Skocz do zawartości

Gacki 2010 WEEKEND MAJOWY Koło Buska Zdroju woj. Świętokrz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heniu zundapp600, nigdy nie byłem w Twoich stronach, daj myśl na zlot w 2011r na jesień, jak zdrowie dopisze to i tam pojadę na kilka dni.

BOGUŚ , już od kilku osób słyszałem że przyjadą na ROZTOCZE . Nie mówię nie ...... Tylko jak termin ustalić aby komuś nie wejść w tzw paradę :hehe:

Myślimy i może coś się urodzi ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu , a dasz się przejechać Zundappem?.Jak dasz to rowerem nawet dojadę.A na poważnie to naszły mnie przemyślenia odnośnie terminów wielkich zlotów.Chodzi o to że lepiej może by było gdyby były organizowane w miesiącach ,,urlopowych,,,jeżeli mam się turlać 500 km.,to pasuje dłużej posiedzieć niż weekend i pozwiedzać okolicę.Tym bardziej że po takiej trasie dochodzę do siebie cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze bogus bednarski, daj myśl ,czyli wyprzedź innych ,w myśl powiedzenia kto pierwszy .....Twój termin jako pierwszy by już widniał i była by możliwość ewentualnego wyboru ,a życie samo zweryfikuje ,ja też już się piszę na to spotkanie, tylko ustalić datę i zgłosić :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Jacuś,nie gorączkuj się bo żyłka ci pęknie,a kwiaty teraz drogie.Dyskusja o zlotach to temat nierozwiązywalny.Jeśli będziesz miał na zlot 50 km. to będziesz szczęśliwy,jeśli 200 km. to trochę mniej.Nasze Gacki to tak naprawdę nie zlot a spotkanie zaprzyjaźnionych załóg,jeśli dołączą nowi uczestnicy ,to dobrze-zawsze to jakieś urozmaicenie,nowy dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Krzysiek to spotkanie zaprzyjaźnionych załóg, nowi zawsze mile widziani. Na tak krótkie spotkanie odległość do przebycia ma zawsze znaczenie. W Gackach mieliśmy przecież ustalić termin i miejsce spotkania wakacyjnego. Wstępne ustalenia to Roztocze, pozostało tylko określić miejsce i termin. Wcześniej też ktoś wspominał o Roztoczu, może dało by się to połączyć i zorganizować większe spotkanie. Im wcześniej tym lepiej bo dłuższe urlopy, czyli wakacyjne, trzeba dużo wcześniej planować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziała Pani?wygramolił się z gawra,może by prezes z mojej przyczepy śnieg zrzucił?Sam bym to zrobił ale religia nie pozwala.Co byś Jacuś powiedział na majową goloneczkę na piwie?Oczywiście tylko dla mężczyzn (dla kobiet się kupi jakieś np. krakersy i piwo na dwie :piwo: )Przez ostatnią zimę ,po wizycie u Staników-doszedłem w gotowaniu do perfekcji.

Co do golonki to dobry pomysł. Gdyby pomysł się przyjmie to możemy załatwić dostawę świeżych i peklowanych oczywiście. :yay: A piwko wykorzystamy do zapicia. :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam :D pomysl bardzo smaczny .Blizej terminu wyjazdu zrobimy liste na golonke jak myslicie?

 

 

Widzę, że na waszych spotkaniach też ważne co do gara włożyć :D i szykujecie jakieś pyszności :ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.