło.Troche bedzie zabawy z polerowaniem i szorowaniem papierem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem podziękowac oficjalnie koledze TIMo ,za pomoc w uzyskaniu towaru jakim była blacha nierdzewka :niewiem:

Przysłał mi na wymiar to co potrzebowałem.Jeszcze raz dzięki i życze powodzenia w znalezieniu przyczepki :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.