Skocz do zawartości

Na zlot do Gołuchowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. :hmm::jump:

W długi majowy wekend - Boże Ciało organizowany jest zlot w Gołuchwie czy ktoś się tam wybiera??

Chcielibyśmy z kilkoma załogami też się tam wybrać niestety nie mogę znaleść żadnych informacji na ten temat :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w Gołuchowie na ogół imprezy robi klub z Kalisza "caltur" :hmm: i tak samo ma być niby w tym roku :hmm: informacje możesz znaleść na stronie klubu http://www.kkcc.cba.pl/ lub na http://www.pfcc.eu/ Jeśli macie zamiar tam jechać to moge z czystym sumieniem polecić :ok: świetna organizacja i wspaniała atmosfera, dużo atrakcji, konkursów, upominków itd ... veni, vidi ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnolia71, śledzę ten temat i z tego co wiem zlot taki jest organizowany przez Cal-Tur tj. Kaliski Klub Campingu i Caravaningu.

 

 

 

Siedziba

 

Kaliski Klub Campingu i Caravaningu "CALTUR"

ul. Wrocławska 53

62-800 Kalisz

 

(przy biurze firmy BOMIS-SUPER)

Telefon

 

tel./fax : 0-62 766-51-71 (w godz: 08:00 - 16:00)

tel. kom : 0-509-053-781

E-mail

 

informacje : info@kkcc.cba.pl

webmaster : webmaster@kkcc.cba.pl

Numer konta

 

06 1320 1999 2405 9165 2000 0001

 

Jeśli chcesz się coś dowiedzieć to dzwoń na podane telefony.

ja też się wybieram lecz nie wiem jak tam z powodzią, czy tam były jakieś utrudnienia.

z tego co wiem to opłaty wynosiły 150 zł. za cały zlot, opłaty chyba można zrobić po przyjeździe.

 

ps. przed chwilą rozmawiałem z panem z klubu i oczekuje na nas. miejsca jest pod dostatkiem a powódź jest daleko od nich, mają zamówioną pogodę. :-] . :-]:bukiet::jump: jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to opłaty wynosiły 150 zł. za cały zlot, opłaty chyba można zrobić po przyjeździe.

 

tak opłate można uiścić na miejscu :jump: dodam że nie w recepcji kempingu lecz u Pań w biurze zlotu :bukiet: (stolik pod parasolką) opłata jest jedna za wszytko -pobyt, atrakcje itd Od tych przemiłych Pań dostaniecie też koszulki zlotowe, naklejki, kupony na piwko, grochówke,kiełbaski i takie tam inne bajerki Tak było jak uczestniczyliśmy w tych zlotach i myśle że tak jest nadal :-] Proponuje zwiedzić zamek i przyległy przepiękny park oraz odwiedzić zwierzaczki -żubry dziki i z tego co słyszałem to mieli przywieść niedzwiadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym podjechal gdyby bylo wczesniej info

 

ależ informowałem o tym :jump: i nawet zgłosiłem ten zlot do wpisania do kalendarza :-]http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5720&postdays=0&postorder=asc&start=15 ale jakoś Spablo nie uznał tego :bukiet:

 

Będzie jeszcze okazja odwiedzić Gołuchów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem solo na tym kempingu , by go zobaczyć i nie przypadł mi do gustu, ale oczywiście jest to moje indywidualne odczucie. Ja go skreśliłem ze swej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.