Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, bardzo fajne krzesło.

Pomijając jednak jego masę, to trzeba by jeszcze na każde po dwie solidne poduchy, inaczej   :pupa:   blada :]

No, chyba że żona nie będzie marudzić i obopólny masaż obolałej części ciała, każdego dnia / wieczora wchodzi w rachubę  :brawo:

 

Przykład

A więc tak, krzesło waży 10kg, ale ja mam tylko jedno bo w zeszłym sezonie połamałem swoje :]

natomiast poduchy były, ale ja mam swoje więc kupiłem samo krzesło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, krzesło waży 10kg, ale ja mam tylko jedno bo w zeszłym sezonie połamałem swoje :]

natomiast poduchy były, ale ja mam swoje więc kupiłem samo krzesło.

Przy np. 4 osobowej załodze 4 krzesełka po 10kg to nie za dużo ? :look:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam 2 takich krzeseł (takiej konstrukcji bez pozycji leżaka) są rodem z PRL-u - różnica jest taka że wysokość siedziska to ok. 40-45cm, konstrukcja to rurki duraluminium.

Moje mają obecnie ok. 35 lat - w ciągłej sprawności konstrukcji - aby nie przesadzać - płótno w jednym niestety do wymiany, zapewne wkrótce w drugim również czysty dobry len ale wiek robi swoje.

 

Dokupiłem 3 lata temu do nich 3 krzesełka średniej klasy na dość cienkich rurkach stalowych - efekty są takie że PRL-owskie nadal żyją, z nowych 1-trup wyłamanie w plastikowych podłokietnikach, 2-gie - trup materiał pokrycia, 3 cie żyje.

 

Polować takie PRL-owskie na Allegro zdarzają się choć rzadko - o skrzynkę piwa się założę że przeżyją te dzisiejsze  :-))

Ja po pół roku polowań upolowałem podobne do tych moich starych w cenie ok. 40zł/szt aczkolwiek rurki już nieco słabsze na razie przeżyły 1 sezon i jest ok.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te już przerobione, czas odwiedzić karawaningowe.

Myślę, że warto odwiedzić Obelink, ale zostaw sobie dosyć dużo czasu. Kilka godzin to minimum i dosyć dużo kasy bo mimo, że wiele rzeczy tańszych niż u nas to nie wiadomo na co się zdecydować. Tak dużego drugiego sklepu tam nie widziałem ale te małe są w wielu miejscowościach (mi podali np  adres na kempingu- niedaleko od Keukenhof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto odwiedzić Obelink, ale zostaw sobie dosyć dużo czasu. Kilka godzin to minimum i dosyć dużo kasy bo mimo, że wiele rzeczy tańszych niż u nas to nie wiadomo na co się zdecydować. Tak dużego drugiego sklepu tam nie widziałem ale te małe są w wielu miejscowościach (mi podali np  adres na kempingu- niedaleko od Keukenhof.

Możesz podesłać mi lub napisać na forum ten adres?

Jadę do Dunrella do Keukenhof jest niedaleko to może bym się wybrał.

Na Obelink mam zamiar zarezerwować cały dzień jak się wcześniej wyjedzie od nich to jeszcze może gdzieś zajedziemy pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać mi lub napisać na forum ten adres?

Jadę do Dunrella do Keukenhof jest niedaleko to może bym się wybrał.

Na Obelink mam zamiar zarezerwować cały dzień jak się wcześniej wyjedzie od nich to jeszcze może gdzieś zajedziemy pozwiedzać

W Holandii zatrzymałem się na kempingu Sollasi (http://www.sollasi.nl/CampLeParage/EN/cp_map.aspx) bo miały tam być zniżki na kartę CCI którą akurat miałem  a dodatkowo mogłem zwiedzać samym autem Keukenhof, Den Haag itp. Sklep był w sąsiedniej miejscowości od kempingu ale nie pamiętam już czy było to w Hillegom czy w Zandvoort. Ale jeśli chcesz tam jechać po wizycie w Obelink to nie ma to najmniejszego sensu.Polecam Keukenhof i Madurodam. ale ja byłem tam z dwoma córkami. Reszta pobytu była w Amsterdamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.