Skocz do zawartości

Hobby de luxe 400 SB


pkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zależy mi na takich zatrzaskach - czy ktoś widział czy ktoś wie?

 


Zamknięcie skrytki nad kuchnią

post-127886-imported-30b557a6-8da0-431c-9ac8-14a6aa903af6_thumb.jpg

 

zamknięcie szafki obok lodówki

post-127886-imported-51164028-a1ed-4463-811f-73f935cc0c04_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pkkk, jeśli to ta o której myśle to ogladałem ją, zdjęcia chyba nie są robione w Kluczborku tam gdzie stała i one nieco mnie zmyliły, bo ogladałem ja w hali w pażdzierniku zeszlego roku

Tak masz racje w październiku koleżka ją sprowadził - miał ją mieć dla siebie ale koniunktura finansowa to zmieniła - z korzyścią dla mnie.

.............................

Uzupełnienie danych:

szerokość 2,20

długość cz.mieszkalnej 4.00

spania 1.55x2.10 i 1.40x1.90

ogrzewanie + nadmuch

ciepła zimna woda

uchwyt WS3000

dach panorama 60x90

uszkodzone dwa zaczepy meblowe

..................................................

 

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 23:10 ]

MAQ,

Wpadnij to Ci pokaże na żywca.

 

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 23:13 ]

Pkkk - tak oglądam tą Twoją przyczepkę. I wszystko jest w porządku. Tylko ta końcówka nazwy "SB" :niewiem:

Zależało mi na dużych spaniach i niewielkich rozmiarach - mimo dużego ciągnika /x trail/ zawsze to trzeba ciągnąć a góry są cudne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to ponad 8tyś km tylko po Polsce wyszukiwania.

Przyczepa ładna ale te przejechane "8 tyś km" to chyba lekka przesada. :hmm:

Przy dzisiejszym dostępie do internetu :niewiem:

Wystarczy lkiknąć na allegro http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T754949

i jest no chyba że się nie wie czego chce.

 

I prosze nie pisać zę się czapiam, życzę długiego i miłego urzytkowania przyczepki :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to ponad 8tyś km tylko po Polsce wyszukiwania.

Przyczepa ładna ale te przejechane "8 tyś km" to chyba lekka przesada. :niewiem:

.....

Widać Kolega dawno nic nie kupował ... bardzo chciałbym "by białe było białym a nie diametralnie inne od zapewnień sprzedawcy". Ustosunkowywałem się do tego w dziale sprzedawcy. Uważam że te moje 8 tyś jest swoistą normą jeśli chodzi o zakup, co potwierdziło wielu kolegów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój sprzęt zakupiłem 3 lata temu szukałem w necie 1 miesiąc + opis użytkowników na różnych forach. Znalazłem gościa, który sprowadza :niewiem: z Holandii umówiłem się obejrzałem miał około 20 szt. na placu i kupiłem :hmm: i zrobiłem przy tym 200 km., ale 8 tys. km to można całą polską zwiedzić a co dopiero szukać :hmm: no chyba że się szuka 2 lata... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak zwykle czepiamy się nieistotnych spraw - nie chodzi mi by budzić kontrowersje nad przejechanymi km - nie będę wypisywał -

G-dz Odrowążek G-dz

G-dz Tomaszów maz G-dz

G-dz koszalin G-dz

G-dz bieruń G-dz

......

i w końcu

G-dz Kluczbork G-dz

/a jednak to zrobiłem-prawie wypisałem/

prośba nie komentujmy czy jest to możliwe czy nie

Przesłaniem moim był fakt, że trzeba się cholernie natrudzić - najeździć.

...

Dziś cieszy mnie fakt, iż patrząc na rosnącą cenę - choćby przytoczoną przez kolegę John'-nego - było warto.

 

Myślę, że nie ma potrzeby rozwijać tego wątku. Dziękuje wszystkim życzliwym za słowa pochwały i życzenia. Kupującym życzę wytrwałości w zakupach - kupujcie nadarzającą się okazje, nie kupujcie z konieczności - taka myśl mi przyświecała, gdy rezygnowałem z kolejnej oglądanej przyczepki. A tym co mają swoje ukochane przyczepki, życzę udanych wypadów i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.