Skocz do zawartości

Autocamping Simuni- Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na przełomie czerwca i lipca na autocampingu w Chorwacji scislej pisząc na wyspie Pag.Przyjechałem dosć puzno do miejscowosći Simunii z drogi zobaczyłem tablice nakazującą zjechac w prawo 100 m.Podjechałem pod zamkniętą brame i niestety wyszło na to że musze zaczekac na poranek aby wjechac .No cóz własćiwie mnie to nie zdziwiło bo kto z nas by chciał aby o 12-tej w nocy hałasował mu obok i zakłócał cisze nocną .No ale po chwili podłszedł ktos do mnie z ochrony . Przywitał sie i zapytał czy nam czegos nie potrzeba.Wyznaczył nam miejsce gdzie mamy stanąc na noc przed autokampingiem .Wytłumaczył nam gdzie są ubikacje łazienki gdzie moglismy się wykąpac.Rano w recepcji załatwiłem formalnosći .Dzien pobytu 24 euro (dwie osoby dorosłe 1 dziecko ,pies i oczywisćie autokamper z podłączeniem do prądu . Co do miejsca postoju to przed wjazdem ktos z obsługi podjechał do mnie na melexie i pojechalismy wybrac miejsce Objechalismy kilka miejsc i wybrałem sobie pole 25 metrów od plaży .Ładne tarasowe i z cieniem pod drzewami .Jak każdy nowy na autokampingu to pierwsze oczywiscie po zakotwiczeniu robi obchod .Teren bardzo duży cały zadrzewiony Plaża bardzo czysta ale wiadomo żwirowata.Nad plażą dwie lub trzy kawiarnie .Można tam było dostac jedzenie wypic cos mocniejszego i słapszego i dziennie zabawic się przy muzyce.Gra zawsze orkiestra amatorska.Dla dzieci również sa zabawy ale odbywają sie wczesniej przed ubawem dla dorosłychProwadzą te zabawy przedszkolanki .Naprawdę muj wnuk chodził na te tance codziennie .W każdy czwartek tygodnia w tym samym miejscu odbywa się swiniobicie .Jest one dla wszystkich i nie płacisię nic Można sie naprawde dobrze najesć bo ludzie brali co niektórzy po pare porcji więcej .Przeważnie Niemcy ci już pierwsi stali w kolejce jak jeszcze się piekła.Dziennie rano można było zaprowadzic dzieci żeby się im nie nudziło do przedszkola .Tam jak w prawdziwym przedszkolu - gry zabawy ,malowania nauki spiewu czy pływania lub sport. Dla pan chyba o 11-tej aerobik wodny z muzyka i instruktorkami .Panie masowo uczęszczały.Na miejscu oczywiscie w recepcji jest udostępniony internet.Tam również można wypożyczyc sprzęt rowerowy i motocyklowy.Jesli rozchodzi się o ubikacje łazienki ciepła wode nie mielismy żadnych uwag .Europejski standart .Nie pamiętam abym nie miał ciepłej wody czy zajęty prysznic .No jedynie dokuczło mi to że wybierając miejsce blisko morza miałem dalej pod prysznic .Ale to nam nie przeszkadzało ..Na terenie miesći się mini markiet gdzie można się zaopatrzyc w wszystko .Co do miejscowosci to ci co by się chcieli rozerwac jak w miescie to nie ma szans to wiocha ALE ZA TO CISZA I SPOKÓJ .Można z Psami !Niestety pisarzem nie jestem ale może komus się to przyda .Pare fotek wrzucam Po niżej.

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 11:55 ]

AUTOCAMPING SIMUNI -CHORWACJA

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 11:57 ]

AUTOCAMPING SIMUNI -CHORWACJA

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 11:58 ]

AUTOCAMPING SIMUNI -CHORWACJA

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 12:00 ]

AUTOCAMPING SIMUNI -CHORWACJA

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 12:03 ]

AUTOCAMPING SIMUNI -CHORWACJA

 


DOJSĆIE DO PLAŻY

post-118343-imported-93c20347-c191-488a-a3f7-4ff0cb5d0d50_thumb.jpg

 

KAWIARNIA PRZY PLAŻY

post-118343-imported-e4972296-da04-4a67-9ae9-51275b557c2e_thumb.jpg

 

 

post-118343-imported-a808c569-03d6-456a-acca-9c24d6cba5ac_thumb.jpg

 

AUTOCAMPINGOWE PRZEDSZKOLE

post-118343-imported-c76cf9cb-a288-414d-8d4c-7e190c2f2e04_thumb.jpg

 

PLAN AUTOCAMPINGU SIMUNI

post-118343-imported-485ac916-e504-4218-ada2-af269930b370_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja pamiętam Simuni z 1997 roku i z 2009 ... starsznie nie podoba mi się tendencja do zastawiania kempingów przyczepami na stałe i mobilhom'ami. Tak naprawdę na dla zwykłych karawaningowców zostaje niewiele miejsc a kemping jest poprostu zapachany. Byliśmy tam w zeszłym roku bo w pamięci miałam przepiękny kempig, cudownie połozony, zacieniony z niesamowitą plażą. Teraz to już nie to. To samo dotyczy innych kempingów w północnej części HR, na razie ta moda nie doatrła na południe ale to kwestia czasu a szkoda :oslabiony:

 

Niemniej jeśli ktoś lubi tego typu kempingi to nalezy przynać że jest to kemping na bardzo wysokim poziomie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Potwiedzam slowa kolegów, na forum jest mnustwo opisów tego pola i dzięki temu też i ja tam zawitałem na majówke. Miejsce jest super , jesli chodzi o brak w miejscu maju niema problemu, mogliśmy sobie wybrac miejsce takie jak nam odpowiadało , wybralismy parcele zaczynające sie od 4tys. blisko plazy i placu zabaw, dla szukajacych spokoju proponuje nieco sie oddalic lub maksymalnie blizej plazy. po 23 absolutna cisza choc zdarzały sie momenty gdzie z imprezy z barów przenosiły sie do parceli, dodatkowo dla osob ktore maja urodzinki moga liczyc na winko o czym przekonał sie nas znajomy z rudy slaskiej Grzegorz :) jedzenie w knajpach super dotyczy restauracji koło marketu nie omieszkałem sprobowac spagetii frutti di mare lub  rissoto z kalmarami, z czystym sumieniem moge polecic i wcale nie drogo bo 55kun za porzadny talerz jedzenia :) plaża z malymi kamyczkami ,idac troszke w głąb morza piasek :) szkółka do nurkowania również jest otwarta , o ceny nie pytalem :) za pobyt zaplacilem 995 kun za 7 dni pobytu i uwaga dla was, zniżki są uwzględniane tylko w euro także proponuje sie dowiedzieć jaka kwota bedize do zapłaty i podjechać do banku po euro - bank najbliższy w pag :) Z moja połówka placilismy karta, przelicznik kantorów polskich byl mniej wiecej po 0,599 nas bank rozliczyłał po 0,58 w m bank :) potem postaram sie jakieś zdjęcia wrzucić pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.