Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

przy tego typu krzesłach trzeba zwracać uwagę na jakość plastiku do którego montowane są rurki.

Po prostu trzeba bardzo mocno go palcami próbować wyłamać. Jak się nie da to OK i kupować a jak plastik jest lichy to dać sobie spokój bo krzesełka długo nie pociągną.

Jak do tej pory to z tych tanich porządne to w Auchanie były a w BicoMarche po jednym wędkowaniu się rozsypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm będąc na zakupach i chciałem organoleptycznie sprawdzić te krzesełka Kajtka  :]  i co się okazało.. hmmm o mały włos miałbym spotkanie bliskiego stopnia z powierzchnią płaską zwaną podłogą.. (plastik wytrzymał lecz rurki się zaczęły wiginać) ale nie wróciłem z pustymi rękoma..

to co w sklepach kempingowych trzeba zapłacić  ponad 90 zeta w tesco jest za 30zet i jest tego dużo. (skompletowałem i wydaje mi się odpowiednie dla tej ceny)

 

identyczny jak ten

http://allegro.pl/aluminiowy-skladany-turystyczny-stolik-kempingowy-i3607582401.html

 

post-5064-0-11577100-1382276443_thumb.jpg

post-5064-0-14947600-1382276455_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyczyściłem dwa Tesca w Poznaniu, zakupione dwa stoliki - 30 zł sztuka (chciałem 3 ale to były ostanie w Poznaniu), 4 krzesła, haki do wyciągania śledzi (4 sztuki) za 1,25 zł sztuka, pojemniki składane na wodę z kranikiem za 3,25 zł, super zestaw garnków alu z bakelitowymi rączkami (3 sztuki) za 15 zł sztuka. Zestawy linek fluorescencyjnych chyba za 3,25 zł itd. Mają ponadto duży asortyment śpiworów o bardzo dobrych parametrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zakupiłem ten stolik jeszcze w tesco w wawie i dwa ostatnie pojemniki na wode za 3,25zł/szt oraz komplet linek fluorestencyjnych za jednye 3,25zł ja jeszcze te garnki chyba dwa komplety w tesco na górczewskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z braci karawaningowej jest zainteresowany kupnem kołdry letniej 155x200 w sieci Tesco za........9,49 szt  szału z jakoscia nie ma ale jest pod nia cieplej niz bez hihihi ja zakupilem trzy sztuki dla mojej brygady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B-B już nie ma śladu po wyprzedaży.... chodziły mi po głowie jeszcze koce turystyczne, bo też były coś ok 10 zł....

 

A tak swoją drogą, choć rzadko nie zgadzam się z Adminami i Modami, to czemu wycięto nam sporą cześć wątku? Przejrzałem w śmietniku i nie widzę tam nic aż tak odbiegającego od tematu, może troszkę :) Oczywiście to drobnostka ale zastanowiła mnie  :hmm:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mot, widziałeś te taśmy ledowe ? To są gotowe sztywne listwy (jak długie i w jakiej cenie) czy typowe taśmy do przyklejenia na taśmę samoprzylepną sprzedawane na metry lub w pakietach 2 - 3 lub 5 mb ? Jakie były barwy, ciepłe czy zimne ? A zasilacze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosek, dzięki za linka, :] cena za kpl (listwy ledowe x 3 szt chyba po 50 cm, plus zasilacz) może i bardzo atrakcyjna, ale chyba dla mnie zbyt mało możliwości do indywidualnej  aranżacji. Wolę chyba z metra, a jestem przed takową przeróbką oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.