Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serki ubolewają , ale zjawić się na zlocie w Sławie nie mogą :hehe::ok::(:? ...w tej sytuacji proszę o skreślenie nas z listy uczestników...

 

Ps. Wirku doszedł jeszcze jeden powód nie przyjazdu :D ... ale o tym na zlocie we wrześniu mam nadzieje. :hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, Żałuje i ze smutkiem skreślam :hehe: , ale życie czasami zmusza . Do zobaczenia na kolejnym zlocie, a może na jakimś spotkaniu południowców.

 

Na południowcach napewno sie spotkamy ... to Ci obiecuję...

 

Ps. Za teścia " Janio " póki co sie nie wypowidam , bo z nim na ten temat nie rozmawiałem... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serki ubolewają

Jeszcze trochę i przywykniemy .

Nie chcę być uszczypliwy ale ten tekst pojawia się dosyć często .

Serek ! Otrząśnij się i wreszcie gdzieś przyjedź . :ok:

 

Wiem i zdaje sobie z tego sprawe...ale przeoczyłem jeden aspekt... :jump: ... moja wina i teraz jest mi strasznie głupio...

 

Sam sobie :jump::hehe::hehe::hehe::jump::jump::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::jump::jump::czerwona:

 

Ps. Tym razem nie remont przyczepy mnie tylko zatrzymał... :'( :'( :'( :'( :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o skreślenie z listy uczestników załogę track222, z przyczyn rodzinnych nie będziemy mogli uczestniczyć w zlocie w Sławie. Pozdrawiam

 

Szkoda Rysiu była okazja się poznać, mam nadzieje, że taka jeszcze nastąpi.

Do zobaczenie przy innej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.