Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

LIDL

Jak znalazł zewnętrzny śmietnik przed przyczepę albo pod przedsionek

Cena 34.99

71818_03_f.jpg

  • stelaż o wysokim stopniu stabilności
  • wraz z 2 klamerkami podtrzymującymi do mocowania worków na śmieci
  • na worki na śmieci o pojemności od 70 do 120 litrów
  • wymiary:
  • złożony ok. 34 x 83 x 10,5 cm,
  • rozłożony ok. 34 x 76 x 41 cm (sz x w x g)
Edytowane przez domluke (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lipca będa w lidlu bardzo fajne koszyki na pranie. Ja z takiego korzystam na naczynia jak idę je myć na kempingu.

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-96C520C0-EC4CD9D1/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?action=showDetail&id=16783

 

42847_f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz koszyków w Lidlu również są haczyki-wieszaki ,ponieważ posiadamy takie już od roku to wiemy ,że się sprawdzają .

CENA 11,99 zł. za 4 szt.

post-4751-0-44202800-1404839285_thumb.jpg

Edytowane przez Werusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki klimatyzator dzisiaj oglądałem i powiem że chłodzi bardzo fajnie.

Pobór prądu to około 850W a moc chłodzenia 8000BTU do powierzchni 18m2

Klimatyzator ma bardzo małe rozmiary a więc powinien się zmieścić  nawet małej przyczepce.

Ceny na ulotce nie ma, ale kosztuje 750zł.

 

http://www.castorama.pl/katalog-produktow/klimatyzacja-i-wentylacja/klimatyzatory-przenosne/klimatyzator-przenosny-monoblock-blyss-standard-8k-btu-bialy.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Carrefour jest totalna wyprzedaż na stoisku turystyczno-ogrodowo-grilowym. I to taka prawdziwa bo pamietam ceny artykułow z początku lata.

Dla przykładu składane stoliki są w cenach 32 zł okrągły o średnicy ok. 80 cm (w trzech kolorach: biały, zielony, brązowy) oraz 35 zł prostokątny 60X80 w kolorze niebieskim lub zielonym (te są naprawdę ładne). Podkładmi na fotele od 3 zł przecenione czasami z 12 lub 19 zł....

Warto poszperać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

czy ktoś kupował coś w sklepie gamisport?

Znalazłem stół kempingowy w super cenie ale strona sklepu jakaś dziwna. Tłumaczone chyba bezpośrednio translatorem.

Z tego co wyczytałem to firma z czech z jakimś oddziałem w polsce.

Stół http://www.gamisport.pl/camping/meble-campingowe/p/stol-husky-molar/ rozkładany 140x80 za 222 zł.

 

Edit: zaryzykuję - wybiorę wysyłkę z pobraniem. Najwyżej jak będzie coś podejrzane to nie odbiorę.

 

Edit2: pod w/w linkiem po zamówieniu juz nie ma stołu. Jest tutaj w zestawieniu http://www.gamisport.pl/camping/

HUSKY MOLAR. Czy Waszym zdaniem na podstawie zdjęcia można ocenić czy blat jest rolowany? Bo w opisie nie ma tej informacji. Zależy mi na tym żeby zajmował jak najmniej miejsca więc szukam rolowanego.

Edytowane przez michal_k (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon 299 pln.

attachicon.gifszafka decathlon.jpg

EDIT. szerokość 90 cm, głębokość 50 cm, wysokość do blatu 80 cm.

Kupiłem z półkami w odcieniu pomarańczowym, innym niż na zdjęciu, nie wiem czy w innych marketach są inne kolory.

 

 

Powiedz, czy przez te szczeliny w blacie między klepkami nie dostają się do szafki jakieś okruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, czy przez te szczeliny w blacie między klepkami nie dostają się do szafki jakieś okruchy.

Dyziak pod aluminiowym rolowanym blatem jest tkanina, szafka nie jest od góry otwarta. Wszystko co spada przez szczeliny w takiej szafce jest do strzepnięcia po podniesieniu aluminiowego blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.