Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem te listwy osobiście w lidlu, zadna rewelacja i jak napisam mój przedmówca mamo możliwości aranżacji wlasnej i zbyt dużo kabli polaczeniowych, lepsze są jednak listwy z metra cieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś chciał zrobić słoikowe i proszkowe zapasy na letnie wyprawy :D to w biedronie do 17.11 jest - 30% na wszystkie zupy.

Dla przykładu flaczki z 4,99 - 3,49, fasolka po bretońsku z 3,55 na 2,49 - termin przydatności do spożycia do 2015 r.

Do tego gorące kubki, barszczyki, żurki, zupki chińskie również.

 

Słoiczki zawsze przechodzą mój upgrade podczas podgrzewania, doprawiam je po swojemu :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra  zyje :yay:

Bylem w sklepie o 8.45 .Wchodzilem jako jeden z pierwszych po przecieciu wstegi ale mialo byc 100 reklamowek z prezentami.Wchodzimy a tu nic tylko kreca kamerami.Glupio bylo pytac gdzie te suweniry .Przeszedlem sklep i patrze co sie dzieje na kasach-po zakupach dawali prezenty.Wiec szybka decyzja-kupilem termometr w promocji za 13.99zl  do kasy -tam reklamowka z termoem 0,5 l czarny,urzadzenie wielofunkcyjne-25 funkcji,nauszniki,breloczek z lampka Led-koszt prezentu w sklepie ok.55 zl.

I wtedy na spokojnie wszedlem na zakupy.

Byly daszki-ja widzialelem 2 sztuki ale te 2,5 na 2,5 m po 199zl.

Krzesel kempingowych nie bylo wcale.Sa szafki kuchenne po 199 i 219 zl-nie bralem.Kupie ta Cuccine za ok. 300 na wiosne.

Kupilem w promocji pasy napinajce po 3,99 zl w kolorze czerwonym (4,5 metra ,do 200 kg). :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,bo to jest podane na stronie sklepu,ze w sobote i niedziele dla pierwszych 100 osob beda te same suweniry.Kto ma blisko do Bielska moze sie wybrac :]

Sa w promocji rozne ciekawe rzeczy w zaleznosci od potrzeb i zainteresowan :jump:

Na miejscu hostessy wyrabiaja na szybko karty klienta -na konto 10 zl od firmy od razu.Za 1 zl 1 pkt -teraz w tych pierwszych trzech dniach licza podwojnie.

Bede dzisiaj po 18.oo z Kajetanem w sklepie ,mozemy sie rozejrzec jak ktos cos potrzebuje piszcie na priv.

Oto zdjecie suwenirow +torba:  :yay:

 

 

post-14758-0-45170900-1384524558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy z Kajetanem z obsuga -moze maja cos na zapleczu schowane-ty chcesz ten za 219 zl  tak ?



Piotrek -25 funkcji :

duzy noz

maly noz

cazki,

obcegi do ciecia przewodow

otwieracz do konserw

otwieracz,noz do czyszczenia ryb

pilnik

3 wkretaki

3 nasadki na nakretki

11 roznych koncowek/przejsciowka do koncowek

pokrowiec na pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem w JULA markecie płyn to spłuczki (różowy). Niestety poza tym, że woda w spłuczce nie kiśnie to zapach jest znikomy. W porównaniu do płynu np. z Go Marketu Z ALL... powiedziałbym, że zapachu praktycznie nie ma. Więc porzekadło, że"za tanie pieniądze psy mięso jedzą" ma tutaj pełne zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że "TANIO" i nie pomaga zwiększanie dawki, a płyn jest bodajże nadal ok 60 zł za 2 litry :hmm: (o matko, kiedy ja to wykorzystam :niewiem: )

W Juli 2 litry płynu Thetford było po 58 zł (zbiornik górny) i 73 zł za 2l do dolnego-zero szału :ee:

Znalazłem natomiast stopnie do przyczep w przystępnej cenie ( obciążenie do 150 kg)-wyglądają porządnie i sprawdziłem nie uginają się pod ciężarem.

 

Widziałem też koszyki plastykowe na zakupy( do mycia naczyń) na kempingu,jak komuś kolor pasuje w dobrej cenie.

post-14758-0-86426900-1384606068_thumb.jpg

post-14758-0-35855700-1384606591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednego zakupu dokonałem, ale po powrocie z wyjazdu. pomimo tego uważam, że dobrego. Kupiłem lusterka do holowania po 28zł sztuka. Są dość duże i wypukłe, co zwiększa widoczność. do tej pory miałem w spadku "po Tadku" (od Tadeusza kupiłem przyczepę) lustereczka małe płaskie po prostu na sztukę dla policjanta. Do przodu można z nimi jechać, ale wsadzić gdzieś przyczepę tyłem było ciężko bez pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.