Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie?

Mam podobne rozwiązanie - ale elektrycznej patelnii - w bagnecie jest nastawa mocy grzania grzałki i daje ognia aż miło, nawet bezpiecznika spechjalnie nie wywala.

 

Jednak co do grilla - wole się wybrudzić i zjeść ze smakiem.... i trochę mniej waży w bakiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie?

Mam podobne rozwiązanie - ale elektrycznej patelnii - w bagnecie jest nastawa mocy grzania grzałki i daje ognia aż miło, nawet bezpiecznika spechjalnie nie wywala.

 

Jednak co do grilla - wole się wybrudzić i zjeść ze smakiem.... i trochę mniej waży w bakiscie :)

Ja też wolę być brudny i szczęśliwy, tylko chodzi mi o palenie węglowego grilla na Cro, a raczej jego zakaz... :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę być brudny i szczęśliwy, tylko chodzi mi o palenie węglowego grilla na Cro, a raczej jego zakaz... :skromny:

 

tak to prawda..... ale czy będzie smakowało tak samo??

 

gdzie te czasy jak z obudowy starej Frani robiło sie domową wędzarnię na wiśniowym drzewie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda..... ale czy będzie smakowało tak samo??

 

gdzie te czasy jak z obudowy starej Frani robiło sie domową wędzarnię na wiśniowym drzewie..........

Grześ na gazowym z dodatkiem przypraw smakuje lepiej niż na węglowym z marketu. (skąd wiesz że do węgla nie dostpują świństw) i ten tłusz kapiący do żar rakotwórczy :)

ale fakt faktem na południu europy zakaz palenia grila węglowego :) a do stania na plaży lepiej użyć gazowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby to uzasadnić , dlaczego taki zakaz istnieje?

Może to wynikać z bezpieczeństwa p-poż.

 

We włoszech czy francji również na niektórych kempingach jest zakaz używania grili węglowych, było to głównie tam gdzie, było dużo drzew iglastych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wszyscy chcą  wdychać dym z grilla postawionego 10 m od jego nosa. Nie każdy się  tym zapachem upaja . Chciałbyś  opalać  się  przed przyczepą  w takich obłokach  z każdej strony? albo być  zmuszonym w upalny dzień zamykać  okna by Ci cepa nie waliła dramatem ?.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego prosty wniosek, omijać CRO !!!! szerokim łukiem.

Bez przesady grill fajna sprawa ale można przeżyć  bez niego chwilę :-)

Widziałeś jak się w Chorwacji pali - jak widziałeś to masz odpowiedź dlaczego zabraniają.

 

 

Może to wynikać z bezpieczeństwa p-poż.

Także z p. poż. - w Borach Tucholskich, w Gołuniu gdzie bywam prawie co roku były lata z zakazem i bez zakazu grila/ognisk  - nie pamietam od którego stopnia zagrożenia pożarowego jakie zakazy obowiązywały.  

Ogniska w miejscu wyznaczonym na kempingu jak już dzieciaki strasznie nudziły robiliśmy wyłacznie po zgłoszeniu na wieżę strażniczą w jakich godzinach jest ognisko (pare wiaderek wody było zawze w pogotowiu) bez takiego zgłoszenia na pierwszy zauważony dym jechały jednostki straży.

 

 

Bo nie wszyscy chcą  wdychać dym z grilla postawionego 10 m od jego nosa. .......

Niewątpliwie masz rację - nie każdy lubi wdychać dym albo i kilka dymów z mieszaniny grilowanych potraw

kempingi po prostu chronią w ten sposób swoich "bezdymowych" gości z których przecież też żyją :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jest wątek dotyczący promocji w sklepach :-]  chciałem przypomnieć....ale chciałem też przypomnieć moje  krótkie pytanie (również nie na temat) od którego zeczęłą się ta dyskusja : czy taki lidlowy elektryczny grill się nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórmen przeciez odpisałem - "a dlaczego nie?"

Jak napisałem wczesniej - elektryczne rozwiązania z tymi regulatorami sprawują sie dobrze. Termostat masz w pokrętle, dobór nastaw od 0 do 5. Generalnie szybko się nagrzewa.Nic tylko smażyć i nie zaprószać ognia i nie zasmradzać współkarawaniarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.