Skocz do zawartości

Wspólny wyjazd - Węgry, baseny termalne


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

2010

 

[ Dodano: Sro 28 Lip, 2010 20:41 ]

Jest to aktualny cennik na cempingu oczywiście z wejściem na baseny.

Najbardziej zdziwiła mnie różnica między dwoma osobami na kempingu a trzema osobami , w pierwszym przypadku różnica jest 1500 ft a w drugim przypadku 2500ft- oczywiście przyczepa campingowa.

W recepcji kempingu na moje sugestie skąd taka różnica najpierw amnezja a pózniej że nie rozumieją. Jak ktoś tam będzie niech się spyta dlaczego taka różnica???? :D

 


cennik

post-147781-imported-821aeebd-a9eb-49c9-b684-6de5deacd356_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było weselej to na Słowacji od 1 czerwca obowiązują winiety na przyczepy kempingowe. Na szczęście dotyczy to tylko zestawów pow. 3,5 t DMC. Winiety te to odpowiednio 5 i 10 euro tygodniowa i miesięczna.

 

T.

 

To znaczy że co? Jak zestaw nie przekracza 3,5T to wystarczy tylko na auto? Byłem trzy tygodnie temu i kolo na stacji benzynowej kazał mi kupić winietki zieloną na auto i osobną żółtą na 'wozik'. A zestaw mam zdecydowanie poniżej 3,5T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo na stacji benzynowej kazał mi kupić winietki zieloną na auto i osobną żółtą na 'wozik'. A zestaw mam zdecydowanie poniżej 3,5T.

Krótko mówiąc wykręcili jak chłopa w sądzie.Na przyszłość bierz tylko winietę na samochód.A w kwestii cennika w Tiszaujwaros to trzeba przyznać że ceny ,,dla ludzi,,.Dla dwóch osób z przyczepą ,prądem,opłatą klimatyczną wychodzi 6,5 tys forintów.Do tego darmowe wejściówki na basen.To połowa tego ile bym musiał zapłacić w znanych kompleksach basenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Egeru są OK. Byliśmy tam 2 lata temu. Stacjonowaliśmy w Zsóry-furdo k/Mezokovesztu - całkiem przyjemny basenik. Stamtąd robiliśmy wypady do Egeru(świetne!), Miszkolca (super!) i Tiszaujvaros też wart polecenia). Egerszalok tylko pooglądaliśmy, tam powstawał ekskluzywny hotel z niewielkim, acz bardzo drogim basenikiem.

Hajduszoboszlo odwiedziliśmy w zeszłym roku i traktujemy to jako kompletne nieporozumienie- dzikie tłumy, a baseny zupełnie przeciętne. Już następnego dnia znaleźliśmy 20 km dalej niewielki, ale przyjemny basenik.

My też wybieramy się 9 sierpnia, rozważamy znów okolice Egeru (musimy namówić znajomych) - my też mamy 7-letniego "ogonka" płci żeńskiej, który nie ma towarzystwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spragnionego cienia w tiszaujwaros-na wprost letniej kuchni piękna dorodna topola,obok baru osika a tak ogólnie jest się gdzie schować przed słońcem sporo drzew różnej wielkości powodzenia :bzik::miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Moja ocena kempingu w Tiszaujwaros jest niska. Nie dotyczy ona kąpieliska , które jest interesujące i ładne. Kemping położony jest w mieście po drugiej strony ulicy naprzeciwko kąpieliska ok.150m . Opłata za kemping uprawnia do wstępu (bezpłatnie) na teren kąpieliska. Sam kemping jest to ogrodzony odkryty teren prawie pozbawiony drzew. Duże drzewo chyba tylko jedno. W czasie wietrznej pogody na kempingu mocno wieje. Sanitariaty ledwie dostatecznie z małym plusem.Woda w prysznicach jest dawkowana tylko przez kilka (może ..nascie) sekund po naciśnięciu zaworu co jest bardzo irytujące w czasie kąpieli. (chyba oszczędzają wodę). WC dobra ocena. Cena za kemping stosunkowo wysoka (do akceptacji z racji fajnego kąpieliska) w porównaniu do innych węgierskich kempingów. Byłem w Tiszaujwaros cztery lata temu i ocena dotyczy tego okresu . Jest to moja subiektywna ocena oraz mojej małżonki ,- chociaż znam opinie moich znajomych o nim lepsze od mojej.Przedstawiłem swoją opinię o kempingu z nadzieją , że może być ona pomocna w planowaniu wyjazdu na Węgry. :klotnia: WNIOSEK- dwu-trzydniowy pobyt do zaakceptowania , dłuższy NIE. Pozdrawiam Lucek. Ps. Gosica napisałaś dużo drzew , powinno być drzewek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planujemy wyjazd na baseny termalne na Węgrzech od 28/05 tak 3-4 dni. Ja, żona i 2 szkodniki (córka 4 i syn 2 lata) może ktoś ma podobne plany? Wspólny wyjazd - zawsze weselej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy wyjazd na baseny termalne na Węgrzech od 28/05 tak 3-4 dni. Ja, żona i 2 szkodniki (córka 4 i syn 2 lata) może ktoś ma podobne plany? Wspólny wyjazd - zawsze weselej :))

 

Co do campingu w tiszaujwaros, był to nasz pierwszy wyjazd z przyczepą i pobyt na cempingu i basenach termalnych więc nie mam porównania do innych kempingów.

Nam się bardzo podobało i jeszcze raz bym polecił każdemu wyjeżdżajacemu.,baseny blisko supermarket spark obok.

Co do drzew to fakt nie ma tego dużo ale czy warto być pod topolą w czasie burzy i czekac aż spadnie jakaś gałąż ??????? tylko takie drzewa tam posadzili (szybko rosną ale są łamliwe} tak na marginesie dla ciekawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie "zakotwiczyłem" na campingu w Harkany. Camping przebudowany, cały ubiegły rok był nieczynny a teraz jest OK. Od jutra zaczynam kapiele i leniuchowanie. Pogoda cudna - ciepłp i zero deszczu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - kubryk1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.