Skocz do zawartości

Przedbiegi do rozpoczęcia sezonu 2010


Rekomendowane odpowiedzi

NO! Właśnie wczoraj nie wytrzymaliśmy i udaliśmy się 35km za Bydgoszcz by zobaczyć nasz :hej: "ogonek". Bidulka stęskniona czekała w niezmienionej pozycji na klockach, lekko przyprószona śniegiem. W środku suchutko, czyściutko, słowem zero problemów i jakichkolwiek oznak srogiej zimy. System wentylacji który dopracowałem w zeszłym roku spisał się na medal. Wewnątrz brak jakichkolwiek zapachów - czyste świeże wiejskie powietrze. :jump: heh chyba nie wytrzymam, a jak wyjdzie słoneczko spuszczę ją na kółka i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy to już wszyscy chętni na spotkanie w plenerze ?1. paulos 4 osoby

2. irek w 4 osoby

3. tymar i Kika 2 osoby

4. archisan 2 osoby

5. paiter 3 osoby

6. KIPek 1 osoba

7. Macieku 4 osoby

8. Pinesio 4 osoby

_________________

,i to w środku Trzech duzych województw.ZAPRASZAMY ,Miejsca dla wszystkich starczy(podobno :hej: ) :hej::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paulos - proponuję przenieść temat do SPOTKANIA LOKALNE. Strasznie ciężko znaleźć ten temat i muszę podawać linki na PW. Skoro to spotkanie - powinno być w spotkaniach a nie tam jakiś innych imprezach. Było nie było w końcu to najważniejsze wydarzenie kwietnia Polski północnej

 

Hello!

Temat przeniesiony :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wasze spotkanie umieścić w kalendarzu imprez.

Wiemy już gdzie i kiedy ono się odbędzie, ale nie doczytałem nigdzie jak to spotkanie ma się nazywać...

Jedno co mi przyszło do głowy to 'Wiosenne Spotkanie Północników" :hej:

Sorki... :jump::hej: ale te nocniki mi tu nie pasują :hej:

Podajcie jakąś nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już gdzie i kiedy ono się odbędzie, ale nie doczytałem nigdzie jak to spotkanie ma się nazywać...

Jedno co mi przyszło do głowy to 'Wiosenne Spotkanie Północników" :hej:

Sorki... :jump::hej: ale te nocniki mi tu nie pasują :hej:

Podajcie jakąś nazwę.

 

 

witam.

Może Wiosenne spotkanie na północy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już gdzie i kiedy ono się odbędzie, ale nie doczytałem nigdzie jak to spotkanie ma się nazywać...

Jedno co mi przyszło do głowy to 'Wiosenne Spotkanie Północników"

Sorki... ale te nocniki mi tu nie pasują

Podajcie jakąś nazwę.

witam.

Może Wiosenne spotkanie na północy

 

A nie lepiej?: Północne spotkania wiosenne lub nadmorskie spotkania wiosenne . W zasadzie to spotkanie będzie mało "nadmorskie" ale i tak najbardziej "nadmorskie" z pozostałych spotkań

 

Albo może pojechać po bandzie i zrobić "Kaszubskie spotkanie wiosenne" czy też wiosenne spotkanie kaszubskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje "I zlot karawaningu Pomorza i Kujaw" bo wierze że takich spotkań będzie więcej.

 

Myślę że reszta się zgodzi ze mną, początkiem było spotkanie w stopce i już teraz jestem przekonany że tego typu zlot na pomorzu będzie nie jedyny raz. Mamy piękne tereny jezior charzykowskich - baza wodna, wspaniałe dorzeczy Brdy - sporty wodne, Bory Tucholskie Oaza ciszy i spokoju a przede wszystkim wspaniałych karawaningowców. Wiec nie wyobrażam sobie braku kolejnych spotkań lokalnych naszego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- tak ta nazwa bardzo pasuje do naszego regionui będzie miło spotykac się na kolejnych zjazdach POMORZA I KUJAW niech inni wiedzą ze u nas tez cos się dzieje. Do zobaczenia :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekzal,jeżeli pasuje tobie "I zlot karawaningu Pomorza i Kujaw" to moze byś nas zaszczycił swym przybyciem. :hop1:

Cześć

Już mi paiter na PW "naubliżał".

Mam w marcu lub kwietniu mały egzamin . Czekam na podanie terminu . Jeśli nie będzie kolidowało na pewno przyjedziemy . Daleki jestem od unikania :hop1: integracji na naszym terenie . Do zobaczenia :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.