Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyznam , że jestem zaskoczony ilością załóg zgłoszonych, na razie organizacyjnie ogarniam to wszystko, nie wiem co będzie w Sławie

bedzie sie dzialo

 

Zobaczymy jak frekwencja , czy faktycznie przybędzie tyle co się zapisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, jak z odległościami do elektryki? Tyle luda, chyba nie będzie gdzie palca wcisnąć.

 

Gdy byłem w Sławie rozmawiałem już tak na wszelki wypadek , aby przyłączy prądowych było dla 150 załóg , rozmowa była przy Burmistrzu i dyrektor zapewnił , że na tyle będzie, a nawet gdy zajdzie potrzeba będzie i więcej .

W 2008 roku był w Sławie Europejski zlot i było około 350 załóg i też w pierwszych dniach maja i tylko raz przez jakaś załogę z Czech wywaliło bezpiecznik .

 

 

O taki i inne pytania poproszę, bo może coś przeoczyłem, ze spraw organizacyjnych i jest jeszcze czas, aby ewentualne niedociągnięcia uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek ! Przeczytaj moje posty str.2 - 25 listopad 21.00 i str. 4 -26 listopad 19.55.

O tym ile bedzie załóg było wiadomo dawno. Nie ma fizycznej możliwości aby jedna osoba wszystko to ogarnęła . W sandomierzu była połowa załóg i wiem z autopsji że nie nalezy robić żadnych grafików , harmonogramów itp. Wszystko musi iść na żywioł w sposób spontaniczny. Zlot w Sławie to juz nie spotkanie obcych sobie ludzi. Wiekszość się juz zna i wiadomo ze na hasło wszyscy sie zorganizują . Masz przyjaciół ! Zamiast zadawać nieskończone pytania o dopinanie spraw organizacyjnych , zapytaj : ,,TOWARZYSZE ! POMOŻECIE ,,????

- Pierwszy odpowiadam : ,,POMOŻEMY ! ,,

:hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że pomagacie nie będę wymieniał kto , ale sam tego bym na pewno nie dał rady , wszystkim pomagającym, wspierającym serdeczne dzięki i liczę na pomoc już w Sławie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek :hehe:, jak by co to wal jak w dym, wiesz że słowo i jestem do dyspozycji. (po cichu licząc na wzajemność przy zlocie w Jelonce)

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki szacunek dla Ciebie wirek damy rade innej opcji brak zalog jest faktycznie duzo ale to chyba dobrze sezon bedzie otwarty na calego a z pradem to okaze sie na miejscu ale rok temu w warce sobie poradzilismy

POMOZEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.