Skocz do zawartości

Kaszuby,Bory Tucholskie


Adi 1305

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie,

Temat troszkę zapomniany a myślę, że wybierany przez wielu na wypady weekendowe czy wakacyjne.

 

Obecnie poszukuję pola namiotowego/kempingu w rejonie miejscowości Tuchola. Przeszukując internet natknęłam się na pole namiotowe:

 

http://gwewelina.obitur.pl/galeria

 

czy ktoś z Was korzystał z tego miejsca, a jeśli tak to jakie macie spostrzeżenia? Wybieramy się na rodzinny spływ ale wcześniej chcemy pojeździć na rowerach w rejonie właśnie Tucholi. Chodzi nam o ciche, ładnie położone miejsce z sanitariatmi (na dobrym poziomie).

 

Jeśli ktoś z Was może polecić coś niekonienicznie w samej Tucholi ale np. w rejonie Fojutowa, to również bardzo proszę o informację.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

Ja mogę polecić nowy camping na granicy Borów Tucholskich i Kaszub - położony w miejscowości Rzewnica nad Jeziorem Szczytno. Trochę to daleko z Tucholi, ale nadal Bory :) Podżucam link - www.kompleksrzewnica.pl .Pole namiotowe i camping świerze i z dobrym zapleczem sanitarnym - pod koniec zeszłego sezonu dopiero chyba otwierali. Ja we wrześniu byłem pod namiotem.

Jakbyś wolał gorsze warunki, to fajnie jest też w Przechlewie nad Jez. Końskim, ale nie wiem czy jest gdzie postawić przyczepę, bo widziałem tylko namioty.

Edytowane przez ekstranio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić nowy camping na granicy Borów Tucholskich i Kaszub - położony w miejscowości Rzewnica nad Jeziorem Szczytno. Trochę to daleko z Tucholi, ale nadal Bory :) Podżucam link - www.kompleksrzewnica.pl .Pole namiotowe i camping świerze i z dobrym zapleczem sanitarnym - pod koniec zeszłego sezonu dopiero chyba otwierali. Ja we wrześniu byłem pod namiotem.

Jakbyś wolał gorsze warunki, to fajnie jest też w Przechlewie nad Jez. Końskim, ale nie wiem czy jest gdzie postawić przyczepę, bo widziałem tylko namioty.

potwierdzam - rzewnica to urokliwe miejsce. Ale gdybyś szukał czegoś bardziej cywilizowanego to 25 km dalej na zachód jest kolejna fajna stacja. Bezpośrednio nad jeziorem i ze wszelkimi udogodnieniami. Oczywiściwe mam na mysli Biały Bór i ośrodek na plaży . Nie jest to Tuchola bo jakieś 80 km dalej ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Co prawda trochę czasu minęło ale jak mówią lepiej późno jak wcale.

Więc byliśmy naszą "Pańcią" na pierwszym wyjeździe - padło na Rzewnicę.

Nowe pole - z pieniążków UE - nie powala niestety.

Trzy noce, jako jedyni na polu. 

Nie powiem widoki, miejsce bardzo przyjemne.

Zero jednak miejsc zabaw dla dzieci. 

Tubylcy twierdzą iż od paru już lat walczą na plaży z sinicą.

Nasze wrażenia?  Byliśmy tam pierwszy raz i o ile nasza "Pańcia" spisała się fantastycznie to raczej Rzewnica nas z dziećmi tam tak szybko nie pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Byłem dwa lata temu na przełomie lipca i sierpnia.Wszystko zależy czego oczekujesz.Plac duży,prąd jest,mały budynek sanitarny a w nim dwie toalety , z tyłu budynku miejsce do zmywania naczyń (czysto i schludnie ).Brak ciepłej wody i prysznica.Jezioro bardzo duże ,latem zakwit wody i jest zielone.Dużo tras rowerowych i pieszych.Na browara blisko ale do sklepu ok.5km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.