Skocz do zawartości

kotki czy moskitiera?


ryby

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

tak jak w temacie, przymierzam się do zakupu czegoś w drzwi przyczepy, ale nie wiem co jest lepsze,

 

czy kotki np. takie http://sklep.campotur.pl/kotki-do-drzwi-60x175-cm-szaro-niebiesko-biale,113924,473,0.html

 

czy moskitiera np. taka http://sklep.campotur.pl/moskitiera-drzwi-wejsciowych-220x95cm,113918,473,0.html

 

proszę o Wasze zdanie na ten temat

 

ps. oczywiście będę korzystał z przedsionka, może ta informacja pomoże Wam doradzić :hop1:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam ani moskitiery w drzwiach ani kotków ,przy stosowaniu przedsionka nie widzę potrzeby stosowania takiego ustrojstwa w naszym klimacie :hop1:

 

 

kotki i moskitiery służą by do przyczepy nie przedostawały się owady typu komary, muchy, ćmy i tym podobne i lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest moskitiera, a najlepszym dodatkowe drzwi z moskitiera - coś takiego posiadam w swojej przyczepce.

 

Ptaku , a masz moskitiery w oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że kotki czy moskitiera spełniają inną funkcję. Pozwalają zachować odrobinę intymności w przyczepie kiedy nie mamy rozstawionego przedsionka. Przed komarami chyba i tak nie chronią specjalnie.

 

Przed owadami doskonale chroni odstraszacz taki do gniazdka. Stosuję już 2 sezony i nie widziałem nic latającego. Gorzej jak nie ma prądu - wtedy moskitiery się przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale chroni odstraszacz taki do gniazdka

Potwierdzam. Też stosuję i sprawdza się super :ok: Mam też "kotki" ale nie zakładałem jeszcze.

 

P.S.

coś takiego posiadam w swojej przyczepce.

Rysiu, nie łatwiej wymienić to, czego nie masz w swojej przyczepie ? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kotki :hop1:

Na początku byłem sceptyczny, ale od kiedy częściej stosuję tylko daszek słoneczny, a nie przedsionek (przy 2 osobach i tak się w przyczepie szukamy i nie ma potrzeby jeszcze wszystkiego do przedsionka wynosić :ok: ) to, jak już było wcześniej powiedziane, przy otwartych drzwiach nikt do środka nie zajrzy, a wchodzenie i wychodzenie np. zajętymi obiema rękami jest dużo prostsze niż przy szczelnie zamkniętej moskitierze :ok:

 

Ostatnio stwierdziłem, że moje kotki już nieco wyliniały i będę kupował nowe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotki spełniają swoje zadanie i przy przedsionku i daszku jak i bez . Mam i kotki i moskitierę w drzwiach , lecz z moskitiery nie korzystam .

A czy kotki są ładne czy obrzydliwe - sprawa gustu - a o tym podobno nie wypada dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat opisywałem przy mojej przyczepie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6061&postdays=0&postorder=asc&start=45

Mimo, że posiadam moskitiery to zrobiłem jeszcze dodatkowo frędzle. Zobacz jak to wygląda.

 

Witam

Ja zawsze byłem sceptycznie nastawiony do kotków u Ciebie wygląda to całkiem nieźle. Muszę też o takim czymś pomyśleć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat opisywałem przy mojej przyczepie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6061&postdays=0&postorder=asc&start=45

Mimo, że posiadam moskitiery to zrobiłem jeszcze dodatkowo frędzle. Zobacz jak to wygląda.

 

Ostatnio takie frędzle były w biedronce za nie całe 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.