Skocz do zawartości

Przyczepy po 2015r z osobnym prysznicem


Teodor2424

Rekomendowane odpowiedzi

Wyposażenie w ofercie jest wyszczegolnione jednak nie pokrywa się ono z tym co wkleiłem czyli grzaną podłogą a raczej powinno jak robią to wnfanryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyposażenie w ofercie jest wyszczegolnione jednak nie pokrywa się ono z tym co wkleiłem czyli grzaną podłogą a raczej powinno jak robią to wnfanryc
To co wkleiłes to wyposażenie standardowe. Podgrzewana podłoga jest opcjonalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek00 napisał(a):
46 minut temu, Teodor2424 napisał(a):
Wyposażenie w ofercie jest wyszczegolnione jednak nie pokrywa się ono z tym co wkleiłem czyli grzaną podłogą a raczej powinno jak robią to wnfanryc

To co wkleiłes to wyposażenie standardowe. Podgrzewana podłoga jest opcjonalna.

A jak uzyskać pełną specyfikację od sprzedawcy skoro o nią prosiłem a dostałem to co powyżej? W odpowiedzi od dealera otrzymałem tylko zapewnienie że jest wszystko to co jest wyszczególnione w ogłoszeniu. Tylko dlaczego nie ma tego w specyfikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak uzyskać pełną specyfikację od sprzedawcy skoro o nią prosiłem a dostałem to co powyżej? W odpowiedzi od dealera otrzymałem tylko zapewnienie że jest wszystko to co jest wyszczególnione w ogłoszeniu. Tylko dlaczego nie ma tego w specyfikacji?
Profesjonalizm polskich dealer'ów, odsłona 1598...
Tak jak już wyżej wspominano, powinieneś dostać pełną listę wyposażenia dodatkowego. Jak kupowałem swoją Adrię w DE to już we wstępnej ofercie miałem wyszczególnione wszystkie opcje dodatkowe wraz z ich ceną oraz cenę całkowitą za przyczepę. I takie zestawienie powinieneś otrzymać w ofercie, na gębę to sobie można o pogodzie pogadać...Screenshot_20240609-152822_Adobe Acrobat.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym jest problem? Przecież wyposażenie dodatkowe tej przyczepy powinno być napisane w ogłoszeniu. Dla twojego sprawdzenia czy ma podłogowke to niech ci diler wyśle zdjęcie włącznika podłogowki ( przycisk z czerwoną diodia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teodor2424 napisał(a):

A jak uzyskać pełną specyfikację od sprzedawcy skoro o nią prosiłem a dostałem to co powyżej? W odpowiedzi od dealera otrzymałem tylko zapewnienie że jest wszystko to co jest wyszczególnione w ogłoszeniu. Tylko dlaczego nie ma tego w specyfikacji?

Ale jaką specyfikację? Powinieneś to mieć w ofecie oferowanego produktu. Przecież tak to się odbywa każdorazowo czy to w przypadku zakupu auta czy przyczepy. Dostajesz ofertę i tam punkt po punkcie masz wymienione co jest w oferowanym pojeździe i jakie jest wyposażenie dodatkowe.

Ty chcesz powiedzieć, że dealer wysłał Ci skan homologacji + pdf pobrany ze strony? To są jaja :) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym jest problem? Przecież wyposażenie dodatkowe tej przyczepy powinno być napisane w ogłoszeniu. Dla twojego sprawdzenia czy ma podłogowke to niech ci diler wyśle zdjęcie włącznika podłogowki ( przycisk z czerwoną diodia)
A w ogłoszeniu dopisek "niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1"...

Niech ktoś tam się po prostu przyłoży i zrobi porządną ofertę a nie jak zwykle wszystko na odpie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał(a):

Ale jaką specyfikację? Powinieneś to mieć w ofecie oferowanego produktu. Przecież tak to się odbywa każdorazowo czy to w przypadku zakupu auta czy przyczepy. Dostajesz ofertę i tam punkt po punkcie masz wymienione co jest w oferowanym pojeździe. 

Tylko co rozumieć poprzez ofertę? Czy zapewnienie na Whatsapp że ma to i to na wyposażeniu czy raczej jakiś dokument to potwierdzający? Bo to co otrzymałem na maila stwierdza że albo przesłali mi ofertę innej przyczepy albo dokładali sami coś do niej. W co ciężko uwierzyć (2 podłoga ogrzewana), 3 klima 1 ultraheat -jest do zrozumienia.

20240609_112610.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Teodor2424 napisał(a):

Tylko co rozumieć poprzez ofertę? Czy zapewnienie na Whatsapp że ma to i to na wyposażeniu czy raczej jakiś dokument to potwierdzający? Bo to co otrzymałem na maila stwierdza że albo przesłali mi ofertę innej przyczepy albo dokładali sami coś do niej. W co ciężko uwierzyć (2 podłoga ogrzewana), 3 klima 1 ultraheat -jest do zrozumienia.

20240609_112610.jpg

To Ty w końcu poprosiles o ofertę czy tylko o specyfikację od dilera? To są dwie różne rzeczy. Niech Ci zrobią ofertę z ceną i wyposażenie opcjonalnym które ta przyczepa posiada i to będzie wiążące. Wszystko na papierze, żadnych whatsappow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teodor2424 napisał(a):

Tylko co rozumieć poprzez ofertę? 

Rozumiem przez to, że piszę do dealera, że jestem zainteresowany taką a taką przyczepą, samochodem itd i prosze o przesłanie oferty. Wtedy od dealera dostajesz dokument z ofertą, ceną i datą ważności itd. No tak to wygląda u wszystkich 

2 godziny temu, Teodor2424 napisał(a):

Bo to co otrzymałem na maila stwierdza że albo przesłali mi ofertę innej przyczepy albo dokładali sami coś do niej. W co ciężko uwierzyć (2 podłoga ogrzewana), 3 klima 1 ultraheat -jest do zrozumienia.

 

Ultraheat, podgrzewana podłoga i klima to występują w opcji a nie w standardzie. Więc aby przyczepa była w to wyposażona, to trzeba to domówić przed wyprodukowaniem konkretnego modelu. Jeśli dealer tak skonfigurował dany pojazd to ten pojazd będzie miał takie opjconalne wyposażenie, które zostało wybrane. 

To tak jak skórzana tapicerka w autach, która występuje zazwyczaj jako opcja i tak w specyfikacji danego modelu jest widoczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz zonk. 

Nie wiem czy potrzebna mi już przyczepa z pietrusem. Starsze dzieci oświadczyły że już nie będą nigdzie jeździły przyczepą. 

Została 4latka śpi z nami i jeden podrostek 12lat.

I chyba będzie trzeba zmienić układ i żeby przyczepa była krótsza ale wciąż z osobnym prysznicem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętrus to się nawet przy jednym dziecku przydaje Z nami zazwyczaj jeździ już tylko 8 letnia córka. Syn 18 letni jeździ sporadycznie. Jeśli Ty masz dwójkę w wieku 4 i 12 lat t o jeszcze trochę pojeżdżą, więc piętrus z dwoma łóżkami jak znalazł. Córka przecież z Wami spać wiecznie nie będzie. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.