Skocz do zawartości

Serdeczna prośba do forumiwiczy z Poznania


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z faktem że jestem na etapie intensywnych poszukiwań mam wielką prośbe do forumowiczy z poznania.

 

Interesuje mnei przyczepa która jest wystawiona na allegro (ogłoszenie poniżej)

http://www.motoallegro.pl/item929393716_sprite_xl_quattro_6osob_dwu_osiowa_namiot_bdb.html

 

mam mnóstwo jej zdjęć i jestem naprawde zainteresowany, aczkolwiek przed wyjazdem po przyczepę wolałbym aby ktoś z zewnątrz ja oglądnął.

 

Czy była by taka możliwośc??

 

Czy ktoś z Poznaniaków pofatygował by się??

 

Zależy mi na opinii o szczelności i ogólnym stanie technicznym oraz żeby to nie było za tydzień lub dwa. :hehe:

 

:jump::hehe::hehe::hehe: Baaardzo proszę o pomoc, :jump::hehe::czerwona::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi w komisie na ulicy Obornickiej, zaraz z Poznania z Suchy Las, za wiaduktem po lewej (komis z busami)- tak mi wyjaśnił sprzedający.

 

Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, po "PRZYBYCIU I ZOBACZENIU..." co zastałeś? Ciekawi jesteśmy.

 

narazie zostawie to w tajemnicy :hop1: kolega Cichy niech zdecyduje co napisać na forum :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc napisze kilka słów na temat tej budki :hop1: zaczne może od plusów na których konto wpływa napewno układ wnętrza i kolorystyka która jest ciepła i miła dla oka Z zewnatrz budka jest w dobrym stanie i nosi niewielkie ślady użytkowania podobnie zresztą jak wnętrze Trzeba dodać że "obmacałem" ściany, przejrzałem narożniki i jest sucho i twardo Jedynie byłoby się trzeba przyjrzeć tylnemu lewemu narożnikowi bo na dole są małe wgniecenia i trzeba bu się skupić nad tym miejscem Przy okazji obejrzeć tylne rączki manewrowe które nie są oryginalne Do myślenia też daje kwestia paneli na podłodze ale dodam że w bakistach i narożnikach jest orginalna podłoga i jest tam twardo i sucho więc może to nic nie znaczyć a jedynie poprzedni właściciel założył je dla względów estetycznych lub użytkowych Jedynym minusem tej budki jest przednia szyba która była wymieniona i w dodatku na troche mniejsza przez co ma od spodu zaprawke ok 5-cio centymetrową Trudno określić kiedy było to wykonane i co będzie z czasem Oglądałem ja na szybko więc moja opinia jest tylko orientacyjna i prosze się za bardzo nie sugerować :hop1: ogólnie mam pozytywne wrażenia po obejrzeniu tej przyczepki :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać ,że owy panel jest na "całej " podłodze, nie tylko w miejsach widocznych , to dało by do myśłenia ,że budka była juz tak wyposażona w fabryce, bo nie chce mi się wierzyć,że właściciel poprzedni demontował całe wnętrze,żeby kłaść nowy panel ..., ale mogę się mylić,

 

Ps. sam w swojej Abi mam zamiar coś zrobić z podłogą, i wiem jak ona wygląda... podłoga wewnątrz ( gumolit innego gatunku) niz w kufrze, pomijając fakt ,że wykładzine dywanową mam tylko w miejscach widocznych dla...nie w szafkach , szafie dużej, czy w pojemnikach pod łożkiem...

 

Taki mój wywód na temat podłogi i pwoem tylko ,że zanim kupiłem swoją Abi , oglądnąłem około 40 szt angielek i wszystkie tak miały z podłoga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak jest w angielkach z podłogami :biwak: w sumie po anglikach można się różnych rzeczy spodziewać :hop1:

 

ale na moje oko to nie jest oryginalna podłoga i jestem tego na 99% pewny :hop1: zresztą wystarczy rzucić okiem na foto ...

post-124457-imported-f873d98c-6df3-40c3-bf98-cd188c337ea8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.