Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w sprawie tej przyczepy!!!!!!


Cycepka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dowodu nie mam bo jeszcze jej nie zakupiłem

 

 

To, że jej nie zakupiłeś to nie znaczy, że sprzedający nie może pokazać Tobie dowodu rejestracyjnego czy też innego dokumentu. Swoją drogą dziwnie podchodzisz do tematu :niewiem: wiarygodne dane o przyczepie znajdziesz w dowodzie, a jeśli takiego dowodu niema to daj sobie spokój z tą przyczepą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dwuspadowy daszek charakterystyczny dla angielki.

Ale co ja będę. Wszyscy już napisali. Lepiej popatrzeć na ten sprzęcik wyremontowany bez papierów, albo poszukać Knausa. Ale Knaus z początku lat 90-tych 4,5 tys kosztować raczej nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodne dane o przyczepie znajdziesz w dowodzie, a jeśli takiego dowodu niema to daj sobie spokój z tą przyczepą

 

ale w Angielkach nie ma dowodu - wystarczy tylko umowa kupna-sprzedazy a jak wiadomo "papier przyjmnie wszystko" :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z włascicielem i przepraszał za pomyłkę ta przyczepa to AVONDALE z 86roku i chce za nią 3.500 i jest zarejestrowana środek jest całkiem całkiem wszystko sprawne lodówka prąd gaz ogrzewanie,jedno co jest brzydkie to materjał na materacach.

Ile bym musiał wydać na zmianę obicia lub wymianę materacy??Albo czy ktoś ma do sprzedania fajne materace do takiej przyczepy?

Chyba kupię tą przyczepę,bo za takie pieniądze nic lepszego nie kupię,czy mam rację ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1

Pierwsza rozmowa była telefoniczna bo go nie było w domu jak oglądałem ja pierwszy raz a teraz powiedzał mi że myślał o knausie a to może być prawdą bo kilka przyczep stoi na placu za tą chciał od początku 3.500 ale się pomylił z knausem.

A co do tych materacy to ja jestem z Wrocławia i może ktoś z okolicy ma do sprzedania??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porób zdjęcia ile się da tej przyczepki z uwzględnieniem narożników okolic wszystkich otworów w poszyciu oraz sprzętu i przyjdź z nimi dzisiaj (12.02.2010) do Spiża :niewiem: od 18 będziemy w większym gronie przyczepkowców i nie tylko, więc postaramy się ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w Angielkach nie ma dowodu - wystarczy tylko umowa kupna-sprzedazy

 

Tak wiem…, dlatego jeśli jeszcze niema dowodu to napisałem

 

czy też innego dokumentu

 

 

PS. A tak swoją drogą to Widelec Ty jeszcze nie jesteś w drodze na nasze spotkanie. Pozdrawiam :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z włascicielem i przepraszał za pomyłkę ta przyczepa to AVONDALE z 86roku i chce za nią 3.500 i jest zarejestrowana środek jest całkiem całkiem wszystko sprawne lodówka prąd gaz ogrzewanie,jedno co jest brzydkie to materjał na materacach.

Ile bym musiał wydać na zmianę obicia lub wymianę materacy??Albo czy ktoś ma do sprzedania fajne materace do takiej przyczepy?

Chyba kupię tą przyczepę,bo za takie pieniądze nic lepszego nie kupię,czy mam rację ??

Kolego dobra rada na początek abyś emocje zostawił na boku i podszedł do tego z rozsądkiem. 3500zł to może nie pieniądze ale na drodze nie leży i po co je w błoto pakować.

Jak jest zarejestrowana to znaczy że ma polskie blachy i dowód. Sprawdź dokładnie dane z dowodu z rzeczywistością. Musisz mieć numer na ramie i nawet jak sprzedawca mówi że to z Anglii i numeru nie ma to źle mówi bo za rok na pierwszym przeglądzie możesz się rozczarować. To samo tyczy się tabliczki (podobno jest nieczytelna). Przy pierwszej okazji diagnosta może to zakwestionować (lub drogówka) i klapa. Zakładam że sama przyczepka jest ok, wywąchałeś i wymacałeś ją solidnie. Zabierz ze sobą jaką postronną osobę.

Ja osobiście wstrzymał bym się z decyzją bo zakup przyczepki przy takiej pogodzie to zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cycepka może kupisz coś lepszego za tę kwotę a może i nie. Ale spokojnie podejdź do tematu. Nie napisałeś, czy np. przyczepka ma namiot, a jest to b. ważne. Jeżeli nie ma to musisz liczyć się z tym że oprócz co najmniej wymiany obić tapicerskich (co do kosztów to zapytaj jakiegoś tapicera, niekoniecznie samochodowego - wystarczy meblowy) doliczysz zakup namiotu. Używany w dobrym stanie to koszt ponad 1000 PLN. Za 3500 spokojnie kupisz "niewiadówkę" np. N126N w dość dobrym stanie z lodówką i namiotem. Prawie każdy z nas zanim kupił swoja pierwszą przyczepę to obejżał wcześniej kilka lub kilkanaście przyczep. Zobacz inne, porównaj. Przecież nie musisz kupować już.

Pozdrawiam i życzę rozwagi i udanego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.