Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rafal_K, będzie też sporo załóg z po za tej listy informacja o naszym zlocie były też winnych miejscach w necie i prasie między innymi w Caravaning Ekspert , gdzie jest podany mój numer telefonu i dzwonią chętni co przyjadą ( choć każdemu proponuje, aby zapisał się tu na listę - wcześniej rejestrując się na forum).

W końcu zlot robimy, nie dla ilości ( aby było jak najwięcej), a dla chętnych i tych co mogą , niektórzy chcieli by, ale nie mogą.

 

ja biorę Kawówke a ty weź ogórki.
a szkło kto weźmie? :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku, proponuję zamknąć temat bo niedługo na zlot pojedziem Ty i Ja i z tego co wiem to jeszcze Ela będzie. :ok:

ja biorę Kawówke a ty weź ogórki. :ok:

Spoko spoko my też będziemy :ok: Co prawda naleweczki nie będziemy mieli, ale jakiś Rumik sie znajdzie :ok::ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o dopisanie załogi 4 osobowej w składzie Julka, Mariusz, Gracjan i Kuba. Przyjadą wypożyczonym sprzętem ale w przyszłości kto wie... :ok:

Jak się wcześniej dowiedziałem brak jest wolnych pokoi na ośrodku z tego właśnie powodu proszę o wykreślenie załogi Ewa, Martynka i Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.