Skocz do zawartości

Wspólny wyjazd - Węgry, baseny termalne


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinnam może zapeszać, ale tak się cieszę!

Chyba mam :bevil: chyba się uda pożyczyć przyczepę!

Witajcie termalne baseny :serducha:

Małe a cieszy :palacz: Natomiast w temacie wina to cena za litr Merlota czyli 7,50 jest ceną lekko śmieszną.Nie jestem amatorem wina,ale takie winko prosto z beczki , o odpowiedniej temperaturze to jest to. Tokaj kosztuje drożej bo ok.15 złotych,ale nie jest produkowany na miejscu tylko sprowadzany. Bogacs to rejon Egeru czyli wino czerwone bardziej wytrawne.Piterek- nie wiem czy zwróciłes juz uwagę ale życie nocne skupia się tam w piwniczkach a na campingach cisza aż głupio.W weekendy muzyka gra tam do rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam...

Sporo udało mi się w życiu zwiedzić (duuużo w Polsce, niemało na świecie, promy, jachty, samoloty...)

Ale nad nasz zimny, drogi, kapryśny ale jedyny w swoim rodzaju Bałtyk chętnie wracam raz na czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak tęsknię za naszym Bałtykiem , te spacery brzegiem morza ........

 

Temperatura i pogoda to nie wszystko ........ ten klimat :ok:

Oj Jarek, Jarek i kto to pisze ech ,hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz znowu powrót do klimatów węgierskich .Kilka dni temu wróciłem z wyprawy na WEGRY . Od 8 lipca wielkie upały od 33 do 38stopni C aż do dnia wyjazdu 17 .07. Kilka słów o BEREKFURDO. Bardzo dobry kemping z bezpośrednim dostępem do basenów termalnych. Baseny dobrze utrzymane w czystości ,codziennie po 20.00 tej woda jest spuszczana ,baseny myte i ponownie napełniane (baseny termalne).Na terenie pięknego parku obok w./w basenów termalnych znajduje się olimpijski basen z ozonowaną wodą o temp. 28-29 stop. C z piękną dużą kaskadą wodną oraz specjalny basen z interesującym zadaszeniem dla małych dzieci z normalną wodą.Obok basenów leczniczych są dwa duże nowoczesne baseny TOWARZYSKIE z bajerami typu ; masaże, natryski i jakuzzi. Wokół basenów w parku dużo miejsca zacienionego przez drzewa powszechnie wykorzystywanego do odpoczynku i relaksu. Dodam że BEREKFURDO dysponuje doskonałą wodą leczniczą termalną typu borowinowego.Koszt pobytu 2 osób dorosłych ,przyczepa ,auto,prąd oraz opłata klimatyczna to 6900 forintów.(ok 107 złotych). Ogólnie na Węgrzech ceny wzrosły w stosunku do lat poprzednich w sposób zauważalny. Jest drożej niż w Polsce. Ceny paliw zdecydowanie droższe , sięgają nawet 6 złotych.

Berekfurdo to nasze z żoną ulubione miejsce na Węgrzech . To fantastyczny klimat ,atmosfera oraz to COŚ co nakazuje powrót każdego roku. :gitara: Pozdrawiam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam prośbę do osób przebywających na termalach na Węgrzech ,a szczególnie w Bogacs o napisanie jaka jest tam pogoda ,ponieważ ja mam zamiar wyjechać w niedzielę, a to co jest w Polsce nie nastraja jakimś optymizmem

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prognoza pogody w Bogacs...

http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=722171&la=20

 

prognozowane opady trwały kilkanaście minut albo błysnęło kilka razy bez deszczu, kiedy byłem w Bogacs, ale temperatury się sprawdzałysmirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której wyjeżdżasz na węgry w niedziele i na ile ,bo jestem niezdecydowany wybieram jechac albo do wisły albo na bogocs w sobote około 17-18 z warszawy

Dzięki Piterek

To już jest coś,jestem niejako odpowiedzialny za przygotowanie wyprawy a tu pogoda płata takie psikusy,mam nadzieję że jeszcze 2-3 dni i lato powroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.