Jump to content
Andreas

Kemping w Bieszczadach

Recommended Posts

qbek
4 minuty temu, adamw napisał:

Z dużą przyczepą jakby ktoś chciał to problem może mieć.

Problem ze znalezieniem czy z dojazdem? :unsure:

adamw
3 godziny temu, qbek napisał:

Problem ze znalezieniem czy z dojazdem? :unsure:

Z dojazdem.  Jak bym miał długą przyczepę to bym się tam bał wjeżdzać. Moja to tylko 410 długości.

Miejsce jest super, cisza i spokój. Moje dziewczyny nie były jednak zbyt zadowolone bo brak zasięgu w telefonach. :-D 

rumpel

Ja właśnie kończę powoli urlop w Bieszczadach - na mój powrót w te piękne tereny musiało upłynąć 9 lat  ?.

Pozdrawiam

gusia-s

A ja wpadłam na chwilę w długi weekend sierpniowy też chyba po 9 latach a może i więcej.

Pierzasty

A mi "zaiskrzyło". Bardzo spodobała mi się ta kraina :) Jednak dojazd z moich stron skutecznie zniechęca do podróży  w te rejony, ale na pewno tam kiedyś wrócę. Jeszcze raz Gosia dzięki za doborowe towarzystwo :)

Edited by Pierzasty (see edit history)

kalapan
W dniu 26.08.2019 o 20:05, rumpel napisał:

Ja właśnie kończę powoli urlop w Bieszczadach - na mój powrót w te piękne tereny musiało upłynąć 9 lat  ?.

Na jakim kempingu koczowaliście ?  :) 

rumpel
8 godzin temu, kalapan napisał:

Na jakim kempingu koczowaliście ?  :) 

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (piękne widoki na jezioro ) , dziś niestety musimy się  już zbierać do domu. 

20190827_141443.jpg

20190827_193514.jpg

Guest
7 godzin temu, rumpel napisał:

Camping Jawor w Solinie

Czy to stanowisko premium? Jeżeli nie widziałeś je? Możesz coś opisać.

rumpel
5 minut temu, Kevin napisał:

Czy to stanowisko premium? Jeżeli nie widziałeś je? Możesz coś opisać.

Tak, to stanowisko premium. Jest ich 6 i mają najlepsze widoki, dodatkowo na parceli jest kanalizacja do zrzutu szarej wody i nieczystości z kibelka oraz przyłącze wody ( warto mieć dłuższy wąż z szybkozłączką ).

Guest

Dzięki. Miesiąc (tydzień) miodowy miałem wiele lat temu w Bieszczadach, wypada wrócić ?

gusia-s
W dniu 26.08.2019 o 20:53, Pierzasty napisał:

A mi "zaiskrzyło". Bardzo spodobała mi się ta kraina :) ...

... Jeszcze raz Gosia dzięki za doborowe towarzystwo :)

Trzeba będzie powtórzyć :).

9 godzin temu, rumpel napisał:

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (

A byliśmy tam z @Pierzasty-m na przeszpiegach 17.08. wieczorkiem. Strasznie ciasno było pewnie ze względu na przedłużony weekend 15-18.08. 

My staliśmy w Polańczyku na Cyplu choć wcześniej rozpatrywaliśmy również Jawor ale w trakcie koncepcja się zmieniła  .

Te parcele na Jaworze o podwyższonym komforcie  to tylko z rezerwacją i chyba co najmniej na tydzień pobytu.

Pierzasty
17 minut temu, gusia-s napisał:

Trzeba będzie powtórzyć :).

A byliśmy tam z @Pierzasty-m na przeszpiegach 17.08. wieczorkiem. Strasznie ciasno było pewnie ze względu na przedłużony weekend 15-18.08. 

My staliśmy w Polańczyku na Cyplu choć wcześniej rozpatrywaliśmy również Jawor ale w trakcie koncepcja się zmieniła  .

Te parcele na Jaworze o podwyższonym komforcie  to tylko z rezerwacją i chyba co najmniej na tydzień pobytu.

Faktycznie te kilka parceli ma wspaniałe walory widokowe, ale reszta nie powala. A węzeł sanitarny wręcz.odraża, co przy tej cenie nie powinno mieć miejsca.

....powtórzyć mówisz ? Pewnie nie w przyszłym  roku,  ani w następnym, ale taaak!

@Rumpel szkoda że się mineliśmy, bym zobaczył jak dbasz o sprzęt Administracji :)

Edited by Pierzasty (see edit history)

leszek
W dniu 26.08.2019 o 20:05, rumpel napisał:

Szkoda ze wcześniej nie napisałeś tego posta . Byłem  pt - niedz w Cisnej na koncercie " natchnieni bieszczdem "   A w sobotę na chwilę wieczorem wpadliśmy ze znajomymi nad zaporę . Chodziliśmy po zaporze i koło kempingu ..... 

kalapan
16 godzin temu, rumpel napisał:

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (piękne widoki na jezioro )

Ja  tam zajechałem w samym szczycie sezonu , jak zobaczyłem co się dzieje w tym Jaworze i na Cyplu w Polańczyku, to od strzału wypaliłem na kemping  do Rajskie. Cisza , spokój, bez ścisku - czyli to co preferuję. Ten ośrodek wypoczynkowy/ kemping  w Rajskie odwiedzę zapewne jeszcze nie raz. 

IMG_20190726_194700.thumb.jpg.7f95e4298412c0d4c43632be547ff69f.jpg

IMG_20190726_194422.thumb.jpg.c444c39d2a47b6754b02a83c438d9544.jpg

Edited by kalapan (see edit history)

Commander
7 godzin temu, kalapan napisał:

Ja  tam zajechałem w samym szczycie sezonu , jak zobaczyłem co się dzieje w tym Jaworze i na Cyplu w Polańczyku, to od strzału wypaliłem na kemping  do Rajskie. Cisza , spokój, bez ścisku - czyli to co preferuję. Ten ośrodek wypoczynkowy/ kemping  w Rajskie odwiedzę zapewne jeszcze nie raz. 

IMG_20190726_194700.thumb.jpg.7f95e4298412c0d4c43632be547ff69f.jpg

IMG_20190726_194422.thumb.jpg.c444c39d2a47b6754b02a83c438d9544.jpg

Cześć.

A jak oceniasz bazę sanitarną?