Skocz do zawartości

Kemping nad jeziorem Dargin(Mamry)


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w tam tym roku miałem przyjemność wybrania się na mazury z moja dziewczyna.

nasze celem od początku było kemping sekret w pieczarkach koło Giżycka.

miejsce okazało się bardzo trafne i spokojne. na kempingu brakuje prysznicu i ciepłej wody. jest za to prąd woda i toy toye które są opróżniane raz w tyg. jest możliwość zamówienia jednego dla siebie na cały okres pobytu. za to nie można narzekać na tłok na tym polu. sklep z chlebem i najważniejszymi rzeczami codziennymi jest na miejscu na polu, inny w odległości 1km. jeśli osobom nie potrzeba wygód to śmiało mogę polecić to miejsce

 

podaje link :ok:

 

http://sekret.mazury.info.pl/sekret/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piomar67, mnie i mojej dziewczynie to nie przeszkadzało w ogolę w końcu od czego jest jezioro, elias26 jak się będziesz tam wybierał to daj znać w zależności od tego kto tam będzie w tym roku urzędował może da się jakoś zniżkę załatwić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest i moim zdaniem takie pola nie powinny być dopuszczane do użytku

gdzie myjesz gary jak nie ma zlewów ? w jeziorze z użyciem Ludwika

a kąpiesz się też na pewno w jeziorku namydlając mydełkiem Fa

jak się nie mieszka nad jeziorami to pewnych rzeczy się nie rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie myjesz gary jak nie ma zlewów ? w jeziorze z użyciem Ludwika

Sanitariaty są, więc od biedy można te gary umyć, co do prysznica to fakt, lekka ftopa -zwłaszcza dla naszych II połówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

byłem w ubiegłym roku na polu namiotowym Sekret. Położenie rewelacja, jezioro I klasa, warunki na słabą 3-kę.

jak jest teraz, bo kiedy wyjeżdżałem na początku lipca właściciel zaklinał się, że w pełni sezonu będzie wszystko ok. włącznie z kabinami prysznicowymi. Miały być dodatkowo płatne.

Wdzięczy byłbym za relacje z ostatniej chwili.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voytechb, napisze do znajomej która poznaliśmy z moja kobieta a która się opiekowała tym polem namiotowym i zapytam czy się coś zmieniło od tam tego roku, także troszkę cierpliwości :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec na ta chwile:

 

pryszniców brak, budka w której był sprzedawany(w tam tym roku) chleb niema bo została spalona :ok: ogólnie nic nowego na polu się nie dzieje i raczej nic nie zmieni w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec na ta chwile:

 

pryszniców brak, budka w której był sprzedawany(w tam tym roku) chleb niema bo została spalona :ok: ogólnie nic nowego na polu się nie dzieje i raczej nic nie zmieni w tym sezonie

 

Podjedziemy tam w sobotę 31.07.10 i najwyżej prześpimy ze dwie nocki. Potem ruszymy dalej jakby było nieciekawie.

dzięki za info. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

pozwólcie że odgrzebie temat kempingu sekret

wie może ktoś czy nadal istnieje i jak tam teraz wygląda czy coś się zmieniło, jaki jest cennik, sanitariaty i czy jest prąd...?

 

Jeździłem tam wiele lat. W ubiegłym roku zajrzałem i rozczarowanie. Nie było nic, jedynie trochę miejscowych plażowiczów. A szkoda bo to było bardzo fajne pole biwakowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.