Skocz do zawartości

Roleta+moskitiera - nowe, używane lub zamienniki


dziko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem przyczepę kempingową z brakującymi dwoma roletami w oknach. Jest tylko w jednym oknie. Poprzedni właściciel (Francuz) lub ktoś w komisie odkręcili sobie :hop1: Przyczepka to Caravelair 400 1993 rok.

 

Czy można znaleźć jakieś zamienniki ewentualnie jakieś patenty. Ja potrzebuje dwie rolety- moskitiery:

1. Roleta1:

Wymiary okna: wysokość: 55, szerokość: 123

Wymiary rolety: wysokość 65, szerokość: 133

 

2. Roleta2:

Wymiary okna: wysokość 70, szerokość: 143

Wymiary rolety: wysokość 80, szerokość: 153

 

Nowe są masakrycznie drogie. Za te dwie sprzedający powiedział mi prawie 800 zł. Po 500 zł to bym zapłacił, no ale 800 za do przyczepy z 93 roku, to trosze dużo. Używane ciężko kupić.

Poniżej zdjęcia moich rolet.

Bede wdzięczny za pomoc. Mam dwójkę małych dzieci i bez rolet troche słabo bedzie je uśpić w przyczepie.

 


post-142494-imported-289906b8-5d80-49e8-a711-771d40803811_thumb.jpg

 

Model rolety

post-142494-imported-e790923a-fc08-4647-9830-33e87c3767a7_thumb.jpg

 

Roleta brakująca 1

post-142494-imported-2c2da5bd-abda-40ae-9c85-c9d85eba1c26_thumb.jpg

 

 

post-142494-imported-7820272e-67b8-43ce-b15a-cd9c9ae53a6a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę,że roletki okienne w prowadnicach i z odpowiedniego materiału też by zdały egzamin,a cena będzie zdecydowanie nizsza !!Spróbuj w firmach produkujących rolety.

 

Tylko oprócz rolet w oknie są też moskitiery. Też sie zastanawiałem nad takim patentem, lecz w żadnej ofercie sklepu z roletami do domu nie znalazłem opcji z moskitierą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiałem nad takim patentem, lecz w żadnej ofercie sklepu z roletami do domu nie znalazłem opcji z moskitierą

 

Moskitiera to tak naprawdę druga roleta z innym materiałem ..... pojedynczej dwu-funkcyjnej nie podbierzesz.

Przeważnie jest to robione tak ze na górze masz roletę a na dole moskitierę , mozesz je połączyć i wtedy zamykając jedno otwierasz drugie ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyczepie mam 8 okien w tym dwa z moskitierami i jak do tej pory nie było potrzeby otwierania wszystkich okien na raz.Roletki się przydają,ale bez moskitier we wszystkich oknach morzna sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyczepie mam 8 okien w tym dwa z moskitierami i jak do tej pory nie było potrzeby otwierania wszystkich okien na raz.Roletki się przydają,ale bez moskitier we wszystkich oknach morzna sobie poradzić.

 

Popieram.

 

dziko jak chcesz tanio moskitierę to są takie na rzep montowane dookoła okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.